آریا بانو

آخرين مطالب

نونهالان کشتی ایران نایب‌قهرمان آسیا شدند ورزشي

نونهالان کشتی ایران نایب‌قهرمان آسیا شدند
  بزرگنمايي:

آریا بانو - ایرنا / تیم کشتی آزاد نونهالان کشورمان با کسب 2 مدال طلا، 4 نقره و 2 مدال برنز به مقام نایب‌قهرمانی رقابت‌های آسیایی بحرین دست یافت.
رقابت‌های کشتی آزاد نونهالان قهرمانی آسیا روز 13 تیرماه در شهر منامه کشور بحرین برگزار شد.
در پایان تیم ایران توسط رضا افشار در وزن 68 کیلوگرم، رامتین خدابخش در وزن 85 کیلوگرم به مدال طلا، آرین مهرعلیزاده در وزن 44 کیلوگرم، حسین آرین در وزن 48 کیلوگرم، ماهان کاووسی در وزن 62 کیلوگرم، امیرمحمد رحیمی در وزن 75 کیلوگرم به مدال نقره و امیرعباس علیزاد در وزن 38 کیلوگرم و امیرحسین محمدی مقدم در وزن 41 کیلوگرم به مدال برنز دست یافت.
در رده بندی تیمی ایران با 184 امتیاز و با 2 مدال طلا کمتر نسبت به تیم اول، بعنوان نایب قهرمانی دست یافت و تیم‌های هند با 184 امتیاز و قزاقستان با 147 امتیاز اول و سوم شدند.
نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:
در وزن 38 کیلوگرم که با حضور 7 نفر، به صورت دوره‌ای و در دو گروه برگزار شد، امیرعباس علیزاده در دور اول با نتیجه 10 بر 8 و ضربه فنی دیپانشو از هند را مغلوب کرد، وی در کشتی بعد با نتیجه 10 بر صفر مغلوب نورمحمد توردالی از قزاقستان شد و بعنوان نفر دوم گروه خود به مرحله نیمه نهایی راه یافت. علیزاده در این مرحله مقابل یوکی مائدا از ژاپن با نتیجه 14 بر 12 مغلوب و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار با نتیجه 5 بر 4 سادیر کایپبنوف از قرقیزستان را شکست داد و صاحب مدال برنز شد.
در وزن 41 کیلوگرم امیرحسین محمدی مقدم در دور نخست با نتیجه 10 بر 4 داشرات از هند را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل یاماتو فروساوا از ژاپن با نتیجه 9 بر 2 شکست خورد و به دیدار رده‌بندی رفت. محمدی مقدم در این دیدار با نتیجه 11 بر 2 بویانخیشیگ اوگانبایار از مغولستان را از پیش رو برداشت و به مدال برنز رسید.
در وزن 44 کیلوگرم که مسابقات آن با حضور 7 کشتی گیر، به صورت دوره‌ای و در دو گروه برگزار شد، آرین مهرعلیزاده در دور اول با نتیجه 16 بر 4 مقابل مارلان آبدرایموف از قرقیزستان به برتری دست یافت. وی در کشتی بعد با نتیجه 10 بر صفر از سد ساگادات ژومابک از قزاقستان گذشت و بعنوان نفر اول گروه خود به مرحله نیمه نهایی راه یافت. مهرعلیزاده در این مرحله با نتیجه 7 بر صفر یون نوزاکی از ژاپن را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه 12 بر 1 مقابل ایشوار از هند مغلوب شد و به مدال نقره رسید.
در وزن 48 کیلوگرم که مسابقات آن با حضور 7 نفر، به صورت دوره‌ای و در دو گروه برگزار شد، حسین آرین در دو مبارزه و با نتایج 9 بر 4 و 11 بر صفر به ترتیب مقابل البی توردوبکوف از قرقیزستان و یوسوکه یاماموتو از ژاپن به پیرزوی دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. آرین در این مرحله با نتیجه 5 بر 1 کارتیک از هند را از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار مقابل بکاسیل آسامبک از قزاقستان با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد و صاحب مدال نقره شد.
در وزن 52 کیلوگرم که مسابقات آن با حضور 6 کشتی‌گیر، به صورت دوره‌ای و در دو گروه برگزار شد، ابوالفضل کوشکی در مبارزه نخست با نتیجه 2 بر صفر مقابل عبدالعزیز الحیدری از عراق به پیروزی رسید. وی در دیدار بعدی با نتیجه 17 بر 10 مغلوب سالم از هند شد و بعنوان نفر دوم گروه خود به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت. کوشکی در این مرحله مقابل عمربک آسان اولو از قرقیزستان با نتیجه 10 بر صفر شکست خورد به به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدرا با نتیجه 5 بر 1 مقابل هاروتو کیتامورا از ژاپن مغلوب و چهارم شد.
در وزن 57 کیلوگرم که مسابقات آن با حضور 7 نفر، به صورت دوره‌ای و در دو گروه برگزار شد، مبین گردشی در دور نخست با نتیجه 10 بر صفر عبداله الحلو از بحرین را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 7 بر صفر مقابل رستم جان کاخاروف از قرقیزستان به پیروزی رسید و در دور سوم با نتیجه 4 بر 1 مغلوب آست‌کازبای از قزاقستان شد و بعنوان نفر دوم گروه خود راهی مرحله نیمه نهایی شد. گردشی در این مرحله در مصاف با آنکوش از هند با نتیجه 10 بر صفر مغلوب و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار با نتیجه 9 بر 2 مقابل سومیا بازار میاگمارسورن از مغلوستان شکست خورد و چهارم شد.
در وزن 62 کیلوگرم که مسابقات آن با حضور 7 کشتی گیر، به صورت دوره‌ای و در دو گروه برگزار شد، ماهان کاووسی در دو مبارزه به ترتیب با نتایج 6 بر 4 و 6 بر صفر ژاناریس بختیجان از قزاقستان و شینخو دلگرجارگال از مغولستان را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی رفت. کاووسی در این مرحله مقابل کاری ایتو از ژاپن با نتیجه 2 بر 1 به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد. وی در این دیدار با نتیجه 5 بر 4 کشتی را به تانیش کادام از هند واگذار کرد و به مدال نقره رسید.
68 کیلوگرم که مسابقات آن با حضور 7 نفر، به صورت دوره‌ای و در دو گروه برگزار شد، رضا افشار در کشتی نخست با نتیجه 8 بر 2 ریکو تاناکا از ژاپن را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 11 بر صفر آنخبایار گانتولگا از مغولستان را شکست داد و در مبارزه بعدی با نتیجه 3 بر صفر نیشانت راحول از هند را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. افشار در این مرحله با نتیجه 3 بر صفر مقابل الخان ارمکوف از قرقیزستان به برتری دست یافت و راهی دیدار فینال شد. وی در این دیدار با نتیجه 6 بر 4 از سد علیرضا بهرام اف از تاجیکستان گذشت و به مدال طلا دست یافت.
در وزن 75 کیلوگرم که مسابقات آن با حضور 6 کشتی گیر، به صورت دوره‌ای و در دو گروه برگزار شد امیر محمد رحیمی در دور نخست با نتیجه 3 بر 2 از سد بیامبادورج انخبات از مغولستان گذشت. وی در مبازه بعد با نتیجه 11 بر صفر یاسوکی یانو از ژاپن را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. رحیمی در این مرحله با نتیجه 10 بر صفر و ضربه فنی منصور علیخان از قزاقستان را از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. وی در این دیدار با نتیجه 10 بر 3 مغلوب ویویک از هند شد و به مدال نقره رسید.
در وزن 85 کیلوگرم که مسابقات آن با حضور 7 کشتی گیر، به صورت دوره‌ای و در دو گروه برگزار شد، رامتین روانبخش در مبارزه نخست با نتیجه 11 بر 3 اویاتولوخ روزیف از قرقیزستان را مغلوب کرد و در دور بعد با نتیجه 6 بر 1 مغلوب بادال چادهاری از هند شد و بعنوان نفر دوم گروه خود به مرحله نیمه نهایی صعود کرد. روانبخش در این مرحله با نتیجه 3 بر صفر از سد نوردولت امانژول از قزاقستان گذشت و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار پایانی با نتیجه 5 بر 2 از سد بادال چادهاری از هند گذشت و به مدال طلا دست یافت.

لینک کوتاه:
https://www.aryabanoo.ir/Fa/News/759832/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

حذف کمانداران ریکرو ایران از بازیهای کشورهای اسلامی

پشت صحنه سکانس سخت کشتن فرزند در «مختارنامه»

عذرخواهی آکادمی اسکار پس از 50 سال

نمانده در دلم دگر توان دوری

«زالاوا» از ماه آینده به صورت جهانی پخش می‌شود

سام درخشانی از فردا روی صحنه است

مهم این نیست از چه راهی به مردم خدمت کنی

غرور عمَر تکه تکه شده است!

چهره ها/ سلفی آینه‌ای و جذاب مادر و دختر معروف سینما

بازی راستاد و جم در نقش «هاشمی رفسنجانی» و «محمدجواد باهنر»

جدیدترین مایکروویو ایرانی به زودی معرفی خواهد شد

توان تولید صنعت لوازم خانگی، بیش از نیاز کشور است

خوراکی که شما را از پارکینسون در امان نگه می‌دارد

تصویری از یک گرداب طلایی در دل کهکشان!

فضاپیمای بزرگ آرتمیس آماده ماموریت شد

کشف یک سیاره جدید به اندازه نپتون به دور یک ستاره آبی

پنجعلی: امیدوارم این بار قهرمان آسیا شویم

مصوبه مجلس، پرداخت حق پخش به باشگاه‌ها را ممنوع کرده است

شماره 7 علی پروین، برازنده سروش رفیعی است / او بهترین خرید پرسپولیس است

آشفته بازار پاریس/ استخدام ناظم برای مسی، امباپه و نیمار جواب نداد!

مشکل دفاعی استقلال در بازی با سپاهان چه بود؟

نام اولین خروجی استقلال لو رفت

ربیعی‌فر: قلعه‌نویی فکر می‌کند سال اول مربیگری اوست

رییسی کیا: مگر ماجدی برگزار کننده انتخابات است که تعارض منافع داشته باشد؟/ نماینده مجلس حق اظهار نظر دارد

مهاجم مس رفسنجان به ذوب‌آهن پیوست

ماجدی: ترجیح دادم کامرانی‌فر به سوئیس برود/ جوانمردانه در انتخابات شرکت می‌کنم

چشم آل‌کثیر به درهای ورود پرسپولیس/ عیسی سرخپوش می‌ماند؟

استقلال - ملوان در انزلی برگزار می‌شود/ 95 درصد مشکلات رفع شده است

منچستر تسلیم رونالدو شد!

درخواست رونالدو و 4 بازیکن ناراضی منچستریونایتد از مدیران باشگاه

آخرین وضعیت وحید امیری برای همراهی پرسپولیس مشخص شد

فیفا گفته افراد با پرونده باز حق شرکت در انتخابات را ندارند

رمزگشایی از صحبت های درویش در مورد ناکامی در جذب کاسیانو

2 بند فوتبالی در ارسال تخلفات فولاد مبارکه به قوه قضاییه

درخشان: حالا دیگر پرسپولیس باید بارش را برای قهرمانی ببندد/ عبدی باید بیشتر از این‌ها رشد می‌کرد

نرم‌افزار دائره المعارف علامه «محمدرضا حکیمی» منتشر می‌شود

در دنیایی که هم بی‌رحم است و هم زیبا، نه خوش‌بینی به کار می‌آید، نه بدبینی

20 متن شب بخیر عاشقانه خاص، کوتاه و بسیار رمانتیک

آشنایی با بازار کار رشته بهداشت حرفه ای و گرایش‌ های آن

تبریک رسمی عید قربان اداری به همکار و دوست

طرز تهیه کیک آلبالو دو رنگ

طرز تهیه کوکی کلاسیک

داستان اولین کسی که ایرانی‌ها را به غرب بدبین کرد

نخستین دوره مسابقات ملی بازی های ساحلی کیش برگزار می شود

با فوت 78 بیمار کرونایی، شمار جانباختگان به بیش از 143هزار نفر رسید

در تور اروپای «ایوان بند» از نام آلبوم جدیدشان رونمایی شد

تصادف اتوبوس مسافربری با تانکر نفت در پاکستان 20 کشته داد

کیفیت فاجعه‌بار امنیت پراید؛ سرقت در کمتر از 30ثانیه

معاون پلیس فتا: مجرمان سایبری دانش الگوریتم را بلدند

وزارت راه: دستور توقف پروژه متروپل صادر شده بود اما توجهی به آن نشد