آریا بانو

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مانور پایش و بازرسی وضعیت ایمنی در کارگاه های پرخطر استان کردستان برگزار شد

آریا بانو - همزمان با سراسر کشور و به مناسبت روز ملی ایمنی و آتش نشانی، مانور پایش و بازرسی وضعیت ایمنی در کارگاه های پرخطر استان با حضور مدیرکل کار، بازرسان کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان نظام مهندسی استان برگزار شد.

بازرسان کار، سربازان خط مقدم صیانت از کارگران

آریا بانو - مانور سراسری بازرسان کار همزمان با کشور در استان زنجان برگزار شد و بازرسان کار در این استان واحدهای تولیدی، صنعتی و کارگاه های ساختمانی را زیر ذره بین نظارت خود بردند.

سالانه بیش از ۴۰۰ هزار بازرسی کار از کارگاه های فعال انجام می شود / ۲۱ هزار کمیته حفاظت فنی در کشور فعال است

آریا بانو - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام اینکه در کشور حدود ۸۰۰ بازرس کار در حال فعالیت هستند گفت: سالانه بیش از ۴۰۰ هزار بازرسی کار از کارگاه های فعال انجام می شود.

طرح های اولویت دار تعاونی در استان های مختلف کشور شناسایی می شوند

آریا بانو - مدیرکل دفتر تعاونی‌های خدماتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از انعقاد تفاهمنامه همکاری مشترک میان دفتر تعاونی های خدماتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران (منتا)، در راستای شناسایی، تدوین و حمایت از طرح های اولویت دار تعاونی در استان های مختلف کشور، خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: تعاون می تواند نقش مهمی در اقتصاد مقاومتی ایفا کند

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: تعاون از نگاه فرهنگی و اجتماعی دارای ابعاد مختلف و نقش بی‌بدیلی در مردمی کردن اقتصاد دارد و تعاون می تواند نقش مهمی در اقتصاد مقاومتی ایفا کند و در واقع مردمی ترین بخش اقتصاد تعاون است.

صدای و سیمای خراسان شمالی عملکرد مطلوبی در پوشش اخبار جامعه کار و تلاش داشته است

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی به‌اتفاق معاونین خود با حضور در صداوسیمای خراسان شمالی طی دیداری با مدیرکل این سازمان از عملکرد مطلوب در پوشش رسانه‌ای اخبار هفته گرامیداشت کارگر و تعاون تقدیر و تشکر کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: سلامت جسمی و روحی کارگران با ورزش و تحرک امکانپذیر است

آریا بانو - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: توجه و توسعه فعالیت‌های ورزشی، افزایش همبستگی اجتماعی محیط‌های کارگری و در نتیجه سلامت جسمی و روحی را به دنبال دارد.

۲۱ هزار پرونده توانبخشی در بهزیستی زنجان تشکیل شده است

آریا بانو - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: بیش از ۲۱ هزار پرونده توانبخشی تحت حمایت در بهزیستی زنجان تشکیل شده است و یک هزار و ۶۹۸ نفر از افراد دارای معلولیت نیز از خدمات مراکز شبانه روزی بهره مند هستند.

شناسایی موانع توسعه طرح های نوآورانه واحد های اقتصادی استان خراسان شمالی در دستور کار قرار گرفت

آریا بانو - طی بازدیدی که توسط سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی و جمعی از مدیران ارشد متولی اشتغال استان از تعدادی از شرکت تعاونی های شایسته تقدیر و محل فعالیت کارآفرینان برتر عضو هیات امنای کانون کارآفرینان استان صورت گرفت موانع پیشرفت و توسعه این واحد ها مورد بررسی قرار گرفت.

مشکلات بیمه ای و تامین اجتماعی واحدهای تولیدی و صادراتی استان زنجان بررسی شد

آریا بانو - نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی زنجان با مدیرکل تامین اجتماعی استان به منظور بررسی مشکلات بیمه ای و تامین اجتماعی واحدهای تولیدی و صادراتی استان زنجان تشکیل شد.

تحقق ۶۰ درصدی تعهدات اشتغالزایی در کردستان

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: تعهد اشتغال استان در سالجاری ۳۳ هزار و ۵۱۳ فرصت شغلی بوده که تا این لحظه ۲۰ هزار و ۳۷۴ فرصت شغلی معادل ۶۰ درصد آن تحقق پیدا کرده است.

حوادث ناشی از کار در کارگاه های ساختمانی سیستان و بلوچستان ۴۶ درصد کاهش یافت

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با تشدید برنامه های بازرسی و نظارتی بر کارگاه های ساختمانی، خوشبختانه در پنج ماه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، ۴۶ درصد کاهش حوادث ناشی از کار را در کارگاه های ساختمانی شاهد هستیم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: سرمایه گذاری در بخش تعاون منجر به توسعه و اشتغال می شود

آریا بانو - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: سرمایه گذاری در بخش تعاون و تشکیل تعاونی های دانش بنیان منجر به توسعه و ایجاد اشتغال در استان می شود .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: خدمت به زائرین عتبات عالیات از بزرگترین افتخارات مردم استان ایلام است

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با حضور در بخش کارزان، از موکب محبان امیرالمومنین(ع) بنیاد مستعضان بازدید و از نزدیک در جریان روند خدمت رسانی به زائرین عتبات عالیات قرار گرفت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: ۹ هزار و ۳۶۹ فرصت شغلی امسال در استان همدان ایجاد شده است

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: ایجاد حداقل ۲۳ هزار و ۵۸۹ فرصت شغلی تعهد استان در سال جاری است که تاکنون ۹ هزار و ۳۶۹ شغل ایجاد شده است.

۲۸ درصد از تعهد اشتغال استان خراسان شمالی محقق شده است

آریا بانو - از ابتدای سال جاری تاکنون با ثبت بیش از ۴۵۰۰ ایجاد اشتغال در سامانه رصد از طرف دستگاههای اجرایی استان قریب به ۲۸ درصد از ۱۶ هزار ۳۰۰ اشتغال تعهد شده به انجام رسیده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: بهترین الگوی کسب‌ و کار «تعاونی» است

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی گفت: سهم تعاونی در استان و کشور ما​ کمتر از ۵ درصد در تولید ناخالص داخلی است درحالی که در دنیا این عدد ۲۰ درصد است و باید فرآیند ایجاد کنیم که به سمت​ سوی اقتصاد تعاون محور حرکت کنیم​ و با این فرآیند​ هم اشتغال پایدار و هم سهمی در تولید ناخالص داخلی داشته باشیم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: تعاونی‌ها فرصتی مناسب برای رفع مشکل بیکاری لرستان هستند

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: عدم همکاری بخش دولتی و تعاونی، دشواری قوانین، فقدان فرهنگ‌سازی در بحث اندیشه و تفکر تعاونی از مشکلات پیش‌روی تعاونی‌های استان است.

بازارچه دائمی تعاونی در مرکز استان بوشهر راه‌اندازی می شود

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر از راه‌اندازی بازارچه دائمی تعاونی در مرکز استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: تمام محصولات تولیدی تعاونی‌ها در بازارچه دائمی بوشهر عرضه می‌شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: مردمی کردن اقتصاد، از الزامات اقتصاد مقامتی است

آریا بانو - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در مراسم تجلیل از تعاونی های برتر با بیان اینکه بیش از ۳ هزار و ۱۰۰ تعاونی در استان کرمانشاه فعال هستند،گفت: تعاونی ها بیش از ۵۰ هزار فرصت شغلی در استان کرمانشاه ایجاد کرده اند.

تعاونگران استان کرمانشاه از مزایای بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر بهره مند می شوند

آریا بانو - همزمان با هفته تعاون و در راستای تحقق تفاهم نامه کشوری و بهره مندی تعاونگران استان کرمانشاه از مزایای بیمه روستاییان، تفاهم نامه همکاری فی مابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق بیمه روستاییان، کشاورزان و عشایر استان منعقد شد.

رسیدگی و حل و فصل یک هزار و ۶۸۰ دادخواست در مراجع حل اختلاف کارسمنان

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، تعداد دادخواست های رسیدگی شده از ابتدای دولت سیزدهم تا کنون در مراجع حل اختلاف کار استان را یک هزار و ۶۸۰ فقره اعلام کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: تعاونگران دلسوزان و نقش آفرینان عرصه اقتصاد و اشتغال هستند

آریا بانو - در آیین هفدهمین جشنواره تجلیل از شرکت های تعاونی برتر در خراسان شمالی ۱۳ شرکت تعاونی شایسته تقدیر به دست استاندار و مدیران کل این استان تقدیر شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: هدف نمایشگاه رسم تعاون ایجاد بستری نوین و جدید برای رقابت بخش تعاون است

آریا بانو - نورالدین الیاسی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام همزمان با هفته تعاون گفت: هدف نمایشگاه رسم تعاون ایجاد بستری نوین و جدید برای رقابت بخش تعاون است.

پاسخگویی به ۳۰ هزار نفر از متقاضیان یارانه در سمنان

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: از ابتدای سال تا کنون، پاسخگویی حدود ۳۰هزار نفر از متقاضیان یارانه توسط کارشناسان این اداره کل در استان انجام شده است.

تعاونی‌های کردستان تاکنون برای بیش از ۱۷ هزار نفر به طور مستقیم ایجاد اشتغال کرده اند

آریا بانو - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی کردستان در برنامه زنده تلویزیونی "روژمان" همزمان با هفته تعاون گفت: تعاونی‌های کردستان تاکنون برای بیش از ۱۷ هزار نفر به طور مستقیم ایجاد اشتغال کرده اند.

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی بر حضور میدانی برای رفع مشکلات واحدهای نیمه تعطیل

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: تلاش های جهادی و حضور میدانی کارکنان تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در محل کارگاههای تعطیل و نیمه تعطیل استان جهت رفع مشکلات و احیاء دوباره آنها به صورت مستمر انجام می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: تشکیل شرکت های تعاونی یک راهکار اساسی در مردمی کردن اقتصاد به شمار می رود

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: همزمان با دومین روز از هفته تعاون یک شرکت تعاونی حمل و نقل بار در شهرستان مهریز مورد بهره برداری قرار گرفت.

اشتغالزایی ۶۳ هزار و ۷۰۰ نفر در ۵ هزار و ۳۷۹ شرکت تعاونی استان کرمان

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان همزمان با هفته تعاون با اشاره به اشتغالزایی ۶۳ هزار و ۷۰۰ نفر در ۵ هزار و ۳۷۹ شرکت تعاونی استان کرمان گفت: ظرفیت بخش تعاون بسیار زیاد است و اگر در حوزه مسکن شرکت‌های تعاونی ورود نمی‌کردند نه طرح مسکن مهر داشتیم و نه طرح مسکن ملی.

مشاهیر تعاون در نمایشگاه «رسم تعاون » معرفی می‌شوند

آریا بانو - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر این که در فعالیت تعاونگران، آموزه‌ها و تجربیات مهمی قابل استخراج است، گفت: توسعه مباحث تعاون در مراکز علمی و دانشگاهی فرصتی برای اشتراک اطلاعات، تجربیات و ثبت دانش تعاون و هم‌افزایی صاحب نظران تلقی می‌شود.

دلخوش: برنامه هفتم توسعه کشور با نگاه ویژه به بخش تعاون تدوین می‌شود/ بسطامی: کمبود قانونی در بخش تعاون وجود ندارد

آریا بانو - رئیس فراکسیون تعاون مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بخش تعاون از نظر وضع قوانین بسیار غنی است، گفت: برنامه هفتم توسعه کشور با نگاه ویژه به بخش تعاون تدوین می‌شود.

کریمی‌بیرانوند: سراسر کشور به زودی باید به سامانه جامع اشتغال اتباع خارجی متصل شود

آریا بانو - سامانه جامع اشتغال اتباع خارجی با حضور «محمود کریمی‌بیرانوند» معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال و «محسن ابراهیمی» مدیرکل اشتغال اتباع خارجی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ۱۴ استان رونمایی شد.

مسکنی‌: نمایشگاه «رسم تعاون» با رویکرد مردمی برگزار می شود

آریا بانو - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه نمایشگاه رسم تعاون با رویکرد مردمی برگزار می شود گفت: تعاونی ها با پیروی از فرهنگ تعاون عهده دار برگزاری این رویداد هستند.

تعاونی های کرمانشاه از خط اعتباری دو هزار میلیارد تومانی بانک توسعه تعاون بهره مند می شوند

آریا بانو - در راستای سرمایه‌گذاری و حمایت از طرح های اشتغالزای جدید تعاونی های استان کرمانشاه،تفاهم سه جانبه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بانک توسعه تعاون و خانه تعاونگران به نمایندگی از صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون به منظور بهره مندی تعاونی های استان از خط اعتباری ۲۰ هزار میلیار تومانی بانک توسعه تعاون در اولین روز از بزرگداشت هفته تعاون منعقد شد.

۴۵۷ طرح تعاونی در هفته تعاون ۱۴۰۱ افتتاح می‌شود

آریا بانو - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ۴۵۷ طرح تعاونی در هفته تعاون ۱۴۰۱ با سرمایه‌گذاری بیش از چهار هزار میلیارد تومانی افتتاح می‌شود.

۷۰۰ میلیارد تومان وام حمایتی به تعاونیهای خراسان رضوی اختصاص یافت

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: امسال ۷۰۰ میلیارد تومان وام بانکی حمایتی به تعاونیهای استان اختصاص یافته که امید است این مبلغ به درستی در راستای توسعه اشتغال هزینه شود.

تصویب تسهیلات ۹۴ میلیاردی برای تعاونی های استان مرکزی

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: حدود ۹۴ میلیارد تومان تسهیلات برای تعاونی های استان توسط بانک بررسی و مصوب شده و تاکنون مبلغ ۳۳ میلیارد تومان منجر به عقد قرارداد شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: دستگاه‌های اجرایی شورای هماهنگی خدمات گسترده ای به جامعه کار و تولید ارائه می کنند

آریا بانو - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت : دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان به عنوان یک مجموعه واحد، خدمات شایان توجهی را در حوزه های مختلف به ویژه در بخش رفاه، تعاون، کارفرمایی و کارگری به مردم ارائه می کنند .

سند اشتغال و سرمایه‌گذاری استان لرستان تدوین شد

آریا بانو - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: سند اشتغال و سرمایه‌گذاری استان با هدف شناسایی ظرفیت‌ها و پتانسیل های اقتصادی ، ایجاد اشتغال تدوین شد.

ساير مطالب

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: بسیج با کمترین امکانات بیشترین خدمات را به کشور ارائه می کند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: نهادینه شدن فرهنگ ورزش در محیط های کاری، نیازمند آموزش و الگوسازی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان خبر داد: جذب 95 درصدی اعتبارات مشاغل خانگی تا پایان سه ماهه اول سال جاری

13 واحد مسکن مددجویان بهزیستی در استان زنجان افتتاح شد

راهیابی یک تعاونی از لرستان به بخش ملی رقابت های جشنواره تعاونی های برتر

ظرفیت‌های آموزشی و مهارتی مرکز تخصصی برق و الکترونیک بیرجند بررسی شد/ مهارت‌آموزی محور اصلی اقدامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دولت سیزدهم است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: توسعه تعاونی های روستایی در مناطق مورد هدف بنیاد علوی ضروری است

جلیلی: با تاکید دکتر زاهدی‌وفا نقاط قوت و ضعف فرآیندهای استانی باز بینی می‌شود

بررسی تعداد 748 فقره پرونده در کمیته بدوی و تجدیدنظر مشاغل سخت و زیان آور آذربایجان غربی

5 طرح تعاونی در هفته تعاون و دولت در استان کرمانشاه افتتاح می شود

اعلام آمادگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان برای استقبال از زائرین اربعین حسینی

دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با چند آزاده سرافراز

واگذاری حجم عظیمی از دارایی‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مدل تعاونی‌های استانی به بازنشستگان/ ترویج فرهنگ تعاون زمینه‌ساز توسعه کمی و کیفی بخش تعاون کشور

تقویت سرمایه‌های اجتماعی از راهبردهای رسانه‌ای کشور باشد/ نقش‌آفرینی صندوق‌های سرمایه‌گذاری در توسعه منطقه‌ای و استانی/ مدیریت حرفه‌ای بر تصمیم‌گیری‌های وزارت کار حاکم می‌شود

برگزاری نشست مدیرکل دفتر امور استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مدیران استان اصفهان

سومین نشست مقابله با فقر مطلق در استان خرسان شمالی تشکیل شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: خبرنگاران پیشقراولان اطلاع رسانی و مطالبات مردمی هستند

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی اصفهان: فولاد مبارکه قطب تولید صنعت فولاد کشور است

استقبال چشمگیر تعاونی‌های استان اصفهان از جشنواره تعاونی‌های برتر سال 1401

ثبت اشتغال 18 هزار نفری در سامانه رصد استان البرز

مدیرکل دفتر امور استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: نشست‌های طرح تبیین «روایت جهاد - رقابت خدمت» با هدف افزایش توان دولت در خدمت‌رسانی است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: کارگران و کارفرمایان مهمترین قشر توسعه و پیشرفت کشور هستند

اختصاص 104میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی به استان چهارمحال و بختیاری

توسعه حجم مبادلات تجاری ایران و کشورهای آفریقایی در دستور کار است

زاهدی وفا: هم‌افزایی همه جانبه زیرمجموعه‌های وزارت کار لازمه خدمت رسانی بهتر به مردم و رونق کار و تولید است

عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل در حمایت از ایجاد اشتغال رصد می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: بسیج کارگری از بازوان توانمند وزارت کار است

فعالیت 50 خانه بهداشت کارگری و بهگر در واحدهای تولیدی استان اردبیل

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: توسعه ورزش کارگری منجر به بهره وری در واحدهای تولیدی و تحرک کارگران می شود

تعهد اشتغال دستگاه‌های اجرایی در اردبیل راستی آزمایی می‌شود

رفع چالش قراردادهای کارگری برای رونق تولید ضروری است

برگزاری نشست هم‌اندیشی مراجع حل اختلاف کار در آذربایجان شرقی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: نیروی انسانی ماهر باعث تولید ثروت می‌شود

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی زنجان: میانگین نرخ مشارکت اقتصادی در بین زنان و مردان زنجانی 47 درصد است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: توانمندسازی از طریق آموزش های فنی و حرفه ای یکی از راهکارهای اساسی حل مشکل اشتغال است

به‌زودی 53 فرایند حوزه روابط کار به بستر وب منتقل می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: روحیه کار تیمی در شرکت تعاونی ها لازمه موفقیت آن است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: پیگیر حقوق کارگران شاغل در مشاغل سخت و زیان آور هستیم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: توجه به عدالت اجتماعی در ارائه خدمات به مراجعین یکی از مصادیق تکریم ارباب رجوع است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: توجه به نقش تعاونی های مرزنشین در ایجاد اشتغال ضرورت رفع مشکلات را دو چندان می کند

مراسم بزرگداشت روز خانواده و تکریم از بازنشستگان در زنجان برگزار شد

حدود 6 درصد، نرخ بیکاری بهار 1401در استان سمنان

توسعه مهارت‌آموزی با اولویت اشتغال دانش‌بنیان دنبال شود

بازدید سرپرست وزارت رفاه از پالایشگاه نفت شازند همزمان با واگذاری سهام آن به سازمان تأمین اجتماعی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: حمایت و پشتیبانی از کارفرمایان منجر به ایجاد اشتغال پایدار در استان می شود

در نشست شورای هماهنگی دستگاه های تابعه زنجان مطرح شد: توسعه متوازن استان نیازمند نگاه عدالت محور مدیران است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد: پرداخت 53 میلیارد تومان تسهیلات به تعاونی‌های استان

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: ظرفیت کامل مجموعه ورزشی کارگران باید در خدمت همه مردم استان باشد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: برای احیای امر به معروف و نهی از منکر نیاز به برنامه های مبنایی و تاثیرگذار داریم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: توسعه اشتغال روستایی متضمن ایجاد اشتغال پایدار در کشور است

نشست کمیته فنی تسهیلات روستایی کردستان با حضور نمایندگان بانک ها و دستگاه های اجرایی برگزار شد