آریا بانو
صحنه قتل در عروسی مهمانان را فراری داد
شنبه 2 مرداد 1400 - 20:44:58
آریا بانو - رکنا / درگیری خونین در مراسم عروسی قتل تلخی را در بابل رقم زد.
فرمانده انتظامی بابل با اشاره به نزاع خانوادگی روزهای گذشته در مراسم عروسی که منجر به درگیری و تیراندازی و قتل شده است گفت: با تحقیقات و اقدامات به موقع، سریع و هوشمندانه پلیسی، متهم در کمترین زمان ممکن شناسایی و دستگیر شد.
محمد زمان شالیکار در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: امروز افتخار ما این است که به عنوان یک خادم و در خدمت مردم باشیم و برای حفظ و ارتقای امنیت نقش آفرینی کنیم؛ تامین و حفظ امنیت مردم خط قرمز نیروی انتظامی است و به کسی اجازه تعدی به نظم و امنیت داده نخواهد شد
 وی با اشاره به نزاع خانوادگی روزهای گذشته در مراسم عروسی که منجر به درگیری و تیراندازی و قتل شده است افزود: با تحقیقات و اقدامات به موقع، سریع و هوشمندانه پلیسی، متهم در کمترین زمان ممکن شناسایی، دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی منتقل شد.
فرمانده انتظامی بابل بیان کرد: متهم در اعترافات اولیه خود، علت قتل را نزاع و درگیری و اختلافات قبلی با مقتول اعلام کرد و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شده است.
شالیکار ادامه داد: در کنار برخوردهای مقتدرانه با سودجویان و افراد دزد و جنایتکار «پلیس» با مردم و شهروندان قانونمند با احترام، عزت و محبت برخورد می‌کند.
فرمانده انتظامی بابل در پایان گفت : امروز اگر کسی بخواهد با تیراندازی و چاقو کشی و زیرپاگذاشتن قوانین مردم را تهدید کند نیروی انتظامی این شهرستان با آنان برخورد قاطع می‌کند.

http://www.banounews.ir/fa/News/630730/صحنه-قتل-در-عروسی-مهمانان-را-فراری-داد
بستن   چاپ