آریا بانو
5 کشته در تصادفی مرگبار
چهارشنبه 24 شهريور 1400 - 02:53:32
آریا بانو -

برای دیدن این کلیپ لطفا امکان استفاده از جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال نمایید،و از مرورگر خود را بروزرسانی نمایید

فارس / در اثر برخورد پراید و سمند در جاده پیربازار و در محدوده شیخ محله صومعه‌سرا، پنج‌ تن در دم جان خود را از دست دادند و راننده سمند نیز راهی بیمارستان شد.
دکتر پیمان اسدی، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: در اثر برخورد پراید و سمند در جاده پیربازار و در محدوده شیخ محله صومعه‌سرا، پنج‌تن در دم جان خود را از دست دادند و راننده سمند نیز راهی بیمارستان شد.
به گفته وی، حادثه تصادف در ساعت 19:21 دقیقه به اطلاع اورژانس رسید که در پی آن دو تیم اورژانس از شیخ محله و رشت سریعاً به محل حادثه اعزام شدند.
رئیس اورژانس گیلان اعلام کرده که در سانحه تصادف شب گذشته جاده پیربازار، سواری پراید دچار حریق شد و 5 تن از سرنشینان آن در اثر شدت سوختگی جان خود را از دست دادند.
دکتر اسدی همچنین گفت که پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی، راننده سمند را پس از انجام اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان پورسینای رشت انتقال دادند.
شهرام مؤمنی، رئیس سازمان آتش‌نشانی رشت نیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد که در پی اعلام این حادثه به آتش‌نشانی سه تن از نجات گران و دو افسر ارشد این سازمان سریعاً به محل حادثه واقع در جاده پیربازار اعزام شدند.
مؤمنی همچنین با ابراز تأسف به دلیل به خارج از حوزه استحفاظی بودن و بعد مسافت محل حادثه، گفت که متأسفانه تیم نجات با اجساد سوخته سرنشینان مواجه شدند و نهایتاً نسبت به خارج کردن اجساد از لابه‌لای آهن‌پاره‌ها اقدام شد.

http://www.banounews.ir/fa/News/663093/5-کشته-در-تصادفی-مرگبار
بستن   چاپ