آریا بانو
وضعیت پر ابهام مالکیت هوادار
دوشنبه 5 مهر 1400 - 17:39:13
آریا بانو - ایسنا / باشگاه هوادار تهران در شرایطی که باید خود را برای حضور در لیگ برتر آماده کند اما هنوز وضعیت مالکیتش مشخص نیست.
پس از صعود تیم فوتبال هوادار تهران به لیگ برتر، حرف‌ و حدیث‌های فراوانی درباره وضعیت این تیم در لیگ برتر مطرح بود. با وجود اینکه گفته می‌شد عنایتی امتیاز تیم را به یک باشگاه تازه سقوط کرده می‌فروشد اما در نهایت این اتفاق رخ نداد تا طی خبری رسمی از سوی رسانه رسمی این باشگاه اعلام شود که مالکیت هوادار یه یک شرکت بازرگانی واگذار شده است.
با این حال در چند روز اخیر خبر رسید که مالکان جدید هوادار از تصمیم خود برای تیم داری در لیگ برتر منصرف شده‌اند. از قرار معلوم اختلاف حساب آنها با عنایتی باعث شده با وجود توافقات اولیه، آنها از خرید امتیاز باشگاه هوادار منصرف شوند.
در حالی که حدود یک ماه دیگر فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران آغاز می‌شود و هوادار هم فعالیت خوبی در نقل‌وانتقالات داشته است اما بحث کنارگیری مالکان باشگاه، مشکلاتی را برای این تیم تازه لیگ برتری شده ایجاد کرده است. در روزهای اخیر تلاش‌های زیادی انجام شده تا وضعیت مالکیت هوادار به صورت قطعی مشخص شود اما با این وجود تلاش‌ها بی نتیجه مانده است.

http://www.banounews.ir/fa/News/670563/وضعیت-پر-ابهام-مالکیت-هوادار
بستن   چاپ