آریا بانو

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان مطرح کرد: ایجاد اشتغال با واگذاری برخی خدمات اداره کل پست به بخش خصوصی

آریا بانو - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: واگذاری برخی از خدمات پستی می تواند در ایجاد اشتغال بخش های خصوصی کمک کند .

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان: تشکل‌ها برای اشتغالزایی معتادان بهبودیافته کمک کنند

آریا بانو - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: تشکل های کارآفرینی،خیرین و سمن ها برای اشتغالزایی معتادان بهبودیافته به دولت کمک کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: مبارزه با مواد مخدر در جامعه کار و تولید باید به یک فرهنگ تبدیل شود

آریا بانو - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: مبارزه با مواد مخدر در جامعه کار و تولید باید به یک فرهنگ تبدیل شود و از ظرفیت رسانه‌ها و فضای مجازی در این زمینه بهره برداری مطلوبی به عمل آید.

یاریگران کار و تولید استان کرمانشاه تجلیل شدند

آریا بانو - طی مراسمی با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر از یاریگران کار و تولید در استان کرمانشاه تجلیل به عمل آمد.

جذب ۹۵ درصدی اعتبارات مشاغل خانگی در خراسان جنوبی

آریا بانو - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: ۹۵درصد اعتبارات مصوب سال ۱۴۰۰ در بخش مشاغل خانگی این استان جذب شده است که این روند جزو عملکردهای بسیار خوب در سطح کشور محسوب می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان بر نقش تعاونی‌ها در توانمندسازی اقشار آسیب‌پذیر تاکید کرد

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان عصر امروز از مرکز نیکوکاری فرهنگی، اجتماعی و کارآفرینی نصرت و تعاونی ۴۵۴۱ زرین بافت گلیم روستای ننله بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند فعالیت های این تعاونی و موسسه نیکوکاری قرار گرفت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: ترویج فرهنگ کار کم کاری در میان جوانان را از بین می‌برد

آریا بانو - مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان لرستان گفت: گسترش و ترویج فرهنگ کار در بین جوانان جامعه سبب نظم‌ پذیری جمعی، کار دلسوزانه سازگار شدن نیروی کار با شرایط اجتماع و در نهایت افزایش تولید داخلی خواهد شد.

نشست بازرسان کار استان اصفهان برگزار شد

آریا بانو - نشست بازرسان کار استان اصفهان با حضور سرپرست اداره کل بازرسی کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و مدیر روابط کار استان در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تشکیل تعاونی بهترین ساختار برای ساماندهی مناطق دارای ظرفیت گردشگری است

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: بهترین مدل و ساختار برای بهبود عملکرد و ساماندهی مناطق دارای ظرفیت گردشگری، تشکیل تعاونی است.

تاکنون ۲۳۴۰ مجوز مشاغل خانگی در استان آذربایجان غربی صادر شده است

آریا بانو - از ابتدای سال ۱۴۰۰ تاکنون تعداد ۲۳۴۰ مجوز مشاغل خانگی در استان آذربایجان غربی صادر شده است که از این تعداد ۱۲۰۳ مجوز در حوزه صنعت، معدن و تجارت، ۲۶۳ مجوز در حوزه جهاد کشاورزی، ۲۹۷ مجوز در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری،۲۲۶ مجوز در حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی، ۳۲۷ مجوز در حوزه طرحهای بنیاد شهید، ۲۲ مجوز در حوزه صندوق کارآفرینی امید و ۲ مجوز در حوزه کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار دارد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: از ظرفیت گروه‌های جهادی برای ایجاد اشتغال در محلات حاشیه‌نشین استفاده می شود

آریا بانو - ​مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نشست با مدیران گروه های جهادی محلات حاشیه نشین و آسیب پذیر کرمانشاه گفت: از ظرفیت گروه‌های جهادی برای ایجاد اشتغال در محلات حاشیه نشین کرمانشاه استفاده می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: آموزش‌ های فنی و حرفه‌ای راه میانبری برای تربیت نیروی انسانی متخصص

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: از مولفه‌های رشد و توسعه اقتصادی و اجتماعی هر جامعه، نیروی انسانی کارآمد و ماهر است که آموزش‌ های مهارتی فنی و حرفه‌ای راه میانبری برای تربیت نیروی انسانی متخصص به شمار می‌رود.

جذب نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

آریا بانو - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به ظرفیت ایجاد ‌‌شده در اصل ۱۴۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب جذب نیروهای امریه(کارکنان وظیفه) جهت ارائه خدمات در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، کارآفرینی و رفاه در مراکز استان‌ها و مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور اقدام کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: با کار فرهنگی می توان از بیشتر آسیب های اجتماعی در جامعه جلوگیری کرد

آریا بانو - نشست هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری نشست استانی کارآفرینان، سمن‌ها و خیرین در حوزه مبارزه با مواد مخدر با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان و دبیر اجرایی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان برگزار شد.

مدیر کل امور ورزشی: تمام تلاش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیگیری امور رفاهی کارگران است

آریا بانو - مدیر کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ابیان این که تمام تلاش ما پیگیری امور رفاهی کارگران است، گفت: با همت مسئولین و نمایندگان مجلس سرانه ورزشی کارگران شهرستان کوهدشت افزایش می یابد .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر: مربیان آموزش فنی و حرفه ای رکن توسعه اشتغال در جامعه هستند

آریا بانو - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: مربیان آموزش فنی و حرفه ای میراث گرانقدر جامعه اند که به عنوان قشری ایثارگر و فداکار، مسئولیت بزرگ آموزش و تعلیم جوانان و افراد جویای کار را در جهت ایجاد اشتغال پایدار بر عهده دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: اقدامات ما باید مبتنی بر دانش و پژوهش باشد

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: نوآوری، ایجاد ارزش افزوده بالا و انطباق با اقتصاد مقاومتی به عنوان شاخصه های مهم باید در طرح های پژوهشی مد نظر محققین باشد.

جذب ۹۰ درصدی اعتبارات مشاغل خانگی در خوزستان

آریا بانو - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: ۹۰ درصد اعتبارات مصوب سال ۱۴۰۰ در بخش مشاغل خانگی این استان جذب شده است که این روند جزو عملکردهای بسیار خوب در سطح کشور محسوب می شود.

۲ هزار میلیارد تومان سهم استان یزد از تسهیلات اشتغالزایی است

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اشاره به این که برای ایجاد اشتغال دستورالعمل های تسهیلات پایدار روستایی و عشایری از منابع بازپرداختی آماده شده که بزودی ابلاغ می شود، گفت: سود ۶ درصد، دوسال مشارکت، یک سال تنفس و بازپرداخت ۶ ساله از مزایای این تسهیلات است.

اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اعلام نتایج اولیه تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر

آریا بانو - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اعلام نتایج اولیه تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر در سال ۱۴۰۰ ( موضوع بند ج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه) اطلاعیه ای صادر کرد.

انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه خوارزمی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز

آریا بانو - تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه خوارزمی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز به منظور بررسی علمی از عمق بخشی به ادراک مسائل و مشکلات استان در حوزه های کارآفرینی و اشتغال، روابط کار، تعاون، رفاه و امور اجتماعی و انجام مطالعات راهبردی و پیاده سازی هوشمند آنها منعقد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: همدلی کارگران و کارفرمایان باعث تولید و افزایش بهره وری می شود

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: ایجاد ارتباط دوستانه و فراهم کردن فضای وحدت و همدلی در بین کارگران و کارفرمایان در واحدهای تولیدی و صنعتی باعث افزایش بهره وری خواهد شد چرا که تولید به دست توانمند کارگران رقم می‌خورد.

۱۱۲ میلیارد ریال اعتبار به صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی اختصاص یافت

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: اعتبار ابلاغی به صندوق کارآفرینی امید استان در سال جاری ۲۷۴ میلیارد ریال است که تاکنون ۱۱۲ میلیارد ریال از آن تخصیص یافته است.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز خبر داد: بررسی امکان تامین مسکن کارگری در استان البرز

آریا بانو - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز در نشست تخصصی با حضور نمایندگان اداره کل مسکن و شهرسازی و شرکت شهرک های صنعتی استان البرز از امکان سنجی تخصیص زمین برای مسکن کارگری شهرک صنعتی اشتهارد و مشارکت ساخت مسکن توسط صاحبان صنایع خبر داد.

در نشست شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت مردم در زنجان مطرح شد: هماهنگی بیشتر مدیران استانی و شهرستانی در مسیر رشد تولید

آریا بانو - نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه بر هماهنگی بیشتر مدیران استانی و شهرستانی در مسیر رشد تولید و توسعه استان زنجان تاکید کرد.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان تاکید کرد: اقدامات بزرگ وزارت کار در رفع حداقل نیازهای جامعه تحت پوشش خود

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: دولت سیزدهم و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تلاش می کند تا نیازهای جامعه را پوشش دهد تا زمینه‌های رشد و تعالی برای آنان فراهم شود و همه آحاد مردم نیز در پیشرفت اقتصادی سهیم باشند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:خدمت به مردم، اساس کار وزارت مردم است

آریا بانو - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سرپل ذهاب گفت: اساس کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خدمت به مردم است و در این جایگاه، خدمات ارزنده ای به عموم جامعه در جهت افزایش رضایتمندی، ارائه می شود.

دومین نشست کارگروه و قرارگاه عملیاتی اشتغال خراسان رضوی برگزار شد

آریا بانو - دومین نشست کارگروه اشتغال و قرارگاه عملیاتی اشتغال خراسان رضوی با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، سرپرست دفتر سرمایه گذاری و اشتغال استانداری و مدیران دستگاه ها، نهادها و بانک های مرتبط برگزار شد.

نگاه راهبردی نظام به کار شایسته در کنفرانس سازمان بین‌المللی کار تبیین شد

آریا بانو - مدیرکل امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: جمهوری اسلامی ایران امسال در‌ یکصد و دهمین کنفرانس سازمان بین‌المللی کار توانست به صورت جدی حضور فعالانه‌ای در کمیته‌ها و کارگروه‌های تخصصی داشته باشد و نگاه راهبردی نظام اسلامی به کار شایسته را تبیین کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: راهبرد جدی وزارت مردم توجه ویژه به قشر کارگری و بازنشستگان است

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: سیاست راهبردی دولت مردمی سیزدهم با محوریت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تکریم قشر شریف کارگری و بازنشستگان است و در سیستان و بلوچستان نیز با جدیت دنبال می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان: مهارت آموزی زیربنای اشتغال پایدار است

آریا بانو - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: حرفه آموزی و مهارت آموزی زیربنای اشتغال مولد و پایدار است که در راستای ایجاد اشتغال روی آن تمرکز می‌کنیم.

همتیان در بازدید از مشاغل خانگی رباط کریم: رویکرد جدیدی در مشاغل خانگی تعریف شده است

آریا بانو - سرپرست دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی با تأکید بر این که با حمایت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رویکرد جدیدی در این حوزه تعریف شده است، گفت: کسب و کار خانگی در جهت تأمین هزینه‌های زندگی و اشتغال نقش به‌سزایی دارد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: رویکرد اصلی وزارت مردم رصد مشکلات از نزدیک و بدون واسطه است

آریا بانو - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان رویکرد اصلی وزارت مردم را حضور بین مردم و رصد مشکلات از نزدیک و بدون واسطه خواند و گفت: باید در میدان عمل گره از کار مردم بگشاییم.

طرح نیازمندی‌های توسعه شهرستان اردل در حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

آریا بانو - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان نماینده ویژه رئیس‌جمهور در نشست شورای اداری شهرستان اردل با حضور جمعی از مدیران، نخبگان و معتمدین شهرستان حضور یافت.

ساير مطالب

دستگیری 10 نفر از عوامل دخیل در حادثه متروپل؛ شهردار آبادان بازداشت شد

مراسم تشییع پیکر شهید صیاد خدایی

مالک ساختمان متروپل آبادان کیست؟

مصاحبه مجدد 20:30 با فرماندار سابق شهر قدس که ویدئوی خرید با مبلغ یارانه‌اش سر و صدای زیادی به راه انداخت

تقویم تاریخ/ اعتراض مسلمانان جهان به هتک حرمت رژیم بعث عراق به عتبات عالیات

«نظام نامه دفاترازدواج و طلاق» توسط رئیس قوه قضاییه ابلاغ شد

وزارت بهداشت: 200 هزار نفر شامل قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری می‌شوند

رئیس سازمان بهزیستی: 30 درصد جمعیت ایران تا 1425 سالمند می شود

چالش‌های پیش‌روی جمعیت کشور/لزوم برنامه‌ریزی و آینده‌نگری

وزیر جوانان: دسترسی آسان به مراکز تخصصی مشاوره ازدواج در اولویت قرار گیرد

نماینده مجلس: رتبه‌ بندی معلمان اواخر خرداد نهایی می‌شود

انتقاد رهبر کره شمالی از کمبود دارو در این کشور در شرایط کرونا

هشدار وزارت کشور به اتباع فاقد مدرک

قاتل شهید رنجبر برای دومین بار محاکمه شد

فرد هتاک به حرمت معلم در البرز بازداشت شد

وزارت بهداشت: 45 میلیون دز واکسن کرونا ذخیره داریم

حداد عادل: هر سال حدود 300 جلد کتاب از نمایشگاه می‌خرم!

مقایسه وضعیت پدیده گرد و غبار در ایران و دیگر کشورهای همسایه

ضوابط انتشار عمومی فیش حقوقی مدیران ابلاغ شد

عذرخواهی وزیر آموزش و پرورش به دلیل اعلام دیرهنگام تعطیلی مدارس تهران

آلودگی تهران و هشدارهای بی‌نتیجه

زاکانی: شهرداری باید در تمام حوزه ها نقش خودش را تعریف کند

جزئیاتی جدید از دستگیری جنجالی؛ کشف مواد مخدر از خانم بازداشتی حادثه لتیان

قاتل شهید رنجبر دوباره محاکمه می شود

برگزاری انتخابات اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی لغو شد

زمان آغاز نام‌نویسی از زائران حج تمتع 1401

شوخی عجیب بایدن با ورزشکاران پارالمپیک آمریکا!

محمد فیلی: امیدوار به سیاست‌های فرهنگی دولت سیزدهم هستم

انتقاد میثم مطیعی از گرانی‌ها در دولت رئیسی

مردم اگر مشکل معیشتی دارند بخاطر بی‌دین بودن است

راه‌های رفع معضل بیکاری فارغ التحصیلان از زبان وزیر علوم

معلمانی که با شاگردانشان در جبهه همرزم شدند تا درس تعطیل نشود

دانشمندی که به خاطر روشنگری شهید شد

زنان و کودکان؛ قربانیان بحران انسانی در یمن

احمدی نژاد: کجای دین ورود زنان به ورزشگاه را ممنوع کرده است؟

تعلیق 5 عضو شورای اسلامی شهر ارومیه

مسیرهای راهپیمایی روز قدس در تهران

دفاع روزنامه همشهری از سفر جنجالی خرید سیسمونی !

ماجرای دعوت به مناظره دخترها و پسرهای توده ای از شهید بهشتی

عین اللهی: قیمت دارو نسبت به سال گذشته تغییر نمی‌کند

محتوای نامه عباس عبدی به رهبری

اولین نفری بودم که بحث جداسازی زنان و مردان در پارک را اجرا کرد/ چرا اینقدر می‌خواهیم، به زور حاکم شویم؟/ برای جامعه دیگر حالی نمانده و بدتر از این امکان ندارد!

سد راه ورزش «همگانی» و «زنان» در ایران چیست؟

رفع کاستی‌های آموزشی مناطق مرزی و روستایی در دستورکار آموزش و پرورش

آموزش و پرورش: آزمون‌های پایان سال دانش‌آموزان از تمام محتویات کتابهاست

سرانجام ماجرای قیچی کردن موی سر دانش‌آموزان!/ مدیر و معاون مدرسه استعفا کردند

ممانعت از ورود آقایان و دستفروشان مرد به واگن بانوان در مترو

ایران خواستار احقاق حقوق زنان در افغانستان شد

اما و اگرهای فعالیت حرفه‌ای بانوان در ورزش پرورش اندام

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: وظیفه اصلی وزارت مردم در سال 1401 پیگیری اجرای زیست‌بوم ملی اشتغال است

بررسی گرانفروشی بلیط هواپیما در کمیسیون اقتصادی

شهریاری: نباید قیمت دارو نسبت به شهریور پارسال افزایش پیدا کند

آخرین وضعیت روحانی مجروح حادثه حرم مطهر رضوی

اطلاعیه آموزش و پرورش خراسان رضوی در خصوص تعطیلی مدارس

تحقیر فرزندآوری، تشویق به ازدواج سفید و انس با حیوانات تلاش دشمنان برای تضعیف خانواده است!

تصاویر تشییع پیکر دومین شهید حادثه حرم در زادگاهش

حضور یک مجروح حادثه تروریستی حرم مطهر رضوی در بخش مراقبتهای ویژه

دستور دادستان کل در مورد حادثه حرم رضوی

دعوت انسیه خزعلی از زنان دست‌اندرکار سینما برای طرح مشکلات خود

احضار مدیران فدراسیون فوتبال به مجلس