آریا بانو

آخرين مطالب

شهرداری تهران

مدیریت شهری پایتخت تا حصول نتیجه پیگیر مطالبات آتش‌نشانان خواهد بود

آریا بانو - در دیدار دو عضو شورای شهر تهران و معاون خدمات شهری شهرداری با نمایندگانی از پرسنل آتش‌نشانی، بر پیگیری مطالبات این افراد تا حصول نتیجه از سوی مدیریت شهری تاکید شد.

بازدید سفرا از سراسرنمای شهید سلیمانی

آریا بانو - صبح روز چهارشنبه ۲۹ دی ماه ۱۴۰۰ جمعی از سفرا ضمن حضور در سراسرنمای شهید سلیمانی از بخش های مختلف این موزه بازدید کردند. در این بازدید محمدامین توکلی زاده معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران و عبدالمطهر محمدخانی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران نیز حضور داشتند.

صدور ۴ هزار و ۳۸۱ مورد پروانه ساختمانی در ۹ ماه نخست امسال

آریا بانو - مدیرکل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه شهرداری تهران از صدور ۴ هزار و ۳۸۱ مورد پروانه ساختمانی طی ۹ ماه نخست امسال خبرداد و گفت: مناطق ۲۱، ۲۲ و ۳ در صدر جدول بیشترین درصد تعداد صدور پروانه نسبت به تعداد پارسل های کل منطقه قرار گرفتند.

نخستین فهرست خانه‌های خالی منتشر شد/ مهلت پرداخت مالیات تا پایان بهمن

آریا بانو - سازمان امور مالیاتی اعلام کرد: تمامی مالکان واحدهای مسکونی می­‌توانند جهت مشاهده وضعیت مشمولیت واحد یا واحدهای مسکونی خود و اطلاع از میزان مالیات متعلقه و پرداخت آن اقدام کنند.

بودجه ۱۴۰۱ شهرداری را پوپولیستی نبسته‌ایم

آریا بانو - نایب رییس شورای شهر تهران گفت: مردم با نوع و کیفیت خدماتی که ارائه می‌شود مواجه می‌شوند و از آن برداشت‌هایی خواهند داشت و خدمت صادقانه را تشخیص می‌دهند. به همین دلیل تلاش ما این است که در بحث تدوین بودجه به سمت عوام گرایی و استفاده ابزاری از مردم حرکت نکنیم.

اتصال ۶ هزار انشعاب به شبکه فاضلاب شهری در منطقه ۹

آریا بانو - شهردار منطقه ۹ در دیدار با مدیرعامل شرکت فاضلاب تهران، از اتصال ۶ هزار انشعاب به شبکه فاضلاب شهری در پهنه غربی پایتخت تا پایان بهمن ماه سال جاری خبر داد.

توسعه تجدیدپذیرها در تهران تا کجا پیش رفت؟

آریا بانو - مدیر دفتر نظارت بر مولدهای مقیاس کوچک، تولید پراکنده و انرژی‌های نو شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: در حال حاضر حدود ۲۳۰ نیروگاه خورشیدی در تهران فعال است و ۳۳ نیروگاه با توان تولیدی حدود ۲ مگاوات (در مجموع) نیز در مرحله راه اندازی قرار دارد.

اجرای نمایش «فاطمه (س)» در تالار ایوان شمس

آریا بانو - مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران گفت: همزمان با فرارسیدن ایام میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)، نمایش فاطمه (س) کاری از گروه فرهنگی-هنری هنر مقدس با مشارکت اداره کل فرهنگی به روی صحنه می‌رود.

چراغ سبز تهران و بانکوک به همکاری در زمینه موتور برقی/«باغ دوستی» زمینه ساز دوستی بیشتر دو کشور ایران و تایلند

آریا بانو - علیرضا زاکانی و سفیر تایلند در ایران در جلسه ای با یکدیگر در زمینه مسائل و موضوعات شهری از جمله طرح موتور برقی گفت و گو و تبادل نظر کردند.

تقدیر اعضای شورای شهر از تبلیغات فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران

آریا بانو - مهدی پیرهادی، علیرضا نادعلی و سید احمد علوی، سه عضو ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در چهلمین جلسه این شورا از اقدامات و فعالیت‌های سازمان زیباسازی شهر تهران در حوزه تبلیغات فرهنگی متناسب با ایام به ویژه پویش مادران شهدا تقدیر و تشکر کردند.

بررسی مجوز ورود به طرح ترافیک و افزایش عوارض حفظ و گسترش فضای سبز در شورا

آریا بانو - همزمان با برگزاری سی و دومین جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورا، ‌ لایحه شهرداری در خصوص مجوز ورود به طرح ترافیک و افزایش عوارض حفظ و گسترش فضای سبز بررسی شد.

لایحه بودجه ۱۴۰۱ شهرداری تا پایان بهمن در شورای شهر بررسی می‌شود

آریا بانو - رئیس شورای اسلامی از بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۱ شهرداری تا پایان بهمن در شورای شهر خبر داد و گفت: بودجه را ابتدا در کمیسیون تلفیق و بعد در صحن علنی شورا بررسی می‌کنیم. این پروسه انشاءالله تا پایان بهمن به نتیجه خواهد رسید و نتیجه آن در صحن شورای شهر پس از تکمیل به صورت عمومی اعلام‌ می‌شود.

عرضه مگا پروژه ها از طریق سرمایه‌گذاری مستقیم یا شرکت در بورس/بر کارهای مشارکتی تاکید داریم

آریا بانو - شهردار تهران در حاشیه چهل و یکمین جلسه شورا و پس از ارائه بودجه۱۴۰۱ شهرداری در جمع خبرنگاران گفت: استفاده از ابزارهای نوین مالی، مولدسازی دارایی ها، استفاده از سهم ۴درصدی مالیات برارزش افزوده و باز شدن گره ساخت و ساز در شهر مواردی است که بودجه۱۴۰۱ شهرداری را عملیاتی می کند.

نامه فرماندار تهران در مورد فعالیت‌های نمایشگاه بین‌المللی تهران بررسی شد

آریا بانو - نامه فرماندار تهران در خصوص اعتراض هیأت تطبیق به مصوبه الزام شهرداری تهران به انتقال فعالیت‌های نمایشگاه بین‌المللی تهران، امروز در صحن شورای شهر بررسی گردید.

رئیس‌ کل دادگستری تهران: تمام پرونده‌های قصاص بازبینی می‌شوند

آریا بانو - رئیس‌ کل دادگستری استان تهران با توجه به تاکیدات رئیس قوه قضاییه نسبت به تعیین تکلیف محکومان قدیمی پرونده‌های قصاص گفت: در دادگستری تهران در حال پالایش و بازبینی تمام پرونده‌های مرتبط با قصاص هستیم.

رئیس و اعضای مجمع عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران منصوب شدند

آریا بانو - با رأی اعضای شورای شهر تهران، مهدی چمران به عنوان رئیس مجمع شرکت واحد اتوبوسرانی، سوده نجفی به عنوان منشی و حبیب کاشانی و میثم مظفر به عنوان ناظر اول و دوم مجمع عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی انتخاب شدند.

رشد۵۱ درصدی بودجه نسبت به سال گذشته/مدیریت قبلی شهر را با ۷هزار اتوبوس تحویل گرفت و با ۲۲۵۰اتوبوس تحویل ما داد

آریا بانو - شهردار تهران در چهل و یکمین جلسه شورا با بیان اینکه ۸۵ هزار میلیارد تومان سرجمع بدهی شهرداری است، گفت: بودجه ۱۴۰۱دو بخشی بسته شده است؛یک بخش از ویژگی‌های بودجه و بخش دیگر مبتنی بر تعهدهای ما به عنوان حداقل خواهد بود که بر اساس آن ۵۶ هزار و ۸۶۹ میلیارد تومان اعتبار دیده‌ایم که ۵۱ درصد نسبت به سال گذشته رشد بودجه‌ای داشته‌ایم.

افزایش ضریب ایمنی معابر در منطقه ۳

آریا بانو - به منظور کانالیزه کردن عبور عابرین پیاده و دوچرخه‌سواران، ارتقاء ایمنی تردد وسایل نقلیه و تامین رضایت شهروندان، اصلاح هندسی معابر منطقه ۳ انجام شد.

مهم‌ترین محور لایحه تحولی بودجه مردمی‌شدن مدیریت شهری است

آریا بانو - محمدخانی عنوان کرد: شهردار تهران لایحه بودجه ۱۴۰۱ را به آقای چمران تقدیم خواهد کرد و مهمترین محور این برنامه منسجم و تحولی، مردمی‌شدن مدیریت شهری تهران و زمان‌مند شدن پروژه‌های شهری در بودجه است.

بیست و هشتمین نشست تخصصی کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک مجمع شهرداران کلان‌شهرهای ایران

آریا بانو - بیست و هشتمین نشست تخصصی کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک مجمع شهرداران کلان‌شهرهای ایران صبح روز دوشنبه بیست و هفتم دی ماه ۱۴۰۰ با حضور سیدمجتبی شفیعی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، احسان متولیان دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران، مرضیه حصاری مدیرکل دفتر حمل‌ونقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و جمعی از معاونین حمل و نقل کلان شهر های ایران در هتل المپیک تهران برگزار شد.

امسال با تمرکزگرایی از اتلاف منابع شهرداری جلوگیری شده است/آماده باش برای روزهای برفی

آریا بانو - معاون خدمات شهری و امور خودرویی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران درباره آخرین وضعیت ماشین آلات برف روبی و پسماند و فعالیت های این سازمان در سیل کنارک توضیحاتی ارائه کرد.

الزام استفاده از مصالح استاندارد در ساخت‌ و سازهای پایتخت

آریا بانو - معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران اقدامات انجام شده برای ایمنی ساختمان‌ها در برابر حوادث را تشریح کرد و گفت: استفاده از مصالح استاندارد در پروژه‌های ساختمانی شهر تهران الزامی است و انجام آن به صورت مرتب کنترل می‌شود.

آمادگی شهرداری منطقه۲ برای افزایش پایگاه‌های اورژانس

آریا بانو - شهردار منطقه۲ در حاشیه نشست فصلی ستاد مدیریت بحران که با هدف ایجاد برنامه‌ریزی هدفمند و هم‌افزایی سازمان‌های عضو ستاد مدیریت بحران برگزار شد، از آمادگی مدیریت شهری برای همکاری های لازم برای افزایش پایگاه‌های اورژانس خبر داد.

تحقق بیش از ۲۱ هزار میلیارد تومان از بودجه سال جاری/ ارزش افزوده را به عنوان درآمد پایدار پیگیری می‌کنیم

آریا بانو - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران درباره میزان تحقق بودجه سال جاری گفت: طبق آخرین آمار بیش از ۲۱ هزار میلیارد تومان از بودجه سال جاری محقق شده است و امیدواریم که در دو ماه پایانی سال رشد بیشتری داشته باشیم.

توزیع هزاران اصله درخت میوه میان ساکنان منطقه ۱۷

آریا بانو - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۷ از اجرای طرح نهضت درختکاری در محلات این منطقه جنوبی خبر داد و گفت: در نظر داریم هزاران اصله درخت میوه بین شهروندان توزیع شود.

نمایش تصاویر مادران شهدا در معابر منطقه ۸

آریا بانو - به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و روز مادران شهدا، چهره معابر شهری منطقه ۸ که ملقب به منطقه ثامن الائمه (ع) است با تصاویری از مادران شهدا مزین شد.

استفاده از ظرفیت‌های داخلی و مجموعه‌های تخصصی برای حل مشکلات ناوگان اتوبوسرانی

آریا بانو - سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در ادامه بازدیدهای سرزده خود از خطوط، ایستگاه‌ها و پایانه‌های سطح شهر، روز گذشته از ساختمان شهدای شرکت واحد و بخش‌های مختلف آن، دیدن کرد.

در ۲۰ سال گذشته چنین همدلی را برای توسعه حمل‌ونقل عمومی ندیده بودم

آریا بانو - معاون حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران گفت: مهم‌ترین موضوع مدیریت شهری در همه شهرها حمل‌ونقل و ترافیک است و امیدوارم در جهت بهبود شرایط زندگی شهروندان که متاثر از حمل‌ونقل و ترافیک است، کارهای مهمی انجام شود.

تشییع پیکر مطهر دو شهید گمنام در منطقه ۶

آریا بانو - همزمان با سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و با حضور خانواده معظم شهدا، آحاد مردم، امام جمعه موقت تهران، وزیر کشور و شهردار منطقه ۶ ، بدرقه دو شهید گمنام تا بهشت انجام شد و در ساختمان وزارت کشور خاکسپاری شدند.

حضور شهردار تهران در چهلمین جلسه شورای اسلامی شهر

آریا بانو - علیرضا زاکانی شهردار تهران صبح روز یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ در چهلمین جلسه شورای اسلامی شهر حضور پیدا کرد تا نتایج جلسات طرح رصد با حضور شهردار تهران ارائه و بررسی شود.

۲۳۰ دستگاه ماینر قاچاق در غرب تهران خاموش شد

آریا بانو - رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از کشف ۲۳۰ دستگاه ماینر قاچاق از یک مزرعه استخراج ارز دیجیتال در کارگاهی در غرب تهران به ارزش ۳۰ میلیارد ریال خبر داد.

توجه به سهم بودجه و برنامه‌های محلات از اولویت‌های طرح رصد است/ شناسایی هزار و ۱۴۱ پروژه محلی در این طرح

آریا بانو - رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه در طرح رصد برای تعیین بودجه، اولویت‌های ذهنی مردم را بررسی و چالش‌های محلات را رصد می‌کنیم، گفت: توجه به سهم بودجه و برنامه‌های محلات از اولویت‌های طرح رصد بوده است.

طرح نهضت درختکاری در منازل شهروندان منطقه ۱۱ آغاز شد

آریا بانو - با آغاز طرح نهضت ملی درختکاری در منازل شهروندان منطقه ۱۱، متقاضیان می‌توانند درخواست خود را از طریق تماس با سامانه ۱۳۷ و یا مرکز تام این منطقه ثبت کنند تا نهال مناسب در منزلشان کاشته شود.

معاونت اجتماعی و فرهنگی، تصمیمات مربوط به محلات را در شورای شهر مطرح کند

آریا بانو - عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به برخی اقدامات مدیریت شهری و ناهماهنگی‌های ایجاد شده بیان کرد: از معاون اجتماعی و فرهنگی می‌خواهیم هر تصمیمی مربوط به مدیریت محله و سرای محلات را حتما در شورای شهر مطرح و مصوبه بگیرند.

تقدیر از سازمان زیباسازی برای نصب تابلوهای شهری در جهت گرامیداشت مادران شهدا

آریا بانو - سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: سازمان زیباسازی به مناسبت روز مادر طرحی زیبا و خلاقانه برای تقدیر از مادران شهدا در شهر اجرا کرده که قابل تقدیر می‌باشد.

رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران منصوب شد

آریا بانو - زاکانی با صدور حکمی «داود گودرزی» را به عنوان رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران منصوب و در این حکم بر توجه جدی به شناسایی گلوگاه‌ها و بسترهای تولید فساد تاکید کرد.

ساير مطالب

معرفی نمایشگاه مجازی Bespoke Studio سامسونگ

افزایش 60 درصدی تسهیلات دانشجویی برای متاهلان

پیامد بحران آب در اقتصاد ایران چه خواهد بود؟

مهم‌ترین درخواست‌ کشاورزان اصفهانی چیست؟

انبار احتکار میلیاردی محصولات خانگی در زاهدان کشف شد

بهترین اتو بخار های بازار ایران کدامند؟

قیمت طلا و انواع ارز در روز سه شنبه دو آذر 1400

کلاهبرداری با فروش قابلمه

مترو پرند در انتظار بودجه‌ای اندک برای تکمیل و بهره برداری

عرضه تلویزیون اولد ال جی به 10 میلیون دستگاه رسید

پایان ماراتن تولیدکنندگان لوازم خانگی + گزارش ویدیویی اختتامیه

وزیر کار: آمار دقیقی از شاغلین و بیکاران وجود ندارد

چهره عریان فقر در تبریز؛ افزایش متکدیان در «شهر بی‌گدا»

برآورد حضور 2000 «کودک کار» در متروها

فیلم‌های روی پرده چقدر فروخته‌اند؟

کمتر از 20 درصد کودکان کار ایرانی هستند

هدر رفت آب در ایران چند برابر آلمان است؟

کولبری برای 400 هزار تومان!

آغاز ثبت نام وام 20 میلیونی خرید کالا؛ بدون چک و ضامن!

کشف زمین‌خواری میلیاردی توسط پلیس اقتصادی

کدام فرش ماشینی بهتر است؟

معاون امور زنان و‌ خانواده ریاست جمهوری:«برنامه کسب و کارهای پایدار خانواده محور» به زودی رونمایی می شود

دستور رئیس دستگاه قضا برای ساماندهی وضعیت انبارهای اموال تملیکی

رونمایی از «برنامه کسب و کارهای پایدار خانواده محور» در هفته پیش رو

خودباوری در صنعت لوازم خانگی شکل گرفته است

هزینه یک بچه در ایران؛ از بارداری تا یک سالگی

اقتصاد؛ مانعی بر سر راه طنز

هزاران میلیارد پول فراموش شده مردم!

تبلیغات صدا و سیما و تربیت جامعه مصرف‌گرا

لوازم خانگی افزایش قیمت نداشته است + ویدیو

آیا می‌توان به روش نتورک مارکتینگ یا بازاریابی شبکه‌ ای پولدار شد؟

شغل های جدید و پردرآمد ایران ؛ معرفی 20 شغل پول‌ساز

ایده برای پذیرایی عید؛ خلاقانه، آسان، کم هزینه

درخت تصمیم گیری چیست و چه کاربردهایی دارد؟

اجاره لامبورگینی، روزی 30 میلیون تومان

وزیر راه خطاب به پیمانکار: چرا حق و حقوق کارگران رو نمیدید؟

از شیفت های کاری طاقت فرسا تا درآمد ناچیز رزیدنت ها

حمایت 800 یورویی گرنت از انتشار دو کتاب ایرانی در ترکیه

نصب برچسب قیمت روی محصولات لوازم خانگی الزامی می‌شود

جاروبرقی پاکشوما مدل PVC 25501 را بیشتر بشناسید + قیمت و مشخصات

تجهیز تلویزیون های هوشمند سامسونگ به Matter از 2022

کسری ورق فولادی در صنعت لوازم خانگی برطرف شد

آشنایی با ماشین لباسشویی کلور مدل گلوری + قیمت

جلسه‌ای ویژه در گمرک برای ترخیص صدها کانتینر لوازم خانگی به کجا رسید؟

رنگ های جدید هوم پاد مینی اپل اکنون برای خرید در دسترس است

جزئیات بیمه شدن زنان خانه دار و دختران مجرد اعلام شد

افزایش نرخ بیکاری «زنان جوان»

چطور تلویزیون‌هایی هماهنگ با سبک زندگی امروزی ساخته شد؟

فناوری پخش تصاویر تلویزیون های 75 اینچی تی سی ال ارتقا یافت

ماشین لباسشویی چند کیلویی بخریم ؟

اقدام عجیب بیزینس‌ های آمریکایی برای تشویق مردم به واکسن زدن

مهم‌ترین وظیفه خودم را در مقطع فعلی رفع دغدغه مردم و جوانان در زمینه اشتغال می‌دانم/ رفع مشکل اشتغال با توصیه مقدور نیست و باید یک جنبش ایجاد شغل به راه انداخت

12 مورد از نشانه های مدیریت ضعیف را بشناسیم

مهارت زندگی/ موفقیت شغلیتان را با این تست بسنجید

سیستم عامل تایزن دیگر محدود به تلویزیون های هوشمند سامسونگ نخواهد بود

دولت نگذارد از حمایتی که از تولیدکنندگان لوازم خانگی شد سوءاستفاده شود

قیمت حیرت‌انگیز پیتزا در یک سریال با بازی مهران مدیری در سال 1384

قوانین خلق‌الساعه با شرایط ثبات اقتصادی همخوانی ندارد

درخواست یک نماینده مجلس از ناجا و واجا برای پیگیری پشت پرده مافیای درمان

شرایط خرید اقساطی خودرو برای خانواده‌های ایرانی

واردکنندگان مواد اولیه دارو، مانع حذف ارز ترجیحی‌ می‌شوند!

برخورد با شاغلان واحدهای صنفی که حداقل یک دُز واکسن کرونا نزده باشند

افتتاح 5 فروشگاه لوازم خانگی دوو در یک روز +ویدیو

تولیدکنندگان بزرگ لوازم خانگی اقدامی در افزایش قیمت نداشتند

افزایش قیمت لوازم خانگی به‌صورت ویژه بررسی می‌شود

ممنوعیت لوازم خانگی کره‌ای فقط شامل دو برند معروف ال جی و سامسونگ نیست

راهنمای خرید سیسمونی و نکاتی که باید بدانید

نوآوری خانم کارآفرین در مد اسلامی با برند ایرانی

اجاق گاز و هود Mi شیائومی به بازار راه پیدا کرد

لوازم خانگی داخلی توانایی رقابت با محصولات مشابه خارجی را دارد

لوازم خانگی الیو olive ساخت کجاست + ویدیو و جدول قیمت

افزایش قیمت لوازم خانگی غیرقانونی است

بهترین ماشین ظرفشویی در بازار ایران + ویدیو و قیمت

تمرکز و پیگیری وزیر صمت بر رفع موانع صادراتی/راه اندازی کانون صنعت، دانش و بازار و توجه به ارتقای کیفی لوازم خانگی

آشنایی با قابلیت های اجاق گاز والنتینو دیجیتال اسنوا + قیمت

اولین تلویزیون اولد 77 اینچی فیلیپس عرضه شد

ارزان ترین تا گران ترین بخاری گازی های موجود در بازار + جدول قیمت

پرورش حیوانات پردرآمد؛ پرورش چه حیواناتی سودآورتر است؟

چشمه نور ایران: آشنایی با شتابدهنده ملی ایران

فشار خانواده‌ها بر بیکاری جوانان در شرایط بد اقتصادی و تبعات تلخ آن

جزئیات طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت

کاربرد مولتی کوکر تولیپس پلاس در آشپزخانه + جدول مشخصات و قیمت

ماجرای ثبت سفارش لوازم خانگی در زمان ممنوعیت چه بود؟

صنعت لوازم خانگی کشور با خروج برندهای کره‌ای جان دوباره گرفت

کشف 15 میلیارد ریالی پارچه قاچاق

جزییات واردات 80 میلیون دوز واکسن کرونا

«تمام‌وقت شدن معلمان» ؛ تیرِ خلاص لایحه رتبه‌بندی؟

رتبه بندی معلمان چه زمانی اجرایی می‌شود؟

قیمت واکسن آنفلوآنزای 3 ظرفیتی/ زمان طلایی تزریق واکسن آنفلوآنزا

واردات واکسن فایزر منتفی شد

آشنایی با بازار کار رشته صنایع غذایی + گرایش‌ها و لیست دروس

کرونا/ بایدها و نبایدها هنگام خرید دستگاه پالس اکسیمتر

گردش مالی کلاس‌های کنکور چقدر است؟

‏موتورچی خبرداد : پرداخت حقوق و مزایای شهریور ماه بازنشستگان و مستمری بگیران

زمان تصویب طرح رتبه بندی معلمان اعلام شد

پرداخت حقوق و مزایای شهریورماه بازنشستگان و مستمری بگیران

مهلت ثبت نام وام ودیعه مسکن تمدید شد

خدمات نازایی و ناباروری بیمه شد

راهنمای خرید لوازم تحریر با کیفیت برای دانش آموزان

رصد کودکان در خانواده‌های درگیر فقر و اعتیاد برای جلوگیری از کودک همسری