آریا بانو

آخرين مطالب

شهرداری تهران

صدور مجوز برای شهرداری تهران برای مشارکت در برگزاری مراسم اربعین

آریا بانو - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران از صدور مجوز هزینه کرد شهرداری تهران برای مشارکت در اجرای مراسم اربعین حسینی(ع) خبر داد و گفت: برای مشارکت در برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم ایام اربعین حسینی(ع) در سال جاری به شهرداری تهران مجوز لازم برای هزینه‌کرد داده شد.

بازدید رئیس شورای شهر تهران از بیمارستان کودکان حکیم در منطقه۱۸

آریا بانو - مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران به همراه علیرضا نادعلی شهرستانکی عضو و سخنگوی شورا و محمد جواد خسروی شهردار منطقه ۱۸ از بیمارستان کودکان حکیم، مرکز طبی کودکان ۲ در محلات محروم جنوب غرب پایتخت و منطقه ۱۸ شهرداری تهران، بازدید کردند.

تخصیص هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت برای توسعه مترو

آریا بانو - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران از آماده شدن اوراق مشارکت برای خرید مترو و اتوبوس خبر داد و گفت: در مجموع در چهار ماه ابتدایی امسال ۵۸۰ میلیارد تومان به مترو اختصاص یافته است.

باغ‌هایی که گود شده‌اند

آریا بانو - گودهای جبلی و توچال تنها گودهای رها شده در شمال شهر تهران به‌شمار نمی‌آیند و مدیریت شهری به‌دنبال ساماندهی آنهاست.

تنها ۲۳ درصد برنامه پنج ساله سوم اجرایی شد/ تصویب یک فوریت سند الزامات برنامه چهارم شهرداری تهران

آریا بانو - یک فوریت طرح «سند الزامات تدوین برنامه چهارم شهرداری تهران» (۱۴۰۱_۱۴۰۴) در هشتاد و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران مورد بررسی قرار گرفت و با اکثریت آراء موافق به تصویب رسید.

از تلاش برای مقابله با اپیدمی قطع درختان در پایتخت تا جبران عقب‌ماندگی‌های شهر با اقدام جهادی مدیریت شهری

آریا بانو - اعضای شورای اسلامی شهر تهران در هشتاد و پنجمین جلسه شورا موضوعاتی از جمله افزایش کیفیت محصولات عرضه شده در میادین میوه و تره‌بار، سپردن مدیریت به حلقه‌های میانی، توهین یکی از سران فتنه به سردار شهید همدانی، جریان قطع درختان در پایتخت و کارنامه شورا در یک سال اول فعالیت را مطرح کردند.

بودجه سالیانه شهرداری تهران باید متناظر با برنامه چهارساله باشد

آریا بانو - رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد: معمولا در پیوند برنامه و بودجه گسست وجود دارد و باید تلاش شود بودجه سالیانه شهرداری تهران متناظر با برنامه چهارساله تهیه و تدوین شود.

بازدید اعضای شورای شهر از بیمارستان کودکان حکیم

آریا بانو - مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران به همراه علیرضا نادعلی شهرستانکی عضو شورا و محمد جواد خسروی شهردار منطقه ۱۸ از بیمارستان کودکان حکیم، مرکز طبی کودکان ۲ منطقه ۱۸ شهرداری تهران، شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ بازدید کردند.

عملیات اجرایی باغ‌راه حضرت فاطمه (س) در مناطق ١٧ و ١٨ سرعت می‌گیرد

آریا بانو - سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران گفت: با تاکید شهردار تهران ادامه عملیات اجرایی باغ راه حضرت فاطمه (س) که از مدتها پیش به دلیل برخی موانع موجود، فعالیت آن کند شده بود بزودی با سرعت بیشتر ادامه خواهد یافت.

خودروهای پارک شده طعمه حریق شد

آریا بانو - جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‎‌نشانی ازضرورت وجود سیستم‌های اعلام اطفای حریق در ساختمان‌ها برای جلوگیری از حوادث و کاهش خسارت می‌گوید.

سرانه تولید پسماند در تهران به ازای هر شهروند ۷۶۴ گرم است/تفاوت معنادار تولید پسماند در پایتخت نسبت به سایر شهرهای جهان

آریا بانو - مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: طبق گزارش طرح جامع مدیریت پسماند شهر تهران، سرانه تولید پسماند در شهر تهران ۷۶۴ گرم است که این میزان از سرانه تولید پسماند در جهان که حدود ۶۰۰ گرم است، بالاتر است.

استقرار شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان در واحدهای مسکونی مجاز شد

آریا بانو - معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: شرکت ها و موسسات دانش بنیان براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی و ابلاغیه شهرداری تهران، با رعایت ضوابط و مقررات و به شرط عدم ایجاد مزاحمت برای همسایگان، مجاز به استقرار دفاتر خود در واحدهای مسکونی شدند.

برگزاری دوره آموزشی ویژه پیاده‌روی زائران اربعین حسینی(ع) در منطقه گردشگری عباس‌آباد

آریا بانو - دوره آموزشی دو روزه "موکب مواسات" ویژه پیاده روی اربعین حسینی(ع) در روزهای پنج شنبه ۲۰ و جمعه ۲۱ مرداد با هدف تامین مسائل بهداشتی موکب داران و زائران در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد با حضور داوطلبین برگزار شد.

جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر در یاورشهرها / ۳ برابر شدن شمار معتادان خیابانی

آریا بانو - راه اندازی ۶ یاور شهر با ظرفیتی بیش از ۲ هزار نفر ناشی از دغدغه مدیران شهر، نه تنها وجهه اجتماعی و چهره مخدوش شهر را ترمیم می‌کند، بلکه ظرفیت احیای جان و مال و روان معتادان متجاهر را نیز دربر دارد.

مراسم عزاداری نوجوانان منطقه۱۱ برگزار شد

آریا بانو - با مشارکت اموزش و پرورش منطقه۱۱ و اداره اموزش های شهروندی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه، دسته عزاداری و هیئت حسینی نوجوانان منطقه۱۱ تهران برگزار شد.

جرائم قطع و خشکاندن درختان بازدارنده است؟

آریا بانو - یکی از بزرگ‌ترین گلایه‌های پایتخت‌نشینان آلودگی هواست و وجود درختان به عنوان ریه‌های پایتخت در این شرایط روزنه امیدی است تا بتوان نفس کشید؛ اما باغ‌های سرسبز سال‌های دور تهران و درختان سطح شهر مدت زمان زیادی است که هدف دست‌اندازی شهروندان برای ساخت و ساز قرار گرفته و تنها لکه‌های کوچکی از آنها باقی مانده که آن هم هر روز با خطر قطع و خشکاندن درختان و تبدیل به برج و بنا روبروست. خبرهای تلخ خشکاندن درختان توسط برخی شهروندان و در نظر گرفتن جریمه‌ برای جلوگیری از این تخلفات از بحث‌های داغی است که این روزها مطرح و این سوال مطرح می‌شود که آیا این جریمه‌ها بازدارنده هستند یا خیر؟

معارفه اعضای هیات مدیره سازمان ورزش

آریا بانو - نشست هیات مدیره سازمان ورزش شهرداری تهران با دستور معارفه اعضای جدید هیات مدیره این سازمان با حضور محمدامین توکلی زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران صبح امروز در سالن جلسات این معاونت برگزار شد.

فعالیت گسترده شهرداری منطقه ۲۲ در مرز خسروی/ ۵۰ کیلومتر خدمات‌رسانی در پایانه مرزی غرب کشور

آریا بانو - شهرداری منطقه ۲۲ طی حکمی از سوی شهرداری تهران به عنوان مسئول خدمات رسانی در اربعین حسینی در مرز خسروی انتخاب شده، به همین منظور برنامه ریزی و اقدامات قابل توجهی از سوی مدیریت شهری این منطقه برای خدمات رسانی به هموطنان صورت گرفته است.

آخرین وضعیت ساماندهی بازار بزرگ تهران/تغییر رویکرد مدیریت شهری در مواجهه با دستفروشان

آریا بانو - آخرین اقدامات ساماندهی بازار تهران، حاکی از عزم جدی مدیریت شهری برای ایجاد فضایی آرام و بدون حادثه در بازار تهران دارد؛ جایی که برای عده‌ای نوستالژی و برای عده‌ای محل کسب معاش است.

کشتی پرافتخارترین رشته ورزشی در ایران اسلامی است

آریا بانو - شهردار منطقه ۲۱ با همراهی روح ا... فلاحی شهردار ناحیه سه این منطقه با علیرضا دبیر و اعضای تیم ملی کشتی آزاد جوانان، در محل کمپ تیم‌های ملی کشتی در آستانه برپایی رقابت‌های جهانی بلغارستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

رتبه دوم منطقه۱۴ در زمان پاسخگویی به مطالبات شهروندان

آریا بانو - شهرداری منطقه۱۴ در راستای خدمت به شهروندان در حوزه های مختلف شهری با میانگین کمترین زمان پاسخگوی به مطالبات شهروندان در سال جاری، رتبه دوم بین مناطق تهران را از آن خود کرد.

برنامه‌ریزی مدون شورا برای رفع معضلات فرهنگی و اجتماعی شهر/ به دنبال بهبود شاخص‌های کلان اجتماعی-فرهنگی تهران هستیم

آریا بانو - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه شورای شهر برنامه مدونی برای رفع معضلات فرهنگی و اجتماعی شهر تهران دارد، گفت: به دنبال بهبود شاخص‌های کلان اجتماعی-فرهنگی تهران هستیم.

بررسی اثرات احداث خطوط جدید مترو تهران بر میزان جذب مسافر سایر خطوط

آریا بانو - مدیرعامل شرکت مترو تهران گفت: مطالعات مربوط به طراحی و احداث خطوط جدید شبکه مترو تهران، خصوصیات متعدد و قابل‌توجهی دارد که تاثیرات عینی آن در روند ساخت تونل‌ها و ایستگاه‌ها مشخص خواهد شد.

ایجاد دسترسی بلوار کاج به بزرگراه شهید همدانی؛ به زودی

آریا بانو - شهردار منطقه ۲۲ از تسریع در اجرای عملیات دسترسی بلوار کاج به بزرگراه شهید همدانی خبر داد و گفت: این فعالیت عمرانی به همت سازمان عمران شهرداری تهران و با همکاری معاونت فنی و عمران شهرداری منطقه در حال انجام است و تا چند ماه آینده مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

پلیس و قوه قضاییه به موضوع مافیای دست‌فروشی ورود کنند

آریا بانو - سخنگو و عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به وجود مافیای دست‌فروشی در پایتخت گفت: برخی دست‌های پشت پرده از نیاز اقتصادی دست‌فروشان سوء استفاده می‌کنند.

همکاری ایتالیا با شهرداری تهران در تفکیک زباله از مبدا و بازیافت/ حدود ۶۵ درصد پسماند شهر تهران پسماند تر است

آریا بانو - نمایندگان شرکت های بازیافت پولی اکول (Puli Ecol)، سنسی اسپا (Senesi Spa)، دبیرکل موسسه آسیا در ایتالیا، عضو هیات شرکت سنسی اسپا و رایزن شرکت بازیافت پولی اکول از پروژه های پسماند شهر تهران بازدید کردند و زمینه همکاری شرکت های ایتالیایی با شهرداری تهران در حوزه تفکیک زباله از مبداء با حضور جلال بهرامی، معاون خدمات شهری ،مهدی عزیزی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند و شادی مالکی معاون امور مناطق سازمان پسماند شهر تهران مورد بررسی قرار گرفت.

آخرین وضعیت تجمیع شماره‌های امدادی/ آیا ۱۱۰ هم ادغام می‌شود؟

آریا بانو - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با تشریح آخرین وضعیت اجرای طرح تجمیع شماره‌های واحد امدادی در تهران، توضیحاتی را درباره ادغام شماره پلیس با این شماره‌های امدادی ارائه کرد.

عذرخواهی رئیس کمیته شفافیت شورا از تاکسیرانی/تاکید سروری بر هوشیاری در مقابل جریان‌سازی دشمنان

آریا بانو - اعضای شورای اسلامی شهر تهران در هشتاد و چهارمین جلسه شورا، تذکرات، پیشنهادات و سخنانی را در خصوص مراسمات عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی، عمل به تعهدات در طول یک سال اخیر در شورا و جریانات رسانه‌ای دشمنان در حذف یکی از نوحه‌های انقلابی مطرح کردند.

اهانت به قرآن مجید در آلمان دردآور است/پیشرفت‌های علمی حاصل به میدان آمدن جوانان است

آریا بانو - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در زمانی که بوق و کرنای حمایت از حقوق بشر مطرح است در مقابل جنایات در فلسطین سکوت می‌شود اما ما اعلام می‌کنیم که پشتیبان مردم فلسطین هستیم.

جریمه سه میلیاردی برای خشک کردن چند درخت در نیاوران

آریا بانو - سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه یک اعلام کرد مالک ملکی که در خیابان مرجان نیاوران باعث خشک شدن چند اصله درخت شده بود، در سال ۹۷ به جریمه سه میلیارد تومانی محکوم شده است.

ساير مطالب

اعلام آمادگی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران برای کمک به اطفاء حریق منابع نفتی کوبا

برگزاری مراسم «روضه در صحرا» در گلزار شهدای بهشت زهرا(س)/استقرار 20 ون برای انتقال رایگان شهروندان به قطعه شهدا

مراکز فعال اهدای خون در تاسوعا و عاشورای حسینی

عالم مکتب حسینی و عامل آموزه‌های اخلاقی و معنوی شاخص این مکتب باشیم

برخورد قاطع بازرسی منطقه 4 با ساخت و سازهای غیرمجاز در ایام تعطیل

لزوم بروزرسانی بانک اطلاعاتی HSE در شهر تهران

زندگی حسینی یعنی صداقت در همه امور

پیام فرمانده کل انتظامی به مناسبت روز خبرنگار

تردد آسوده عزاداران به تپه نورالشهدا با اجرای عملیات پخش آسفالت

اجرای عملیات تراش و روکش مکانیزه با پخش بیش از 9 هزار تن آسفالت در منطقه 17

مراسم شب هشتم محرم در کهف الشهدا

هشدار وقوع سیل در تهران/ مردم از رودخانه‌ها فاصله بگیرند

مسابقه عکس "نگاه عزادار" در منطقه 11 برگزار می‌شود

لزوم جلب مشارکت شهروندان در تفکیک پسماند و نگهداشت شهر

رفع آسیب‌های اجتماعی کشور در گرو توجه به مقام مادر است

تشییع باشکوه شهدای تازه تفحص شده مدافع حرم

مصدومیت 8 نفر در تصادف شدید جاده خاوران

3 رویکرد سازمان زیباسازی جهت تحقق تهران؛ کلانشهر الگوی جهان اسلام

اجرای "طرح دو دقیقه با یه دوست خوب" در منطقه 21 کلید خورد

آغاز عملیات اصلاح هندسی زیرگذر روستای پلائین در منطقه 19

فرصت‌سازی پدافند غیرعامل برای مدیریت شهری در راستای رفع نگرانی‌های شهروندان

کاهش زمان صدور پروانه در منطقه 5 از 115 روز به 56 روز

ساماندهی معتادان متجاهر محله راه‌آهن آغاز شد

مدیریت شهری خود را در میدان حاضر و پاسخگو می‌داند/ضرورت استفاده از بانوان در یگان حفاظت

یکی از وظایف سازمان مدیریت بحران افزایش اعتماد اجتماعی است

آتش‌نشانان اولین نیروی امدادی

تفاهم‌نامه شهرداری تهران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

موتور اقتصادی شهرداری قدرت گرفت

تبدیل میدان آزادی به قطب برگزاری مراسم ملی و مذهبی پایتخت

برگزاری «سوگواره تکیه ملت» در ایام محرم و صفر

برپایی 100 موکب و ایستگاه صلواتی در منطقه 14 به مناسبت ایام محرم

سازه حجمی عصر عاشورا رونمایی شد

تملک 4 ملک در محله مشیریه برای اجرای پروژه کندروی بزرگراه شهید نجفی رستگار/30 ملک دیگر باید تملک شود

برگزاری شب شعر آیینی «مکتب سیدالشهدا(ع)» در فرهنگسرای خانواده

تشییع و خاکسپاری لاله‌های زهرایی در منطقه 5

اینفوگرافیک | جزئیاتی درباره فعالیت اتوبوس‌های شب در تهران/ خطوط شلوغ اتوبوسرانی در شب‌های تهران کدامند؟

استقرار پایگاه سیار واکسیناسیون شرکت شهر سالم در ساختمان شورای شهر

تنفس هوای مطلوب در تهران برای پنج روز متوالی

تقویت ساختار سازمان اجتماعی در دستورکار وزارت کشور

برگزاری نمایشگاه عکس «تهران امروز» در مرکز ایرانشناسی وادبیات فردوسی کتابخانه ملی قرقیزستان

برگزاری نخستین نشست رابطان خبری مدیریت بحران تهران

لایروبی و رسوب‌برداری مستمر کانال‌ها و شبکه‌های اصلی منطقه 17

بارش باران اختلالی در رودخانه‌ها و معابر شمال تهران ایجاد نکرد

جشنواره گذر کودکی در بوستان طرشت برگزار شد

جانمایی سه هزار واحد مسکونی برای آتش نشانان پایتخت/از تجهیزات به‌روز در هفته های آینده رونمایی خواهد شد

اصلاح هندسی مسیر ورودی کندروی بزرگراه آزادگان شرق

واکسیناسیون شهروندان در 8 پایگاه بهداشت منطقه 9

هزار و 200 میلیارد تومان درآمد غیر نقد محقق شده است/ تحقق 50درصدی درآمدغیرنقد تا شهریور

خزان زودرس‌چگونه به تهران رسید؟

میزان بودجه اختصاص یافته به اربعین هنوز مشخص نشده است

بازدید اعضای شورای شهر از نمایشگاه نشان عاشقی

امدادرسانی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران به مناطق سیل زده یزد

اولویت مدیریت شهری ارائه خدمات باکیفیت و مطلوب است

افتتاح نخستین مرکز کارآفرینی اجتماعی شهر تهران در منطقه 15

برنامه‌ریزی مدیریت شهری برای اجرای برنامه‌های فرهنگی در حوزه حجاب و عفاف/لزوم توجه به ماهیت ایرانی، اسلامی و انقلابی برج میلاد

فرهنگ‌سازی و آموزش شهروندی نقشی بنیادین در مقوله مخاطرات طبیعی و انسانی دارد

اهتزاز پرچم حسینی و آغاز پویش نذر یاری در پایتخت

پایگاه‌های سیار تزریق واکسن دوباره به شهر برگشتند / تیم اورژانس برای تزریق دز یادآور به منزل افراد سالمند می‌رود

طرح توسعه و ساماندهی پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) بازنگری می‌شود

اقدامات شهرداری تهران در حمایت از هیئات مذهبی و برپایی هرچه باشکوهتر اربعین حسینی ارزشمند است

افزایش ظرفیت اتوبوسرانی برای جابه‌جایی زائران اربعین/امسال تمامی اتوبوس‌های اربعین به سیستم سرمایشی مجهز می‌شوند

اعزام نیرو و تجهیزات شهرداری تهران به مناطق سیل‌زده یزد

تکیه شهر؛ محرم و مردم

رویداد مردمی‌سازی در مدیریت شهری برای مدیران میانی شهرداری برگزار شود

دو معبر منطقه11 به نام دو چهره شاخص انقلاب اسلامی نامگذاری شد

جریان روان آب در رودخانه وردآورد/ شرایط آرام در روستاهای وردیج و واریش

او «عاشق» است

تلاش برای بخشیدن هویت فناورانه به پایتخت/ شهرداری هم بازار خوبی برای شرکت‌های دانش‌بنیان ایجاد می‌کند و هم می‌تواند به این شرکت‌ها خدمات دهد

بررسی اساسنامه سازمان جدید فناوری‌های نوین در کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر

آیین تکریم و معارفه مدیرعامل موسسه فناوران شهر برگزار شد

استقبال شهروندان منطقه 17 از تورهای تهرانگردی

ایمن‌سازی معبر با رفع خطر از فرونشست زمین در منطقه 19

حمایت سازمان نوسازی از کسب و کارهای دانش بنیان

بازگشایی مسیر تردد ساکنان آبادی ازگی

بررسی مجدد طرح جامع زیباسازی شهر تهران در کمیسیون خدمات شهری

در پی درخواست دولتی‌ها از شهردار تهران نیروهای شهرداری برای کمک به سیل فیروزکوه اعزام شدند/ پایان عملیات گل‌ولای‌برداری در امامزاده داوود

نام 17 معبر و یک پل در پایتخت تغییر کرد

چه کسی خاکی شد؟! | شلوار گِلی را نمی‌شود سانسور کرد ...

تصویب لایحه یک فوریت مجوز شهرداری تهران برای هزینه کرد در مراسم اربعین و رویداد عطر سیب

آماده‌باش کامل نیروهای خدمات شهری منطقه 15 در بارندگی‌های سیل‌آسای اخیر

امام حسین(ع) شاهراه هدایت و رستگاری است

نیاز ویژه چهار منطقه تهران به راه‌اندازی مراکز انتقال خون/ 25 درصد خون کشور در تهران مصرف می‌شود

نمایشگاه «عطر سیب» امسال مردمی‌تر برگزار شد/ نوجوانان را درگیر مراسم عزاداری حسینی کنیم

تعداد جان‌باختگان سیل امامزاده داوود (ع) به 22 نفر رسید

توسعه درون‌زا، مهم‌ترین امر برای رفع محرومیت از مناطق کم‌برخوردار است

آبِ روان

از هشداردهی به موقع تا واکنش سریع در سیلاب

رنگ در محرم

زندگی حسینی یعنی قهر با گناه

برهم‌خوردن تعادل یکی از مسافران دلیل حادثه صبح مترو

مدیریت جهادی برای بسیج تجهیزات فنی و نیروهای انسانی در سیل تهران/ جوی‌های پایتخت گنجایش این میزان بارندگی را ندارد

آخرین وضعیت آبگرفتگی معابر تهران / رفع 80 درصد از آبگرفتگی‌ها

عملکرد ضعیف وزارت نیرو و جهاد درخصوص بروز حادثه سیل/ در شورا تذکر خواهیم داد

آماده‌باش نیروهای خدمات شهری منطقه 2 همزمان با بارش شدید باران

خدمات‌رسانی شهرداری منطقه 17 به سیل‌زدگان امام‌زاده داوود (ع)

افتخار مدیریت شهری است که به هیئات عزاداری امام حسین (ع) خدمت‌رسانی کند

آیین سلام بر محرم

آیین اهتزاز پرچم عزای امام حسین (ع) در منطقه13 برگزار شد

شهرداری‌های مناطق مختلف تهران در خصوص سیل چه اقداماتی انجام دادند؟

خسارات سیل تهران از هر طریق ممکن جبران شود