آریا بانو

آخرين مطالب

خاکی‌ترین سلبریتی‌های جهان را بشناسید زنان جهان

خاکی‌ترین سلبریتی‌های جهان را بشناسید
  بزرگنمايي:

آریا بانو - برترین ها / تا به حال در همین برترین‌ها مقاله‌های فراوانی داشتیم که خواسته یا ناخواسته به تفاوت‌های فراوان زندگی سلبریتی‌ها و انسان‌های عادی می‌پرداخت. در این مقاله قصد داریم برخلاف همیشه سراغ زندگی سلبریتی‌هایی برویم که دست‌کم در یک زمینه از زندگیشان شبیه به آدم‌های عادی و غیر ثروتمند عمل می‌کنند.
جنیفر لاورنس و پولی که برای او مانند علف خرس نیست
درست است که جنیفر لاورنس حالا یکی از معروف‌ترین و مورد توجه‌ترین بازیگران زن هالیوود محسوب می‌شود و طبیعتا رقم دستمزد‌هایش هم افزایش قابل توجهی پیدا کرده اما ظاهرا این بازیگر زن محبوب، ارزش پول را به خوبی می‌داند. خود جنیفر اعتقاد دارد به دلیل تربیت خانوادگی‌اش در مورد مسائل مالی، هنوز هم با احتیاط خرج می‌کند.

آریا بانو


احتمالا همین ارزش‌های خانوادگی باعث شده که این بازیگر ثروتمند دست‌کم تا سال 2013، هنوز ماشینِ پیش از معروفیتش را براند و در همان خانه قبلی زندگی کند. البته این شرایط احتمالا تا به امروز تغییر کرده و حتی لاورنسِ محتاط در مسائل مالی هم حتما تا به امروز دست به خریدهای آنچنانی زده است.
سارا میشِل گلر و زن ثروتمندی که از کوپن استفاده می‌کند
البته لازم است همین ابتدا این توضیح را بدهم که در آمریکا کوپن معنی متفاوتی با کشور ما دارد و در آن‌جا به تکه کاغذهایی کوپن گفته می‌شود که می‌توان با ارائه آن‌ها در زمان خرید، تخفیف‌های عمدتا 5، 10 یا 20 درصدی دریافت کرد. حالا سارا میشل گلر، ستاره Buffy the Vampire Slayer بدون خجالت درباره استفاده از این کوپن‌ها صحبت کرده است.

آریا بانو


سارا توضیح می‌دهد که او و همسرش حسابی اهل خرید کردن هستند و اصلا بابت جمع‌آوری کوپن‌های تخفیف و البته شکارِ فروشگاه‌هایِ با تخفیف درست حسابی، احساس خجالت نمی‌کنند. این بازیگر، کارآفرین و تهیه کننده 45 ساله همچنین اضافه می‌کند که نباید لزوما نسبت به اجناسِ تخفیف خورده حس بدی داشت و ممکن است در بین همان اجناس، کالاهای با کیفیتی وجود داشته باشد.
میک جگِر و اعتقاد به تعمیر در مقابلِ دورانداختن
حتی اگر اهل راک گوش کردن هم نباشید احتمالا میک جگر، خواننده و عضو تقریبا 80 ساله گروه رولینگ استونز را می‌شناسید. حالا میک جگر طی گفت و گویی خودش را یک آدمِ "بسیار صرفه‌جو" توصیف کرده و توضیح داده درآمد بالای ستاره راک بودن تغییری در این موضوع ایجاد نکرده است.

آریا بانو


این موزیسینِ بریتانیایی به گفته خودش برای نسلی است که در صورت کار نکردن یک وسیله، ان را تعمیر می‌کردند و به همین دلیل هنوز و با وجود ثروتِ قابل توجه نمی‌تواند به محضِ خرابیِ یک وسیله، آن را دور بی‌اندازد. این خصوصیت احتمالا یکی از معدود شباهتِ‌های سبک زندگی میک جگر و پدربزرگ یا مادربزرگ‌های ما می‌باشد.
شِیلین وودلی و بی‌اهمیت بودنِ ثروت و شهرت
ستاره درخشانِ The Fault in Our Stars به تازگی در مصاحبه‌ای توضیح داده که حضور در چندین مجموعه محبوب و به طبع آن افزایش چشمگیرِ شهرت و درآمدش، تاثیری روی زندگی‌اش نداشته است.

آریا بانو


وودلی ادعا می‌کند از آن‌جایی که اساسا خود را یک انسان اهل اسراف و افراط در پول خرج کردن نمی‌داند درنتیجه درآمد بیشترِ او تغییری در سبک زندگی‌اش به وجود نیاورده است. این بازیگر 30 ساله آمریکایی همچنین اضافه می‌کند به هیچ کدام از تفریح‌های پرخرجِ آدم‌های ثروتمند علاقه‌ای ندارد و درنتیجه دلیلی برای ولخرجی باقی نمی‌ماند.
لیدی گاگا و زندگی در همان خانه ساده همیشگی
مصاحبه‌های گوناگون با اطرافیان و نزدیکان این خواننده مشهور نشان می‌دهد برای او پول زیاد و کالاهای لوکس مهم‌ترین بخش زندگی نیستند. ظاهرا لیدی گاگا، یکی از مشهورترین و پردرآمدترین موزیسین‌های دوران ما هنوز در همان آپارتمان/استودیویی زندگی می‌کند که پیش از شهرت ساکن آن بود و قصدی هم برای جابجایی ندارد.

آریا بانو


برای اثبات بی‌توجهی این موزیسین مشهور به پول شاید بد نباشد خاطره‌ای از مدیر برنامه‌های او تعریف کنیم. ظاهرا چندی قبل مدیر برنامه‌های لیدی گاگا، با فرض اینکه او کارت بانکی‌اش را گم کرده اقدام به گرفتن یک کارت جدید می‌کند و در نهایت پس از صحبت با او درمی‌یابد به دلیل استفاده کمِ این خواننده از کارتش، بانک به اشتباه به این نتیجه رسیده که او کارت بانکی‌اش را از دست داده است.
کیانو ریووز؛ مگر می‌شود از زندگی عادی سلبریتی‌ها نوشت و اسمی از او نبرد؟
وقتی بخواهید درباره شباهت آدم‌های بسیار مشهور و ثروتمند با آدم‌های عادی بنویسید حتما نام کیانو ریووز هم به میان خواهد آمد. داستان‌های فراوانی درباره تواضع و بخشندگی این بازیگر هالیوودی وجود دارد. با جستجویی ساده به موارد فراوانی مانند بخشیدن درآمد‌های چند میلیون دلاری به خیریه‌ها و اهدای هدیه‌های گران قیمت به اهالی پشت صحنه فیلم‌ها برخواهید خورد.

آریا بانو


جالب است بدانید کیانو ریووز پس از چند دهه کار در هالیوود و دریافت دستمزدهای چند ده میلیون دلاری هنوز در خانه ساده و ارزان قیمت قدیمی‌اش زندگی می‌کند و بسیاری اوقات برای رفت و آمد از وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوس و مترو استفاده می‌کند. شاید ویدئوی معروف او در سال 2011 به چشمتان خورده باشد که این بازیگرِ متواضع علاوه بر استفاده از مترو برای جابجایی حتی حاضر شد صندلی‌اش را به زنِ مسافری تقدیم کند که نزدیک به او ایستاده بود.
هالی بری و عادت به پس‌انداز در مقابل ولخرجی
هالی بری به تازگی در مصاحبه‌ای اعتراف کرده که هرچند همیشه بابت ثروت و وضع مالی‌اش شکرگذار است اما بنا بر عادت و تجربه کودکی نمی‌تواند به آینده فکر نکند و این وضع خوب مالی مانع نگرانی درباره آینده خود و خانواده‌اش نمی‌شود.

آریا بانو


این بازیگرِ 55 ساله آمریکایی اضافه می‌کند هنوز خودش را یک انسان عادی می‌بیند و وقتی در آینه به خودش نگاه می‌کند باور نمی‌کند 10 خودروی گران قیمت و میلیون‌ها دلار جواهرات دارد. این بازیگر توانا و محبوب همچنین درباره ترس و اضطرابِ از دست دادن ثروتش صحبت کرد و ادامه داد که به همین دلیل هنوز از پس‌انداز درامدش بیشتر لذت می‌برد تا خرج کردنِ آن.
کریس ایوانز و تغییر گوشی تلفن همراه پس از 7 سال
احتمالا فکر می‌کنید در دنیایی که بسیاری از آدم‌های عادی و غیر ثروتمند هر سال گوشی تلفنشان را عوض می‌کنند پس حتما افراد مشهور و ثروتمند هم دست‌کم همین شرایط را دارند. باید بگویم این موضوع حداقل درباره کریس ایوانز صدق نمی‌کند.

آریا بانو


این بازیگر آمریکایی 41 ساله که احتمالا او را طی همکاری‌اش با کمپانی مارول و بازی در نقش کاپیتان آمریکا به یاد می‌آورید، چند وقت قبل بالاخره پس از 7 سال حاضر شد گوشی تلفنش را عوض کند.
جالب است بدانید کریس ایوانز به این راحتی قید گوشی قبلیش را نزد و در صفحه شخصیش یک پست خداحافظی به یادش گذاشت. او در این پست نوشت:"آسوده بخواب آیفون 6.دوران خوبی با هم داشتیم. دلم برای تقلای وسط شب برای اینکه به شارژر وصلت کنم و البته عکس‌های تارت تنگ نخواهد شد اما دلم برای دکمه Home تو حسابی تنگ خواهد شد."

لینک کوتاه:
https://www.aryabanoo.ir/Fa/News/766566/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

حذف کمانداران ریکرو ایران از بازیهای کشورهای اسلامی

پشت صحنه سکانس سخت کشتن فرزند در «مختارنامه»

عذرخواهی آکادمی اسکار پس از 50 سال

نمانده در دلم دگر توان دوری

«زالاوا» از ماه آینده به صورت جهانی پخش می‌شود

سام درخشانی از فردا روی صحنه است

مهم این نیست از چه راهی به مردم خدمت کنی

غرور عمَر تکه تکه شده است!

چهره ها/ سلفی آینه‌ای و جذاب مادر و دختر معروف سینما

بازی راستاد و جم در نقش «هاشمی رفسنجانی» و «محمدجواد باهنر»

جدیدترین مایکروویو ایرانی به زودی معرفی خواهد شد

توان تولید صنعت لوازم خانگی، بیش از نیاز کشور است

خوراکی که شما را از پارکینسون در امان نگه می‌دارد

تصویری از یک گرداب طلایی در دل کهکشان!

فضاپیمای بزرگ آرتمیس آماده ماموریت شد

کشف یک سیاره جدید به اندازه نپتون به دور یک ستاره آبی

پنجعلی: امیدوارم این بار قهرمان آسیا شویم

مصوبه مجلس، پرداخت حق پخش به باشگاه‌ها را ممنوع کرده است

شماره 7 علی پروین، برازنده سروش رفیعی است / او بهترین خرید پرسپولیس است

آشفته بازار پاریس/ استخدام ناظم برای مسی، امباپه و نیمار جواب نداد!

مشکل دفاعی استقلال در بازی با سپاهان چه بود؟

نام اولین خروجی استقلال لو رفت

ربیعی‌فر: قلعه‌نویی فکر می‌کند سال اول مربیگری اوست

رییسی کیا: مگر ماجدی برگزار کننده انتخابات است که تعارض منافع داشته باشد؟/ نماینده مجلس حق اظهار نظر دارد

مهاجم مس رفسنجان به ذوب‌آهن پیوست

ماجدی: ترجیح دادم کامرانی‌فر به سوئیس برود/ جوانمردانه در انتخابات شرکت می‌کنم

چشم آل‌کثیر به درهای ورود پرسپولیس/ عیسی سرخپوش می‌ماند؟

استقلال - ملوان در انزلی برگزار می‌شود/ 95 درصد مشکلات رفع شده است

منچستر تسلیم رونالدو شد!

درخواست رونالدو و 4 بازیکن ناراضی منچستریونایتد از مدیران باشگاه

آخرین وضعیت وحید امیری برای همراهی پرسپولیس مشخص شد

فیفا گفته افراد با پرونده باز حق شرکت در انتخابات را ندارند

رمزگشایی از صحبت های درویش در مورد ناکامی در جذب کاسیانو

2 بند فوتبالی در ارسال تخلفات فولاد مبارکه به قوه قضاییه

درخشان: حالا دیگر پرسپولیس باید بارش را برای قهرمانی ببندد/ عبدی باید بیشتر از این‌ها رشد می‌کرد

نرم‌افزار دائره المعارف علامه «محمدرضا حکیمی» منتشر می‌شود

در دنیایی که هم بی‌رحم است و هم زیبا، نه خوش‌بینی به کار می‌آید، نه بدبینی

20 متن شب بخیر عاشقانه خاص، کوتاه و بسیار رمانتیک

آشنایی با بازار کار رشته بهداشت حرفه ای و گرایش‌ های آن

تبریک رسمی عید قربان اداری به همکار و دوست

طرز تهیه کیک آلبالو دو رنگ

طرز تهیه کوکی کلاسیک

داستان اولین کسی که ایرانی‌ها را به غرب بدبین کرد

نخستین دوره مسابقات ملی بازی های ساحلی کیش برگزار می شود

با فوت 78 بیمار کرونایی، شمار جانباختگان به بیش از 143هزار نفر رسید

در تور اروپای «ایوان بند» از نام آلبوم جدیدشان رونمایی شد

تصادف اتوبوس مسافربری با تانکر نفت در پاکستان 20 کشته داد

کیفیت فاجعه‌بار امنیت پراید؛ سرقت در کمتر از 30ثانیه

معاون پلیس فتا: مجرمان سایبری دانش الگوریتم را بلدند

وزارت راه: دستور توقف پروژه متروپل صادر شده بود اما توجهی به آن نشد