آریا بانو

آخرين مطالب

بنیاد شهید و امور ایثارگران

دیدار مسئولان ارشد استان ایلام با خانواده‌های معظم شهداء در آبدانان

آریا بانو - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با خانواده های معظم شهدا در آبدانان دیدار و گفتگو کردند.

هدف ما در طرح شاهد ادامه دادن راه ایثار و شهادت است

آریا بانو - وزیر آموزش و پرورش در آیین برگزاری هشتمین جشنواره آموزشی -تحصیلی جایزه ملی ایثار گفت: در طرح شاهد هدف ما از خدمت، ادامه دادن راه ایثار و شهادت است و خدمت جلوه ای برای آن راه است.

دیدار مسئولان ارشد استان ایلام با خانواده‌های معظم شهدا در آبدانان

آریا بانو - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با خانواده های معظم شهدا در آبدانان دیدار و گفتگو کردند.

مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران با ایثارگران چهاردانگه، اسلامشهر و رباط کریم دیدار و گفتگو کرد

آریا بانو - عباسعلی رضایی امروز سه شنبه (۱ اسفند ماه) در ادامه دیدارهای مستمر خود با خانواده شهدا و ایثارگران، با حضور در سه شهرستان چهاردانگه، اسلامشهر و رباط کریم با ایثارگران دیدار و گفتگو کرد. وی همچنین با حضور در حسینیه مادر شهید دوران دفاع مقدس«محمد حیدری کاشی» از مقام صبر و استقامت مادران شهدا تجلیل کرد.

تاکید ریاست عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران همواره بر نظارت دقیق است

آریا بانو - مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد، رسیدگی به شکایات و پاسخگویی بنیاد شهید و امور ایثارگران در همایش بازرسین گفت: تاکید ریاست عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران همواره بر نظارت دقیق است.

همایش سراسری بازرسین با حضور نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

آریا بانو - همایش سراسری بازرسین بنیاد استان‌ها با حضور نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، صبح روز سه‌شنبه یکم اسفند ماه در سالن فرهنگی شهید رسول‌زاده برگزار شد.

سرپرست بنیاد آذربایجان شرقی به درخواست‌های ۶۹ مراجعه کننده در جلسه ملاقات مردمی رسیدگی کرد

آریا بانو - زملاقات مردمیِ سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی برگزار شد، علی اکبر سلمانی به درخواست های ۶۹ مراجعه کننده از اقصی نقاط استان رسیدگی کرد.

خوزستان در تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگر رتبه نخست را دارد

آریا بانو - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان با اشاره به رتبه نخست استان در تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگر گفت: تمام تلاش خود را برای جذب و تبدیل وضعیت فرزندان شهدا و ایثارگر انجام می دهیم.

همایش هم‌اندیشی حوزه اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

آریا بانو - همایش هم‌اندیشی حوزه اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در هتل آتانای تهران برگزار شد.

شهادت در نظام خلقت جای پای پر رمز و رازی دارد

آریا بانو - نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه شهادت در نظام خلقت جای پای پر رمز و رازی دارد، گفت: بن مایه ادب و فرهنگ پایداری و ایثار و مقاومت از گذشته‌های دور متاثر اعتقادات ما بوده و شعر بهترین راه تبیین این مهم بوده است.

دکتر قاضی‌زاده هاشمی: دغدغه مهم خانواده ایثارگران موضوع کسب و کار و اشتغال است

آریا بانو - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در همایش هم‌اندیشی حوزه اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران که امروز سه‌‌شنبه اول اسفندماه برگزار شد، گفت: دغدغه مهم خانواده ایثارگران موضوع کسب و کار و اشتغال است.

یادواره نوجوان ترین شهید دفاع مقدس برگزار شد

آریا بانو - با حضور حجت الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، مدیرکل بنیاد شهید استان ایلام و مسئولان شهرستان، مراسم یادواره نوجوان ترین شهید دفاع مقدس شهید «علی جرایه» در شهرستان آبدانان برگزار شد.

بازدید معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران از نمایشگاه مطبوعات

آریا بانو - معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دومین روز از بیست و چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های ایرانی از غرفه های مختلف آن دیدن کرد.

گزارش تصویری از مراسم یادواره نوجوان ترین شهید دفاع مقدس

آریا بانو - با حضور حجت الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه ایلام ،مدیرکل بنیاد شهید استان و مسئولان شهرستان مراسم یادواره نوجوان ترین شهید دفاع مقدس شهید علی جرایه در شهرستان آبدانان برگزار شد.

مراسم یادواره نوجوان ترین شهید کشور «شهید علی جرایه» در آبدانان برگزار می شود

آریا بانو - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام ,با اشاره به برگزاری مراسم یادواره نوجوان ترین شهید کشور «شهید علی جرایه» در آبدانان گفت: مراسم یادواره نوجوان ترین شهید کشور «شهید علی جرایه» در آبدانان برگزار می شود.

خیرین شاهد و ایثارگر استان همدان تجلیل شدند

آریا بانو - مراسم تجلیل از خیرین ایثارگر استان امروز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه با حضور معاون سیاسی،امنیتی استانداری و مدیر کل بنیاد شهید استان و مشاوراستاندار در امور ایثارگران برگزار شد.

دومین جشنواره جایزه ملی شهید پیشرفت با حضور دکتر قاضی‌زاده هاشمی برگزار شد

آریا بانو - دومین جشنواره جایزه ملی شهید پیشرفت (بزرگداشت شهید طهرانی مقدم)، به همت مرکز دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر و با حضور دکتر قاضی‌زاده هاشمی دوشنبه ۳۰ بهمن ماه برگزار شد.

بنیاد شهید و امور ایثارگران می‌تواند در هر استان یک مرکز رشد داشته باشد

آریا بانو - پیمان آریایی، فرزند جانباز ۳۵ درصد در دومین جشنواره شهید پیشرفت گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران به مرحله‌ای رسیده است که می‌تواند در هر استان یک مرکز رشد داشته باشد و از ایده‌های خوب استفاده کند.

ایثارگران می‌توانند با ارائه دستاوردهای خود منجر به پیشرفت جامعه شوند

آریا بانو - مسعود شعبانی، فرزند جانباز ۲۵ درصد، در دومین جشنواره شهید پیشرفت گفت: ایثارگران می‌توانند با ارائه دستاوردهای خود و حمایت‌های دفتر دانش‌پژوهان و سرآمدان شاهد و ایثارگر منجر به پیشرفت جامعه شوند.

حمایت از استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان از دغدغه‌های رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران است

آریا بانو - مدیرکل دفتر نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر در دومین جشنواره شهید پیشرفت گفت: یکی از دغدغه‌های ریاست عالی بنیاد این است که با حمایت از فضاهای استارت‌آپی و شرکت‌های دانش‌بنیان بتوانیم اشتغال‌زایی مولد برای ایثارگران داشته باشیم.

بنیاد شهید و امور ایثارگران، با برگزاری جشنواره شهید پیشرفت از ما حمایت کرد

آریا بانو - سعید علیخانی، فرزند جانباز ۵۵ درصد از استان خراسان جنوبی در دومین جشنواره شهید پیشرفت گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران، با برگزاری جشنواره شهید پیشرفت و حمایت‌های دیگری که داشت ما را در ارتباط با افراد متخصص کمک کرد.

دفتر دانش‌پژوهان و سرآمدان شاهد و ایثارگر یک سکوی پرش برای نخبگان شاهد و ایثارگر است

آریا بانو - مسلم ایران‌دوست، فرزند شهید محمدعلی ایران‌دوست، از استان فارس در دومین جشنواره شهید پیشرفت گفت: دفتر دانش پژوهان و سرآمدان شاهد و ایثارگر یک سکوی پرش برای نخبگان شاهد و ایثارگر است به شرط اینکه بر اساس رسالتی که دارد در مسیر درست گام بردارد.

ایثارگران با ارائه دستاوردهای خود منجر به پیشرفت جامعه شوند

آریا بانو - مسعود شعبانی، فرزند جانباز ۲۵ درصد، در دومین جشنواره شهید پشرفت گفت: ایثارگران می‌توانند با ارائه دستاوردهای خود و حمایت‌های دفتر دانش‌پژوهان و سرآمدان شاهد و ایثارگر منجر به پیشرفت جامعه شوند.

دیدار نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با جانبازان

آریا بانو - به مناسبت میلاد باسعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز گرامیداشت مقام شامخ جانباز، آیت‌الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان اردبیل و داور نوری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با دو تَن از جانبازان گرانقدر دیدار کردند.

کارکنان بنیاد باید در راستای برگزاری باشکوه انتخابات تلاش و روشنگری کنند

آریا بانو - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در نشست بصیرتی با موضوع انتخابات که با حضور کارکنان بنیاد البرز برگزار شد، با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری مدظله العالی در راستای مشارکت حداکثری همه اقشار مردم در انتخابات پیش رو، گفت: کارکنان بنیاد به‌عنوان کسانی که در نقطه پرگار نظام جمهوری اسلامی در حال خدمت هستند، باید تلاش کنیم و روشنگری کنند تا مردم مشارکت خوبی در انتخابات داشته باشند.

طرح علمداران حماسه و تکریم از جانبازان در همدان

آریا بانو - به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان به همراه مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با دو نفر از جانبازان دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کردند.

ارتباط معنادار با فرهنگ ایثار و شهادت موفقیت جامعه ما را در بسیاری از عرصه ها رقم زده است

آریا بانو - مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران مازندران قبل از خطبه نماز جمعه در ساری گفت: ارتباط معنادار با فرهنگ ایثار و شهادت موفقیت جامعه ما را در بسیاری از عرصه ها رقم زده است.

شهادت در نظام خلقت جای پای پر رمز و رازی دارد

آریا بانو - نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه شهادت در نظام خلقت جای پای پر رمز و رازی دارد، گفت: بن مایه ادب و فرهنگ پایداری و ایثار و مقاومت از گذشته‌های دور متاثر اعتقادات ما بوده و شعر بهترین راه تبیین این مهم بوده است.

دیدار مدیرکل و جمعی از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با جانبازان بستری در مراکز درمانی و توانبخشی

آریا بانو - مدیرکل، معاون بهداشت و درمان و جمعی از کارکنان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز همزمان با سالروز میلاد باسعادت حضرت اباالفضل العباس(ع) و روز جانباز با حضور در مراکز درمان و توانبخشی مهرورزان صباگستر و نیکان البرز با ۲۳ تن از جانبازان بستری در این مرکز دیدار و از آنان تجلیل کردند.

چهارمین جلسه کارگروه تخصصی دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شد

آریا بانو - چهارمین جلسه کارگروه تخصصی دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت به منظور پیگیری مصوبات جلسات شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت، با حضور نمایندگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس وزارت کشور، وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی، وزارت راه و شهرسازی، دفتر سیاستگذاری و برنامه‌ریزی، فرهنگی مناسبت‌ها و آیین‌ها به منظور هماهنگی و پیگیری مصوبات چهار جلسه قبلی شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در محل دبیرخانه شورای عالی برگزار شد.

جانبازان با وجود مشکلات در رفتار اسوه و الگو هستند

آریا بانو - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: همه ما می‌دانیم که جانبازان برای رسیدگی به امور معیشتی خود دچار مشکل بوده و هستند اما به دلیل اعتقاداتشان در رفتار اسوه و الگو هستند.

برگزاری اختتامیه هشتمین کنگره بین المللی شعر ایثار در شیراز

آریا بانو - مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مراسم گفت: مراسم اختتامیه هشتمین کنگره بین المللی شعر ایثار با حضور مسئولان و شعرای سراسر ایران و جهان در شیراز برگزار می شود.

گزارش تصویری مراسم بزرگداشت شهدای قیام ۲۹بهمن تبریز و چهلم شهدای تروریستی کرمان در تبریز

آریا بانو - مراسم بزرگداشت شهدای قیام خونین ۲۹ بهمن تبریز و همچنین چهلم شهدای حادثۀ تروریستی گلزار شهدای کرمان برگزار شد. در این مراسم یاد و خاطرۀ ابوالشهیدین مرحوم آیت الله علی ارومیان، نماینده اسبق آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری نیز که سوم بهمن به فرزندان شهیدش پیوست، گرامی داشته شد.

دیدار استاندار سمنان با جانبازان سرافراز دوران دفاع مقدس به مناسبت بزرگداشت روز جانباز

آریا بانو - استاندار سمنان به مناسبت بزرگداشت روز جانباز با دو تن از جانبازان معزز شهرستان سمنان دیدار و از مقام و منزلت والای ایثارگران و خانواده ارجمند آنان تجلیل و قدرشناسی کرد.

ساير مطالب

استاندار اردبیل به مناسبت روز جانباز به همراه مدیرکل بنیاد استان با جانبازان دیدار کرد

اقتدار، عظمت و قدرت امروز کشور مرهون غیرت و از خود گذشتگی جانبازان است/جشن بزرگ روز جانباز در استان البرز برگزار شد

جشن بزرگ میلاد ویژه جانبازان گرانقدر با حضور استاندار کرمانشاه

تکریم استاندار و مدیرکل بنیاد مازندران با جانبازان سرافراز نخاعی

مردم را برای حضور در پای صندوق‌های رأی تشویق کنیم

جانبازان با نگاه آرمانی از دستاوردهای انقلاب اسلامی صیانت می‌کنند

تجلیل نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی از 2 جانباز معزز در ارومیه

همایش سراسری روز جانباز در زاهدان برگزار شد

بازدید مدیرعامل شرکت متد از بیمارستان فجر تبریز و عیادت از جانبازان بستری در این بیمارستان

مصاحبه رادیوئی مدیر کل بنیاد سمنان به مناسبت روز جانباز و تشریح برنامه های فرهنگی بنیاد

همایش تجلیل از جانبازان در استان اردبیل به مناسبت روز جانباز

باید به مقام همه جانبازان ادای احترام کرد

برپایی میز خدمت مدیر کل بنیاد شهید استان بوشهر همراه با کاروان خدمت در دشتستان

جانبازان با نگاه آرمانی از دستاوردهای انقلاب اسلامی صیانت می‌کنند/ جانبازان در ولایت پذیری بی نظیرند

گزارش تصویری از دیدار مسئولان بنیاد با جانبازان معزز

سفر استانی معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان خوزستان

اجرای طرح علمداران حماسه در اهواز

تقدیر تشکلهای شاهد و ایثارگر از سفیر آفریقای جنوبی

ادای احترام رییس بنیاد شهید و امورایثارگران به مقام شامخ شهدای امامزاده سید جعفر و حمیده خاتون علیهم السلام

تجلیل نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه از سه جانباز گرانقدر

جوابیه بنیاد شهید و امور ایثارگران به خبرگزاری تسنیم

تجلیل و قدردانی از رشادت و ایثارگری جانبازان سرافراز

جشن روز بزرگداشت جانباز با حضور جانبازان معزز شهرستان سمنان برگزار شد

رمز ایستادگی جانبازان تاسی از حضرت ابوالفضل(ع) است

دیدار نماینده دفتر مقام معظم رهبری و رئیس مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران با جانبازان

دکتر قاضی‌زاده هاشمی: جانبازان هم‌رزمان شهدا بودند که با خدا معامله کردند

تکریم نماینده ولی فقیه و مدیرکل بنیاد مازندران از علمداران حماسه

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب از سه جانباز 70درصد دیدار کرد

دیدار امام جمعه موقت تهران و معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جانبازان

دیدار دکتر قاضی‌زاده هاشمی با جانبازان در سالروز ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع)

تکریم 3050 جانباز سراسر کشور در طرح «علمداران حماسه»

عباس(ع)؛ اسوه ایثار و جانبازی

دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تعدادی از جانبازان 70 درصد

سه روایت‌ متفاوت از دیدار هیئت‌ اعزامی مقام معظم رهبری به منزل جانبازان با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر «جواد سپهری»

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر «علومی»

دیدار نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با جانبازان همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع)

نماینده ولی فقیه در استان ایلام با جانبازان دیدار کرد

سی و پنجمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم ویژه خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر برگزار شد

دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با جانبازان

برگزاری جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با حضور مشاوران وزرا در قم

باید به جوانان و نخبگان استان کرمان اعتماد کرد

تشریح برنامه‌های روز جانباز در استان البرز

مجاهدت‌های جانبازان الگویی برای نسل امروز و آینده کشور است

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر «رستمی»

عیادت سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی از جانبازان آذرشهر

جانبازان پرچمداران عزت و اقتدار نظام اسلامی هستند

همایش تجلیل از خیرین ایثارگر و غیرایثارگر بنیاد شهید و امورایثارگران استان آذربایجان غربی برگزار شد

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر «جان‌نثار»

مجاهدت‌های جانبازان در طول ادوار مختلف تاریخ انقلاب اسلامی الگویی برای نسل امروز و آینده کشور

عیادت رئیس جمهور از جانبازان بستری در بیمارستان ساسان در آستانه روز جانباز

دیدار با جانبازان سرافراز در ایلام

تأکید مدیرکل بنیاد مازندران بر ضرورت جمع آوری و تدوین آثار 45 شهید غریب در اسارت

برپایی میز خدمت جهادی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در مصلی رشت

نشست هم‌اندیشی مدیران و اعضای هیئت‌ مدیره ایثارگر صنعت بیمه کشور

نشست هم‌اندیشی مدیران و اعضای هیئت‌ مدیره ایثارگر صنعت بیمه کشور برگزار شد

مراسم تشییع و تدفین پیکرهای مطهر شهدای والامقام فاطمیون مدافع حرم

رویداد فرهنگی «روایت گلزار دوباره لاله گون شد» برگزار می‌شود

داوران هشتمین کنگره بین‌المللی شعر ایثار مشخص شدند

خط تولید پروتئین سویای انسانی در شهرستان زبرخان افتتاح شد

نشست علمی تخصصی و رونمایی از کتاب بازآفرینی سرمایه اجتماعی برگزار شد

جانبازان خود را مدیون خدا می‌دانند

حضور خیل عظیم مردم و جامعه ایثارگری در راهپیمایی 22 بهمن گلستان

افتتاح نمایشگاه کارتون «آتش در گلستان» به مناسبت اربعین شهدای حادثه تروریستی کرمان

شب شعر شهدای زائر

شب شعر شهدای زائر با حضور سرپرست دفتر حمایت و نظارت بر تولید آثار فرهنگی و هنری برگزار شد

حضور ایثارگران در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن ماه

نشست خبری دومین جشنواره جایزه ملی شهید پیشرفت

مراسم عزاداری چهلمین روز شهادت مظلومانه شهدای گلزار کرمان

اجرای 50 برنامه در روز جانباز در سطح استان بوشهر

اولین نشست کمیته استانی تشکل‌های ایثارگری و مشارکت‌های مردمی آذربایجان شرقی برگزار شد

اربعین شهدای حادثه تروریستی کرمان در همدان

برگزاری یادواره شهدای زمین فوتبال چوار

تلاش شده تا بسترهای لازم برای حضور ایثارگران در عرصه فعالیت‌های ورزشی فراهم شود

مادر شهیدان والامقام «جان نثار» آسمانی شد

نمایشگاه کارتون «آتش در گلستان» به مناسبت اربعین شهدای حادثه تروریستی کرمان افتتاح شد

نخستین یادواره طائفه‌ای ایل بزرگ سیاسیاه کلهر شهرستان گیلانغرب استان کرمانشاه برگزار شد

نشست خبری دومین جشنواره جایزه ملی شهید پیشرفت برگزار شد

امروز جامعه ما با شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت زنده است

حضور پرشور ایثارگران و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در راهپیمایی 22 بهمن

حضور معاون مددکاری و مشارکت‌های مردمی بنیاد شهید در غرفه تشکل‌های شاهد و ایثارگر در راهپیمایی 22 بهمن

حضور مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران در راهپیمایی 22 بهمن

حضور مسئولین و کارکنان بنیاد کرمانشاه به همراه ایثارگران در راهپیمائی با شکوه یوم الله 22بهمن

عیادت معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید از جانباز امیرعلی سلطانی نژاد

2 طرح صنعتی در فریمان با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران افتتاح شد

حضور مدیر کل دفتر ریاست، روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد شهید در غرفه تشکل‌های ایثارگران در راهپیمایی 22 بهمن

گرامی‌داشت یاد شهدا در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

افتتاح مجموعه‌های هتل خورشید هشتم با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در راهپیمایی 22 بهمن

میز خدمت بانک دی در هتل خورشید هشتم مشهد افتتاح شد

بیانیه مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌ مناسبت یوم الله 22 بهمن

مراسم جشن بزرگ مبعث و چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور کارکنان در بنیاد البرز برگزار شد

مرجعیت نخبگان شاهد و ایثارگر لازمه امیدآفرینی در جامعه است

برگزاری آیین میهمانی لاله ها در امام زاده محمد(ع) کرج با حضور پرشور ایثارگران، مسئولین و اقشار مختلف استان البرز

آیین گلباران و عطر افشانی گلزار مطهر شهدای اصفهان

ایجاد اشتغال پایدار، اجرای برنامه‌های زیرساختی و حمایت از کارآفرینان از برنامه‌های صندوق کار و اشتغال‌آفرینی ایثارگران

دولت سیزدهم به عنوان دولت مردمی و انقلابی در همه عرصه‌ها  موفق عمل می‌کند

دعوت تشکل‌های شاهد و ایثارگر از امت شهیدپرور جهت حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن

مراسم میهمانی لاله ها با حضور خانواده های معظم شاهد و ایثارگر در کرمانشاه برگزار شد

جانبازان در راه اعتلای دین و ولایت علمداری کردند