آریا بانو

آخرين مطالب

بنیاد شهید و امور ایثارگران

دیدار فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران با فرمانده سپاه خوزستان

آریا بانو - فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان، بر رفع مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر در ابعاد مختلف با همکاری سایر نهادها تأکید کرد.

دیدار فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با فرمانده سپاه خوزستان

آریا بانو - فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان، بر رفع مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر در ابعاد مختلف با همکاری سایر نهادها تأکید کرد.

حضور فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در جلسه شورای معاونین بنیاد استان خوزستان

آریا بانو - فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در جلسه شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان حضور یافت و بر صیانت از انتخابات و انتخاب افراد اصلح تاکید کرد.

دیدار نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس با سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران

آریا بانو - نماینده مردم حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در دور دوازدهم مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران با وی دیدار کرد.

دیدار هیاتی از معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران با پدر شهیدان ملکی

آریا بانو - هیاتی متشکل از مشاوران معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرری با پدر شهیدان ملکی دیدار کردند.

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان با ۵۱ نفر از جامعه ایثارگری استان

آریا بانو - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان، به‌صورت چهره به چهره با ۵۱ نفر از جامعه ایثارگری استان دیدار و ضمن رسیدگی به مشکلات این قشر معزز، به درخواست‌های آنان پاسخ گفت.

اگر جهاد و خونفشانی شهدا نبود صندلی‌های ما بی معنی بود

آریا بانو - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری در سفر یک روزه به شهرستان اردل و دیدار با فرماندار این شهرستان گفت: اگر جهاد و خونفشانی شهدا نبود صندلی های ما عملاً بی معنی بود.

لزوم هم افزایی جهت برگزاری اجلاسیه استانی کنگره ملی شهدای غریب اسارت در آذربایجان شرقی

آریا بانو - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی تاکید کرد: هم افزایی همه جانبه برای برگزاری هرچه بهتر اجلاسیۀ استانی کنگرۀ ملی شهدای غریب اسارت در آذربایجان شرقی ضروری است.

نخستین نشست کمیته ملی سیاست‌گذاری تشکل‌های شاهد و ایثارگر برگزار شد

آریا بانو - نخستین نشست کمیته ملی سیاست‌گذاری تشکل‌های شاهد و ایثارگر با حضور معاون مددکاری و مشارکت‌های مردمی، روز سه شنبه ۲۲ خردادماه در دفتر معاونت مددکاری و مشارکت‌های مردمی برگزار شد.

فیلم داستانی «کد ۱۳۳» در راستای دومین کنگره ۱۴هزار و ۵۰۰شهید مازندران تولید می‌شود

آریا بانو - مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان مازندران گفت: فیلم داستانی«کد ۱۳۳» به تهیه کنندگی و کارگردانی امیر برزگر و نویسندگی خسرو نقیبی در راستای دومین کنگره ۱۴هزار و ۵۰۰ شهید مازندران تولید می‌شود.

نشست هم اندیشی سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با روسای بیمه دی و بیمارستان امام خمینی(ره)

آریا بانو - نشست هم اندیشی سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با رئیس بیمه دی استان البرز و رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) کرج با هدف رفع مشکلات و ارتقاء سطح خدمت رسانی به ایثارگران برگزار شد.

کاهش ۶۴ درصدی مراجعات حضوری در پی راه‌اندازی سامانه دیدار / برپایی ۴۸۰ میزخدمت در هفته شهید

آریا بانو - مدیرکل مراجعات و پاسخگویی ایثارگران در گفت‌وگو با «ایثار» گفت: با راه‌اندازی سامانه دیدار، شاهد کاهش ۶۴ درصدی مراجعات حضوری به بنیاد شهید و امور ایثارگران بودیم.

تازه‌ترین «شاهد یاران» از آثار بنیاد شهید و امور ایثارگران منتشر شد

آریا بانو - روایت شهدای حمله تروریستی کرمان در دویست و دوازدهمین و دویست و سیزدهمین شماره از ماهنامه فرهنگی تاریخی «شاهد یاران» با عنوان «شهدای زائر» منتشر شده است. در این شماره روایتی می‌خوانیم از گفتگو با پدر دختر کاپشن صورتی؛، مردی صبور که همسر و فرزندانش را در این حادثه تلخ از دست داده است.

تفاهم‌نامه بین معاونت حقوقی بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاونت تنقیح قوانین ریاست جمهوری منعقد می‌شود

آریا بانو - تفاهم‌نامه بین معاونت حقوقی بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاونت تنقیح قوانین ریاست جمهوری، در راستای تاکیدات و منویات معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران؛ منعقد می‌شود.

پیام تسلیت تشکل‌های شاهد و ایثارگر در پی درگذشت همسر شهید گرانقدر «امیر سپهبد علی صیاد شیرازی»

آریا بانو - تشکل‌های شاهد و ایثارگر با صدور پیامی درگذشت بانوی مومنه و ماجده حاجیه خانم عفت شجاع همسر گرامی شهید والامقام امیر سپهبد صیاد شیرازی را تسلیت گفتند.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «نجفی»

آریا بانو - معاون رئیس جمهمور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم صدیقه دائمی‌نژاد» مادر گرامی شهیدان معزز «حمید و مجید نجفی» را تسلیت گفت.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «هاشمی»

آریا بانو - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم کوکب بهرامی» مادر گرامی شهیدان معزز «رضا و محمدرضا هاشمی» را تسلیت گفت.

مادر شهیدان والامقام «صالح نژاد» آسمانی شد

آریا بانو - مرحومه حاجیه خانم «گوهر کاروانی» مادر شهیدان والامقام «حمید، مجید و محمدرضا(بهروز) صالح نژاد» از استان خوزستان شهرستان دزفول دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «صالح‌نژاد»

آریا بانو - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم گوهر کاروانی» مادر گرامی شهیدان والامقام «مجید، بهروز و حمید صالح‌نژاد» را تسلیت گفت.

کتاب «دختر قالی‌باف» از آثار «نشر شاهد» بنیاد شهید و امور ایثارگران به چاپ چهارم می‌رسد

آریا بانو - کتاب «دختر قالی‌باف» که برش‌هایی از زندگی شهید «گلاب‌علی حسین‌زاده» و همسرش را روایت می‌کند برای چهارمین بار از سوی نشر شاهد بنیاد شهید و امور ایثارگران منتشر می‌شود.

آزمون خاص فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد در استان البرز برگزارشد

آریا بانو - سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز از برگزاری دومین آزمون خاص فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد همزمان با سراسر کشور و شرکت ۵۱۵ داوطلب البرزی در این آزمون خبر داد.

انتصاب سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و نوآوری بنیاد شهید و امور ایثارگران

آریا بانو - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی «حجت‌الاسلام و المسلمین حامد حاج ملاء میرزایی» را به عنوان «سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و نوآوری بنیاد شهید و امور ایثارگران» منصوب کرد.

فیلم سینمایی «کد ۱۳۳» در راستای دومین کنگره ۱۴هزار و ۵۰۰شهید مازندران تولید می‌شود

آریا بانو - مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان مازندران گفت: فیلم سینمایی «کد ۱۳۳» به تهیه کنندگی و کارگردانی امیر برزگر و نویسندگی خسرو نقیبی در راستای دومین کنگره ۱۴هزار و ۵۰۰ شهید مازندران تولید می‌شود.

تقویم فرهنگی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام وارد فاز اجرایی شد

آریا بانو - سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت،تقویم فرهنگی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام وارد فاز اجرایی شد.

مشی شهدا چراغ راه و مایه تبلور حیات معنوی جامعه است

آریا بانو - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با بیان اینکه خدمت به جامعه ایثارگری افتخار بزرگی برای همه ماست، گفت: مشی شهدا و ایثارگران چراغ راه و مایه تبلور حیات معنوی جامعه است.

ضرورت تبیین دستاوردهای دولت سیزدهم در حوزه ایثارگران

آریا بانو - سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در شورای معاونین این اداره کل بر ضرورت تبیین دستاوردهای دولت سیزدهم در حوزه ایثارگران تاکید کرد و گفت: اقدامات بسیار ارزشمندی در حوره ایثارگران صورت گرفته است که باید برای مردم تبیین شود.

تسهیل دسترسی جامعۀ ایثارگری به خدمات بانکی

آریا بانو - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی از تسهیل دسترسی خانواده‌های شهدا و ایثارگران به خدمات بانکی خبر داد و گفت: طبق قرارداد منعقده بین بانک دی و پست بانک، از این پس اعضای بزرگوار جامعۀ ایثارگری می‌توانند خدمات بانک دی را از همۀ شعب پست‌بانک حتی در دورترین نقاط روستایی نیز دریافت کنند.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «داوری»

آریا بانو - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم حلیمه اسحقی کوهستانی» مادر گرامی شهیدان معزز «عبد الحمید و عبد الصاحب داوری» را تسلیت گفت.

شهدای غریب در نهایت مظلومیت ولی غیرتمندانه به فیض شهادت نائل شدند

آریا بانو - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در دیدار با خانواده‌های معظم شهدای غریب گفت: شهدای غریب در نهایت مظلومیت ولی غیرتمندانه به فیض شهادت نایل آمدند.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «شعبانی»

آریا بانو - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم عصمت بهشتی با شریک» مادر گرامی شهیدان والامقام «عباس، غلام‌رضا و حبیب‌اله شعبانی» را تسلیت گفت.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «صاحب محمدی‌نژاد»

آریا بانو - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت مرحوم «حاج عبدالرحیم صاحب محمدی نژاد» پدر شهیدان سرافراز «ندا و فروغ صاحب محمدی نژاد» و همسر شهیده والامقام «هایده پیربند» را تسلیت گفت.

جامعه ایثارگری بهترین دارایی خود را فدای ارزشهای نظام اسلامی و امنیت ما کردند

آریا بانو - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان در دیدار با سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان که با هدف حل مشکل آب مجتمع فرهنگی و توانبخشی ایثار گلستان انجام شد، با اشاره به اینکه خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر سرمایه های اجتماعی جامعه هستند، گفت: جامعه ایثارگری بهترین دارایی خود را فدای ارزشهای نظام اسلامی و امنیت ما کردند لذا باید جهادی و صادقانه به آنان خدمت کرد.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت همسر شهید گرانقدر «امیر سپهبد علی صیاد شیرازی»

آریا بانو - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی مومنه و ماجده «حاجیه خانم عفت شجاع» همسر شهید گرانقدر «امیر سپهبد علی صیاد شیرازی» را تسلیت گفت.

مراسم جشن سالگرد ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س)  در نمازخانه بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

آریا بانو - مراسم جشن سالگرد ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) امروز شنبه ۱۹ خردادماه در نمازخانه بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

تبدیل وضعیت ۴۵۰۰ ایثارگر در استان ایلام

آریا بانو - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام با اشاره به خدمات دولت سیزدهم در بخش‌های مختلف به جامعه ایثارگران، گفت: چهار هزار و ۵۰۰ نفر از ایثارگران استان ایلام طی دولت سیزدهم در استان تبدیل وضعیت شده است.

تشکل جوانان «اسوه سامان» ایجاد شد

آریا بانو - هماهنگی صدور مجوز تشکل اسوه سامان که توسط حقوقدانان و وکلای جوان متشکل از فرزندان شاهد و ایثارگر ایجاد شده، فراهم گردید.

ساير مطالب

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «خان بابایی آهق»

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «رجبی»

پدر شهیدان والامقام «فروغ و ندا صاحب محمدی» آسمانی شد

مادر شهیدان والامقام «خان‌بابایی» در مراغه به فرزندان شهیدش پیوست

انتصاب سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی بنیاد شهید و امور ایثارگران

نشست کارگروه ارزیابی عملکرد بنیاد کرمانشاه برگزار شد

مدیرکل بنیاد کرمانشاه: خانواده‌های شهدا طلایه داران فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه‌اند

آزمون استخدامی فرزندان معزز شهدا و جانبازان 70 درصد مازندران برگزار شد

آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد آذربایجان غربی در ارومیه برگزار شد

بازدید مدیرکل بنیاد خوزستان از حوزه های برگزارکننده آزمون فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان 70درصد

آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان 70درصد در آذربایجان شرقی برگزار شد

مادر بزرگوار شهیدان سردار «سید محسن و سید مهدی روحانی» آسمانی شد

اجلاسیه شهدای غریب در کهگیلویه و بویراحمد برگزار میشود

مدیرکل بنیاد استان قزوین از دومین آزمون استخدامی خاص فرزندان ایثارگران بازدید کرد

دومین آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر برگزار می‌شود

بازدید رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از حوزه برگزاری دومین آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر

32 هزار ظرفیت استخدامی در دولت حضرت آیت الله شهید رئیسی برای فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد و بالاتر اختصاص یافت

بازدید رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری دومین آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر

پیکر شهید القدس «سعیدآبیار» در آستان حرم سیدالکریم آرام گرفت

جانباز گرانقدر 70 درصد «مرتضی آرمیده» آسمانی شد

جانباز گرانقدر 70 درصد «محمدباقر بابادی» به یاران شهیدش پیوست

تلاش مضاعف رسانه استانی برای آشنایی بیشتر نسل جوان با شهدا

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «خوشبوئی»

دیدار سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با خانواده شهید «سعید آبیار»

مادر سه شهید والامقام ‌دوران دفاع مقدس «شعبانی» به فرزندان شهیدش پیوست

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «شعبانی»

برنامه عملیاتی یک برنامه هدفمند و خوشایند برای سازمان محسوب میشود

دوهزار نسخه از «مجلات شاهد» در سالگرد رحلت امام خمینی(ره) توزیع شد

پدر شهیدان والامقام «قمری» به فرزندان شهیدش پیوست

شهادت 37 نفر در 15 خرداد 1361 شهر ایلام جنایتی فراموش نشدنی از رژیم بعث عراق است

شهادت پاسدار مدافع حرم سعید آبیار از اهالی استان البرز در حلب سوریه

حضور 397 داوطلب زنجانی در آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر

هر جا گوش به فرمان ولایت نبودیم، متضرر شدیم

امام خمینی (ره) قدم نهادن در راه شهدا را به ما آموخت

امام خمینی (ره) ارمغان آور ظلم‌ستیزی برای بشریت و مسلمانان جهان

دوچرخه‌سواری جانبازان آذربایجان شرقی تا حرم امام خمینی (ره) برای تجدید میثاق

استاندار خراسان شمالی با دو خانواده شهید دیدار کرد

امام خمینی (ره)جوانان این سرزمین را مایه افتخار و مباهات می‌دانست

دیدگاه‌های معمار کبیر انقلاب و شهدای 15خرداد تا ابد در تاریخ این کشور ثبت شد

مادر گرامی شهیدان «خوشبوئی» به فرزندان شهیدش پیوست

قیام خونین 15 خرداد و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره)، تعظیم شعائر الهی است

دیدار سلمانی با 4 پدر شهید و 2 جانباز در تبریز

دومین آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر برگزار می‌شود

شناسایی یک‌هزار و 800 شهید غریب اسارت در کشور

دختران شهدا علمداران پیام خون پدران شهیدشان در جامعه هستند

دومین آزمون استخدامی خاص فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر برگزار می‌شود

عنصر مردم داری، ولایت مداری و شهادت طلبی از 15 خرداد 1342 تا سوم خرداد 1403

دیدار سخنگوی دولت با خانواده‌های معظم شهدا در اردبیل

بازگویی آرمان‌های امام راحل نقش کلیدی در تربیت جوانان دارد

دیدار سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد با استاندار و رییس دادگستری کل چهارمحال و بختیاری

برگزاری مراسم بزرگداشت رییس جمهور شهید و شهدای خدمت در آستانه رحلت امام خمینی (ره)، از سوی نماینده ولی فقیه

دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده خلبان شهید سید طاهر مصطفوی

برگزاری مسابقات ورزشی ایثارگران یادمان «شهدای خدمت و غریب» در استان البرز

آیین تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

مراسمی به مناسبت شهادت رئیس جمهور فقید و شهدای خدمت درآستانه سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد

مادر شهیدان والامقام «رجبی» به فرزندان شهیدش پیوست

بیست و دومین یادواره سرداران و 21 شهید روستای لزور شهرستان فیروزکوه برگزار می‌شود

انتصاب سرپرست اداره کل استعدادیابی و مدیران آینده بنیاد شهید و امور ایثارگران

انتصاب سرپرست دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران

یادواره شهید خلبان بساطی در کرمانشاه برگزار شد

برگزاری جلسه ستاد شاهد و ایثارگر آموزش و پرورش استان به میزبانی بنیاد سمنان

نشست مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با رئیس کل دادگستری استان

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با همسر و فرزند شهید«نبی اله خطیری»

رسیدگی به 390 پرونده ایثارگران آذربایجان شرقی در اولین کمیسیون پزشکی بنیاد شهید

آیت‌الله رئیسی خود را خادم مردم می‌دانست

شهید آیت‌الله رئیسی دشمنان خود را وادار به تسلیم می‌کرد/ شهید امیرعبداللهیان اصول، میدان و دیپلماسی را به هم گره زد

مادر شهیدان «براتعلی و کتابعلی قاسمی» آسمانی شد

مدیرکل بنیاد شهید و ایثارگران مازندران: کنگره 14 هزار 500 شهید مهر ماه سال جاری در دیار علویان برگزار می‌شود

عیادت سرپرست بنیاد شهید آذربایجان‌شرقی از دو پدر شهید و یک جانبازِ بستری در تبریز

نشست خبری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با اصحاب رسانه برگزار شد

مادر شهیدان داوری از بهشهر مازندران آسمانی شد

علاوه بر کتاب‌های مرجع گلچین خاطرات شهدا نیز باید در دسترس باشد

اختصاص سهمیه‌ای جهت اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر در اجرای پروژه‌های نفتی

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر «ماروسی»

جلسه ستاد شاهد آموزش و پرورش در استان البرز برگزار شد

دکتر قاضی‌زاده هاشمی: شهید آیت الله رئیسی همیشه اولویتش کار مردم بود

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «کاووسی گنجین»

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر «قاسمی»

انتصاب سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهار محال و بختیاری

فرزندان شهدا نقشی تعیین کننده در اعتلای ایران اسلامی ایفا می کنند

اجلاسیه کنگره شهدای غریب در اسارت استان قزوین و بزرگداشت هفتمین روز شهادت شهیدان خدمت

پاسخ‌گویی به درخواست 32 ایثارگر آذربایجان شرقی

مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران مازندران از ثبت 5 هزار و 600 مورد از تاریخ شفاهی والدین شهدا خبر داد

برگزاری مراسم پرفیض زیارت عاشورا در بنیاد شهید به یاد شهید جمهور و همراهانش

انتصاب سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران

مادر دو شهید والامقام ‌«ماروسی» از نیشابور به فرزندان شهیدش پیوست

نشست ستاد یادواره شهدا برگزار شد

پاسخگویی مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران به ایثارگران در میز خدمت

مدیرکل بنیاد کرمانشاه: شهید جمهور، نعمت گران بهای نظام بود

افزایش سه برابری کمک هزینه معیشتی جانبازان زیر 25 درصد در دولت سیزدهم

ملاقات حضوری و چهره به چهره مدیر کل بنیاد شهید استان همدان با خانواده ایثارگران

مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام(ره) و بزرگداشت شهدای خدمت برگزار می شود

آیت‌الله رئیسی خود را خادم مردم می‌دانست

پدر شهیدان والامقام «کاووسی» در قطعه 38 بهشت زهرا(س) آرام گرفت

جانبازان در هر میدانی که وارد شدند افتخارآفرینی کردند

مشکلات تعدادی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران استان خوزستان بررسی شد

بزرگترین خدمت شهید آیت‌الله رئیسی به نظام، بازگشت به رویکرد اوایل انقلاب است

معاون استاندار کرمانشاه: مدیون خون شهدا و ایثارگری خانواده هایشان هستیم

سبک زندگانی مادران معزز شهدا صبر و پایداری است

عملکرد مشاوران وزرا در سال گذشته بسیار خوب بوده است