آریا بانو

آخرين مطالب

بنیاد شهید و امور ایثارگران

پیگیری مصوبات دور نخست سفر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان مازندران

آریا بانو - مدیرکل دفتر ریاست، روابط عمومی و بین‌الملل بنیاد شهید و امور ایثارگران از سفر به استان مازندران با هدف پیگیری مصوبات دکتر قاضی‌زاده هاشمی به این استان خبر داد.

عفاف و حجاب

آریا بانو - سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی؛ معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

پدر شهیدان والامقام «رشید» آسمانی شد

آریا بانو - «غلامعلی رشید» پدر شهیدان والامقام «ابوالقاسم و ابراهیم رشید» و جانبازان گرانقدر «احمد، محمود و محسن رشید»، در سن ۸۹ سالگی دعوت حق را لبیک گفت و آسمانی شد.

مادر شهیدان والامقام «غبیشاوی» آسمانی شد

آریا بانو - مرحومه حاجیه خانم «سعیده آلبوغبیش» مادر شهیدان والامقام «یحیی و محمود غبیشاوی» از استان خوزستان دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

اجتماع بزرگ نوه شهیدی‌ها در استان البرز برگزار شد/نوه‌های شهدا در مسیر ترویج تفکر ایثار و شهادت قدم بردارند

آریا بانو - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در اجتماع بزرگ نوه شهیدی‌ها با تأکید بر اینکه نوه‌های شهدا برای تصمیم‌گیری و تصمیم سازی و همچنین سکان‌داری آینده جامعه اسلامی در مسیر تفکر ایثار و شهادت قرار بگیرند، گفت: نوه‌های شهدا می‌توانند موفق‌تر از فرزندان آنها در مسیر ترویج تفکر ایثار و شهادت قدم بردارند.

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان

آریا بانو - سرتیپ دوم پاسدار ابوالقاسم شریفی رییس اداره ایثارگران کل نیروهای مسلح، سردار شاکرمی فرمانده سپاه پاسداران استان ایلام و جمال اسدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان عصر سه‌شنبه ۲۰ تیرماه با خانوده‌های شهیدان والامقام «قنبر جم زاده» و «عزیز نیازیان»، جانباز روشندل «علی رحمانی» و جانباز «جعفر عزیزمنش» و «حسینعلی پنجستونی» دیدار و از ایشان تجلیل بعمل آوردند.

ملاقات چهره به چهره مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با جامعه معظم ایثارگری

آریا بانو - داور نوری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثاگران استان اردبیل روز چهارشنبه ۲۱ تیرماه به صورت چهره به چهره با تعداد ۳۰ نفر از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دیدار کرد.

رفع شکاف بین نسلی با سپردن نقش تبیین‌گری به جوانان محقق می‌شود/ ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به یک نهضت ملی تبدیل شود

آریا بانو - جانباز شیمیایی و مدیرعامل انجمن دفاع از جانبازان و قربانیان سلاح‌های شیمیایی استان فارس پس از نشست رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر در حوزه‌های بانوان شاهد و ایثارگر، مصدومان شیمیایی و شهدای ترور، گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به یک نهضت ملی تبدیل شده و نقش راهبردی داشته باشد.

هفت سال خانه نشینی شهیده بیگم مطلوبی برای حفظ حجاب

آریا بانو - در زمان رضا شاه که دستور کشف حجاب صادر شده بود، شهیده بیگم مطلوبی روزی به قصد انجام کاری، محجبه از منزل بیرون رفت که با برخورد تند یکی از پاسبان‌های آن زمان رو به رو شد که قصد برداشتن چادرش را داشت بعد از آن روز وی با خود عهد بست برای حفظ حجابش از خانه بیرون نرود و بر این عهد سالها پای بند بود.

همایش مسئولان امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی و تشکل‌های ایثارگران استان اردبیل

آریا بانو - با حضور استاندار اردبیل، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و مشاوران امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی، روز سه‌شنبه ۲۰ تیرماه همایش مسئولان امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی، تشکل‌های ایثارگران و مشارکت مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در محل استانداری اردبیل برگزار شد.

اردوی یک‌روزه فرهنگی، تفریحی، درمانی و آموزشی ویژه همسران جانبازان و شهدا منطقه سه مشهد

آریا بانو - اردوی فرهنگی، تفریحی، درمانی و آموزشی به منظور ارتقا سطح نشاط و شادابی همسران شهدا و همسران جانبازان تحت پوشش بنیاد منطقه سه مشهدمقدس به مقصد منطقه گردشگری روستا و آبشار اخلمد برگزار شد.

همایش مسئولان امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل برگزار شد

آریا بانو - در راستای هماهنگی و تقویت ارتباط و تعامل مسئولان امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی با بنیاد شهید و امور ایثارگران، همایش مسئولان امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل با حضور استاندار و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد.

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد استان کهگیلویه و بویراحمد با ۴۷ ایثارگر

آریا بانو - ملاقات عمومی رضا پارسیان‌نژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد با جامعه ایثارگران برگزار شد. در این ملاقات، ۴۷نفر از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران طی دیدار چهره به چهره با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند.

اجتماع بزرگ نوه شهیدی‌ها در استان البرز

آریا بانو - اجتماع بزرگ نوه شهیدی‌ها بعدازظهر سه شنبه ۲ تیرماه باهدف زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهدا و ارتباط نسلی بین نوادگان شهدا و شهدا برای تقویت روحیه ایثار، جهاد و شهادت و همچنین ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در بین آحاد مردم و علی‌الخصوص کودکان و نوجوانان در سطح شهر و مدارس به همت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، موسسه فرهنگی شهید منصوری و شورای شهر با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، فرزندان و نوه‌های شهدا، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، عمار ایزدیار سخنگو و نائب رئیس شورای شهر کرج و سایر مسئولین و اقشار مختلف مردم در تالار شهیدان نژاد فلاح کرج برگزار شد.

دیدار با بیش از ۳ هزار و ۷۰۰ خانواده‌ معظم شهدا در استان چهار محال و بختیاری

آریا بانو - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال‌و بختیاری با اشاره به اجرای طرح «سپاس» با هدف سرکشی و دیدار با خانواده شهدا، بیان کرد: امسال تاکنون سه هزار و ۷۳۲ دیدار و سرکشی انجام شده است و رقم مطلوبی در مقایسه با سال گذشته است که سه هزار و ۳۰۰ دیدار در کل سال انجام شد.

نخستین نشست هم‌اندیشی اداره کل پذیرش و امور اداری ایثارگران برگزار شد

آریا بانو - نخستین نشست هم‌اندیشی اداره کل پذیرش و امور اداری ایثارگران با حضور معاون مددکاری و مشارکت‌های مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیران کل بنیاد استان‌ها برگزار شد.

تشکل‌های شاهد و ایثارگر در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام برمی‌دارند

آریا بانو - مدیرعامل انجمن همسران شهدای استان فارس پس از نشست رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر در حوزه‌های بانوان شاهد و ایثارگر، مصدومان شیمیایی و شهدای ترور، گفت: تشکل‌های شاهد و ایثارگر در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مردمی‌سازی فعالیت‌ها گام برمی‌دارند.

برنامه‌ریزی برای تأسیس موزه قربانیان تروریسم و برگزاری جشنواره حقوق بشر

آریا بانو - معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران روز سه‌شنبه ۲۰ تیرماه در نشستی با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر در حوزه‌های بانوان شاهد و ایثارگر، مصدومان شیمیایی و شهدای ترور از برپایی موزه قربانیان تروریسم و برگزاری جشنواره حقوق بشر در آینده نزدیک خبر داد.

حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در جمع بانوان شاغل در بنیاد/ضرورت توجه به امور معنوی و شناسایی خیر و شر

آریا بانو - نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در جمع بانوان شاغل در ستاد مرکزی بنیاد بر ضرورت توجه به امور روحی و معنوی تأکید کرد و گفت: چهار چیز از جمله دانایی، دوست داشتن، اراده و عمل کردن انسان را می‌سازد.

نشست قاضی‌زاده هاشمی با دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر/ ضرورت تشکیل پرونده حقوقی در مجامع بین‌المللی و استفاده از همه ظرفیت‌ها برای احقاق حق ایثارگران

آریا بانو - معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز سه‌شنبه ۲۰ تیرماه در دیدار با دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر در حوزه‌های بانوان شاهد و ایثارگر، مصدومان شیمیایی و شهدای ترور، گفت: تشکیل پرونده حقوقی در مجامع بین‌المللی و استفاده از ظرفیت‌های تشکل‌های ایثارگری، معاونت حقوقی ریاست جمهوری و ستاد حقوق بشر قوه قضاییه برای احقاق حق ایثارگران ضرورت دارد.

ملاقات عمومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با ایثارگران

آریا بانو - سلیمان رستمیان مدیرکل، به همراه معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز صبح امروز سه‌شنبه ۲۰ تیرماه از ساعت ۸ با حضور در میز خدمت بنیاد البرز به‌صورت چهره به چهره با ۴۲ نفر از ایثارگران البرزی دیدار و ضمن رسیدگی به مشکلات، به سؤالات و درخواست‌های آنان پاسخ دادند.

دیدار مدیرکل بنیاد خوزستان با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

آریا بانو - حسن نورانی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان به همراه معاونان ستادی، طبق روال دوشنبه‌های هرهفته، در دیدار چهره به چهره با خانواده‌های معزز و معظم شهدا ضمن تکریم جامعه ایثارگری به بررسی مسائل و رفع مشکلات ایثارگران پرداخت.

دیدار چهره‌به‌چهره مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران با ایثارگران در میزخدمت

آریا بانو - عباسعلی رضایی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در ادامه دیدارهای مستمر هفتگی خود با ایثارگران صبح امروز سه‌شنبه ۲۰ تیرماه با حضور در میز خدمت ساختمان شهید رجایی با ایثارگران به صورت چهره به چهره دیدار و گفتگو کرد. در این دیدارها که معاونان و روسای ادارات ستادی نیز حضور داشتند، ایثارگران مسائل و مشکلات خود را مطرح و مدیرکل دستورات لازم را در خصوص تحقق آن صادر کرد.

دیدار هفتگی مدیرکل بنیاد زنجان با ۱۸ نفر از جامعه ایثارگری

آریا بانو - سرپرست و معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان، طبق روال دوشنبه‌ها، در دیدار چهره به چهره با ۱۸ نفر از خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران ضمن تکریم، به بررسی و رفع مسائل این عزیزان پرداختند.

عیادت مدیرکل بنیاد استان مازندران از جانباز سرافراز ۷۰ درصد «مصطفی محمدی»

آریا بانو - سعید کهن‌سال مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران با همراهی عباس‌نژاد معاون تعاون و رئیس بنیاد بابل از جانباز معزز ۷۰ درصد مصطفی محمدی که در بیمارستان آیت‌اله روحانی (ره) بابل بستری است دیدار و عیادت کرد.

سفر یکروزه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام به شهرستان ایوان

آریا بانو - در پی سفرهای هفتگی جمال اسدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و رئیس اداره حراست و بازرسی، ضمن دیدار و گفتگو با حجت‌اله اکبری فرماندار شهرستان ایوان، با خانواده‌های معظم شهیدان «قباد چولکی»، «ابراهیم چولکی» و جانباز گرانقدر «یداله چولکی»، «محمود بیژن پور»، «حجت‌اله چولکی»، «صید محمد حوری»، «علی حوری» و «شمس‌اله طرنی زاده» در راستای طرح سپاس دیدار و سرکشی بعمل آوردند‌.

افتتاح شعبه شورای حل اختلاف بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمانشاه

آریا بانو - مدیرکل بنیاد کرمانشاه در افتتاحیه شعبه ویژه شورای حل اختلاف در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت: ما خادمان شهدا در بنیاد، تمام اهتمام خود را در راستای تسهیل‌گری امور و مسائل جامعه ایثارگری، بیش از پیش به کار می‌بندیم.

معرفی نخبگان ایثارگر کهگیلویه و بویراحمد نیازمند برنامه‌ریزی بهتری است

آریا بانو - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد در مراسم تجلیل از برگزیدگان المپیاد دانش‌آموزی شاهد و ایثارگر گفت: معرفی نخبگان ایثارگر این استان و حمایت از آنان نیازمند برنامه‌ریزی بهتری است.

دیدار هفتگی مدیرکل بنیاد اصفهان با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

آریا بانو - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان، طبق روال دوشنبه‌های دیدار، در دیداری چهره به چهره با خانواده‌های معزز و معظم شهدا ضمن تکریم جامعه ایثارگری به بررسی و رفع مسائل این عزیزان پرداخت و پای درد دل ایثارگران نشست.

اجتماع بزرگ مردمی عفاف و حجاب برگزار می‌شود

آریا بانو - اجتماع عظیم امت انقلابی با مشارکت دبیرخانه ستاد عفاف و حجاب مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت هفته گرامیداشت عفاف و حجاب برگزار خواهد شد.

ابلاغ دستورالعمل اجرایی برنامه اردوی «راه اشتغال»/حضور ۲۰۰۰ ایثارگر در اردوی «راه اشتغال» در سال جاری

آریا بانو - نحوه ارائه خدمت به متقاضیان واجد شرایط بهره‌مندی از برنامه اردوی «راه اشتغال» برای سال ۱۴۰۲ از سوی معاون سلامت و توانمندسازی اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران ابلاغ شد.

امضای تفاهم‌نامه مرکز آمار ایران و سازمان اقتصادی کوثر برای تبادل اطلاعات و داده‌های آماری

آریا بانو - تفاهم‌نامه دوجانبه با موضوع همکاری‌های گوناگون در زمینه تبادل اطلاعات و داده‌های آماری روز دوشنبه ۱۹ تیر ماه با حضور مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر و رئیس مرکز آمار ایران به امضا رسید.

ساير مطالب

دیدار مردمی مدیرکل بنیاد لرستان با خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران شهرستان خرم‌آباد

نشست نماینده ولی‌فقیه در بنیاد با پرستاران بیمارستان خاتم‌الانبیا (ص)/نجات انسان از بیماری نوعی عبادت است/معنای حجاب حرمت برای انسان است

دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

دیدار مدیرکل بنیاد استان لرستان با جانبازان سرافراز

اتمام بازسازی‌ گلزار شهدای دشتبان شهرستان دماوند/کار مرمت گلزار شهدای بی‌بی‌سکینه ملارد تا یک‌ماه آینده به پایان می‌رسد

تشییع پیکر شهدای حادثه کلانتری 16 زاهدان

اولین نشست هم‌اندیشی مشاوران و نمایندگان ایثارگران دستگاههای اجرایی در سال 1402 استان خراسان رضوی

پیکر مطهر جانباز 70 درصد «حاج غلامرضا فقیهی» در استهبان آرام گرفت

بازگشت کاروان حج تمتع ویژه جانبازان به میهن اسلامی

برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای ایثارگران پذیرفته شده در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش و بانک ملی

نشست نماینده ولی‌فقیه در بنیاد با پرستاران بیمارستان خاتم‌الانبیا (ص)/نجات انسان از بیماری نوعی عبادت است

بازگشت کاروان حج تمتع ویژه جانبازان

بازگشت کاروان ویژه جانبازان حج تمتع به میهن اسلامی

پیام تسلیت رئیس جمهوری در پی درگذشت مادر شهیدان «سجادی»

پرداخت غرامت جنگی توسط متجاوز موضوعی غیر مرتبط با بنیاد شهید است/ تجمع مقابل ساختمان بنیاد در آرامش به پایان رسید

تشییع پیکر جانباز و آزاده شهید «محمود رحمتی» در کرج

دیدار استاندار و مدیرکل بنیاد مازندران با خانواده‌های معظم شهدا در اشکور رامسر

تعیین مجازات کیفری برای مسئولان متخلف در اجرای قوانین ایثارگری

تشکیل کانون‌های داوری حقوقی ایثارگران در قزوین ضروری است

همایش حقوق شهروندی و آسیب‌شناسی قوانین حوزه ایثارگران در قزوین

ضرورت برنامه محوری در فعالیت‌های مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران

مشکلات عدم اجرای قوانین ایثارگری برطرف شود

نشست نماینده ولی‌فقیه در بنیاد با پرستاران بیمارستان خاتم‌الانبیا (ص)/ نیازهای باطل با عفت باطل می‌شود/نجات انسان از بیماری نوعی عبادت است

دیدار مدیرکل بنیاد چهارمحال و بختیاری با 18 ایثارگر در شهرستان کوهرنگ

مادر شهیدان والامقام «چوقادی» به دیدار حق شتافت

برگزاری نشست علمی با انجمن جانبازان بصیر خانه نور

تشییع پیکر مطهر مادر سرلشکر شهید دقایقی

برگزاری اردوی تفریحی یک روزه ویژه جانبازان در سنندج

پدر شهیدان والامقام «صالحی» آسمانی شد

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی با خانواده شهدای سادات

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر سردار شهید «اسماعیل دقایقی»

جانباز و آزاده سرافراز دوران دفاع مقدس «محمود رحمتی» به خیل شهدا پیوست

روایتی کوتاه از سمینار آموزشی دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر کشور در قزوین

دیدار مدیرکل بنیاد کهگیلویه و بویراحمد با خانواده 4 ایثارگر در شهرستان لنده

اجرای طرح پایش سلامت برای ایثارگران شهرستان سرپل ذهاب

قدردانی استانداری تهران از عملکرد بانک دی در زمینه تخصیص تسهیلات اشتغال‌زایی

ابلاغ دستورالعمل اجرایی برنامه راهنمایی و مشاوره شغلی، فنی و تخصصی ایثارگران

بنیاد شهید و امور ایثارگران ناظر حقوق ایثارگری در نظام اداری کشور است

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان شمالی با دو خانواده ساداتِ ایثارگر دیدار کرد

دیدار مدیرکل بنیاد کرمانشاه با 7 ایثارگر استان

دیدار مدیرکل بنیاد مازندران با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگر سادات

جانباز و آزاده سرافراز دوران دفاع مقدس «محمد رحمتی» به خیل شهدا پیوست

دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران سادات

رویای مادر شهید نوری با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد رنگ واقعیت گرفت

پیگیری مسائل ایثارگران در سفر یک روزه مدیرکل بنیاد اصفهان به شهرستان اردستان

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان با خانواده شهدای سادات در لرستان

دیدار عیدانه سرپرست بنیاد گلستان با جامعه ایثارگری سادات استان

دیدار استاندار و مدیرکل بنیاد اصفهان با خانواده شهیدان «توکلی» در اردستان

جانباز 70 درصد والامقام «غلامرضا فقیهی» به یاران شهیدش پیوست

دیدار استاندار اردبیل با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران سادات

پدر شهیدان والامقام «صالحی» به فرزندان شهیدش پیوست

پنجمین یادواره تصویری افلاکیان در مازندران

پدر شهیدان والامقام «قزلباش» آسمانی شد

مادر شهیدان والامقام «مهتدی» آسمانی شد

یادواره سالگرد شهیدان انصاری و نورانی در استان گیلان

دیدار با خانواده‌های معظم شهدای سادات در قالب طرح ابراهیمیان در قم

آیین گرامیداشت شهدای سادات/برگزاری یادواره شهدا نقطه روشنی در جستن اصل ‌و هدف غایی است

روایتگری مدیرکل بنیاد تهران بزرگ در جمع دانشجویان دانشگاه فرهنگیان

جانباز 70 درصد «حاج محمد رضا زنجانی» به یاران شهیدیش پیوست

آیین بزرگداشت شهدای سادات شهر تهران برگزار شد

سازمان فرهنگی، ورزشی و سیاحتی کوثر بنیاد شهید و امور ایثارگران آغاز به کار کرد

دیدار نماینده ولی فقیه و مدیرکل بنیاد مازندران با دو خانواده شهید در ساری

جشن عید سعید غدیر در بنیاد شهید و امور ایثارگران

بزرگداشت شهدای سادات به مناسبت عید سعید غدیر-1

بزرگداشت شهدای سادات به مناسبت عید سعید غدیر-2

جشن عید سعید غدیر در بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

تشکل‌های مردم ‌نهاد در شناساندن مکتب شهدا نقش‌آفرین باشند

تقویت و توسعه تشکل‌های مردم نهاد در حوزه ایثار و شهادت ضروری است

تجلیل از والدین شهدای سادات در شهرری/دهه ولایت نماد ولایتمداری و گذشت والدین شهدا است

تقویت و توسعه تشکل‌ها مردم نهاد در حوزه ایثار و شهادت ضروری است

تشکل‌های مردم نهاد موتور محرکه توسعه‌یافتگی کشور هستند

تصویب آیین‌نامه اجرایی اختصاص یک درصد از اعتبارات دستگاه‌ها به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

آیین افتتاحیه سمینار آموزشی دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر کشور در قزوین

دیدار با بیش از 11 هزار ایثارگر مازندرانی در سه ماه اول سال جاری

نخستین کارگاه آموزشی توجیهی هدایت تحصیلی داوطلبان شاهد و ایثارگر

تشکل‌های شاهد و ایثارگر فرهنگ ایثار و شهادت را الگوسازی کنند

نخستین کارگاه آموزشی توجیهی هدایت تحصیلی داوطلبان شاهد و ایثارگر برگزار شد

ملاقات عمومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با ایثارگران

تجلیل از خانواده شهدای طلاب استان زنجان

پدر شهیدان والامقام «استکی» به فرزندان شهیدش پیوست

توجه به کارآفرینی زمینه حل مشکل اشتغال ایثارگران را فراهم می‌کند

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد مازندران با جامعه هدف معزز ایثارگری در نوشهر

دیدار چهره به چهره سرپرست بنیاد گلستان با جامعه ایثارگری استان

نشست پیام آوران ایثار در بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان

تقدیر مدیرکل بنیاد استان مرکزی از جانباز سرافراز و فعال شاهد و ایثارگر حوزه هنری

مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران در میز خدمت به سوالات ایثارگران پاسخ داد

آخرین توصیه‌ها به داوطلبان شاهد و ایثارگر آزمون سراسری/تحول در هدایت تحصیلی دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر

دیدار مدیرکل بنیاد آذربایجان غربی با خانواده معظم شهدا در شهر «قوشچی» بخش انزل ارومیه

هفتمین جلسه تدوین تاریخ رزم لشکر ده سیدالشهدا(ع) در گلزار شهدای بهشت زهرای تهران

دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان و مدیرکل بنیاد ایلام با خانواده‌های معظم شهدا

رونمایی و اکران فیلم «کمپ شماره 10» در زنجان

پدر شهیدان والامقام «قربانی» آسمانی شد

یادواره شهید «طیبی» در اسفراین/ شهید طیبی دارای روح بلند و انگیزه خدمت بود

اعلام زمان و نحوه ثبت درخواست انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی

ضرورت برنامه محوری در فعالیت‌های مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران

والدین معظم شهدا گنجینه‌های معنوی، آیه‌های صبر، استقامت و ایثار هستند

مردم همیشه پای دفاع از نظام و انقلاب ایستاده‌اند

دومین نشست آموزشی اخلاق برای مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران

نشست دبیران کل تشکل‌های شاهد و ایثارگر با رئیس سازمان انرژی اتمی برگزار شد

30 جانباز دفاع مقدس مسیر قشم تا هنگام را به یاد 290 شهید این پرواز شنا کردند