آریا بانو

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: آموزش‌ های فنی و حرفه‌ای راه میانبری برای تربیت نیروی انسانی متخصص

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: از مولفه‌های رشد و توسعه اقتصادی و اجتماعی هر جامعه، نیروی انسانی کارآمد و ماهر است که آموزش‌ های مهارتی فنی و حرفه‌ای راه میانبری برای تربیت نیروی انسانی متخصص به شمار می‌رود.

جذب نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

آریا بانو - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به ظرفیت ایجاد ‌‌شده در اصل ۱۴۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب جذب نیروهای امریه(کارکنان وظیفه) جهت ارائه خدمات در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، کارآفرینی و رفاه در مراکز استان‌ها و مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور اقدام کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: با کار فرهنگی می توان از بیشتر آسیب های اجتماعی در جامعه جلوگیری کرد

آریا بانو - نشست هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری نشست استانی کارآفرینان، سمن‌ها و خیرین در حوزه مبارزه با مواد مخدر با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان و دبیر اجرایی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان برگزار شد.

مدیر کل امور ورزشی: تمام تلاش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیگیری امور رفاهی کارگران است

آریا بانو - مدیر کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ابیان این که تمام تلاش ما پیگیری امور رفاهی کارگران است، گفت: با همت مسئولین و نمایندگان مجلس سرانه ورزشی کارگران شهرستان کوهدشت افزایش می یابد .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر: مربیان آموزش فنی و حرفه ای رکن توسعه اشتغال در جامعه هستند

آریا بانو - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: مربیان آموزش فنی و حرفه ای میراث گرانقدر جامعه اند که به عنوان قشری ایثارگر و فداکار، مسئولیت بزرگ آموزش و تعلیم جوانان و افراد جویای کار را در جهت ایجاد اشتغال پایدار بر عهده دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: اقدامات ما باید مبتنی بر دانش و پژوهش باشد

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: نوآوری، ایجاد ارزش افزوده بالا و انطباق با اقتصاد مقاومتی به عنوان شاخصه های مهم باید در طرح های پژوهشی مد نظر محققین باشد.

جذب ۹۰ درصدی اعتبارات مشاغل خانگی در خوزستان

آریا بانو - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: ۹۰ درصد اعتبارات مصوب سال ۱۴۰۰ در بخش مشاغل خانگی این استان جذب شده است که این روند جزو عملکردهای بسیار خوب در سطح کشور محسوب می شود.

۲ هزار میلیارد تومان سهم استان یزد از تسهیلات اشتغالزایی است

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اشاره به این که برای ایجاد اشتغال دستورالعمل های تسهیلات پایدار روستایی و عشایری از منابع بازپرداختی آماده شده که بزودی ابلاغ می شود، گفت: سود ۶ درصد، دوسال مشارکت، یک سال تنفس و بازپرداخت ۶ ساله از مزایای این تسهیلات است.

اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اعلام نتایج اولیه تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر

آریا بانو - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اعلام نتایج اولیه تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر در سال ۱۴۰۰ ( موضوع بند ج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه) اطلاعیه ای صادر کرد.

انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه خوارزمی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز

آریا بانو - تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه خوارزمی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز به منظور بررسی علمی از عمق بخشی به ادراک مسائل و مشکلات استان در حوزه های کارآفرینی و اشتغال، روابط کار، تعاون، رفاه و امور اجتماعی و انجام مطالعات راهبردی و پیاده سازی هوشمند آنها منعقد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: همدلی کارگران و کارفرمایان باعث تولید و افزایش بهره وری می شود

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: ایجاد ارتباط دوستانه و فراهم کردن فضای وحدت و همدلی در بین کارگران و کارفرمایان در واحدهای تولیدی و صنعتی باعث افزایش بهره وری خواهد شد چرا که تولید به دست توانمند کارگران رقم می‌خورد.

۱۱۲ میلیارد ریال اعتبار به صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی اختصاص یافت

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: اعتبار ابلاغی به صندوق کارآفرینی امید استان در سال جاری ۲۷۴ میلیارد ریال است که تاکنون ۱۱۲ میلیارد ریال از آن تخصیص یافته است.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز خبر داد: بررسی امکان تامین مسکن کارگری در استان البرز

آریا بانو - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز در نشست تخصصی با حضور نمایندگان اداره کل مسکن و شهرسازی و شرکت شهرک های صنعتی استان البرز از امکان سنجی تخصیص زمین برای مسکن کارگری شهرک صنعتی اشتهارد و مشارکت ساخت مسکن توسط صاحبان صنایع خبر داد.

در نشست شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت مردم در زنجان مطرح شد: هماهنگی بیشتر مدیران استانی و شهرستانی در مسیر رشد تولید

آریا بانو - نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه بر هماهنگی بیشتر مدیران استانی و شهرستانی در مسیر رشد تولید و توسعه استان زنجان تاکید کرد.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان تاکید کرد: اقدامات بزرگ وزارت کار در رفع حداقل نیازهای جامعه تحت پوشش خود

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: دولت سیزدهم و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تلاش می کند تا نیازهای جامعه را پوشش دهد تا زمینه‌های رشد و تعالی برای آنان فراهم شود و همه آحاد مردم نیز در پیشرفت اقتصادی سهیم باشند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:خدمت به مردم، اساس کار وزارت مردم است

آریا بانو - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سرپل ذهاب گفت: اساس کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خدمت به مردم است و در این جایگاه، خدمات ارزنده ای به عموم جامعه در جهت افزایش رضایتمندی، ارائه می شود.

دومین نشست کارگروه و قرارگاه عملیاتی اشتغال خراسان رضوی برگزار شد

آریا بانو - دومین نشست کارگروه اشتغال و قرارگاه عملیاتی اشتغال خراسان رضوی با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، سرپرست دفتر سرمایه گذاری و اشتغال استانداری و مدیران دستگاه ها، نهادها و بانک های مرتبط برگزار شد.

نگاه راهبردی نظام به کار شایسته در کنفرانس سازمان بین‌المللی کار تبیین شد

آریا بانو - مدیرکل امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: جمهوری اسلامی ایران امسال در‌ یکصد و دهمین کنفرانس سازمان بین‌المللی کار توانست به صورت جدی حضور فعالانه‌ای در کمیته‌ها و کارگروه‌های تخصصی داشته باشد و نگاه راهبردی نظام اسلامی به کار شایسته را تبیین کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: راهبرد جدی وزارت مردم توجه ویژه به قشر کارگری و بازنشستگان است

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: سیاست راهبردی دولت مردمی سیزدهم با محوریت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تکریم قشر شریف کارگری و بازنشستگان است و در سیستان و بلوچستان نیز با جدیت دنبال می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان: مهارت آموزی زیربنای اشتغال پایدار است

آریا بانو - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: حرفه آموزی و مهارت آموزی زیربنای اشتغال مولد و پایدار است که در راستای ایجاد اشتغال روی آن تمرکز می‌کنیم.

همتیان در بازدید از مشاغل خانگی رباط کریم: رویکرد جدیدی در مشاغل خانگی تعریف شده است

آریا بانو - سرپرست دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی با تأکید بر این که با حمایت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رویکرد جدیدی در این حوزه تعریف شده است، گفت: کسب و کار خانگی در جهت تأمین هزینه‌های زندگی و اشتغال نقش به‌سزایی دارد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: رویکرد اصلی وزارت مردم رصد مشکلات از نزدیک و بدون واسطه است

آریا بانو - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان رویکرد اصلی وزارت مردم را حضور بین مردم و رصد مشکلات از نزدیک و بدون واسطه خواند و گفت: باید در میدان عمل گره از کار مردم بگشاییم.

طرح نیازمندی‌های توسعه شهرستان اردل در حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

آریا بانو - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان نماینده ویژه رئیس‌جمهور در نشست شورای اداری شهرستان اردل با حضور جمعی از مدیران، نخبگان و معتمدین شهرستان حضور یافت.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد چهارمحال و بختیاری شد

آریا بانو - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح امروز در بیست و چهارمین سفر استانی رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت با استقبال حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام نماینده ولی‌فقیه و غلامعلی حیدری استاندار چهارمحال و بختیاری، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان کشوری و لشکری وارد فرودگاه شهرکرد شد.

استقرار میز ارتباطات مردمی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری از برپایی میز ارتباطات مردمی در این اداره کل در راستای سفر ریاست محترم جمهور و به منظور خدمات‌رسانی بهتر در این دستگاه اجرایی خبر داد.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی لرستان: نمایندگان مجلس شرایط را برای اختصاص اعتبارات اشتغالزا فراهم کنند

آریا بانو - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استان بایستی با همدلی و هماهنگی شرایط را در راستای توسعه اقتصادی و رفع مشکلات کارگاههای تعطیل شده با اختصاص اعتبارات ویژه فراهم کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: آموزش، توانمندسازی و مهارت از مهمترین ابزارهای ایجاد اشتغال پایدار است

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با اشاره به اینکه آموزش، توانمندسازی و مهارت از مهمترین ابزارهای ایجاد اشتغال پایدار است، از علما و روحانیون خواست نسبت به ترغیب جوانان برای مهارت‌آموزی، اقدام کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: زمینه مهارت آموزی و کسب و کار از کودکی برای فرزندان فراهم شود

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان و فرشادان نماینده سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی در سفر به شهر شویشه با مردم و تعاونی‌های آب بران بخش کلاترزان دیدار و از خانواده ها خواست زمینه مهارت آموزی و کسب و کار را از سنین کودکی برای فرزندان خود فراهم کنند.

مدیر امور تعاون مازندران: تشکیل تعاونی های جدید با محوریت محصولات فناورانه

آریا بانو - مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: تشکیل تعاونی های نوع جدید باید با محوریت تعداد اعضا و اشتغال بالا و همچنین محصولات فناورانه و تحقق شعار سال به صادرات ختم شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران: حرکت تعاونی‌ها در مسیر دانش‌بنیان‌ شدن و اشتغال‌آفرینی باشد

آریا بانو - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با بیان اینکه در تشکیل تعاونی ها موضوع کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است و باید به سمت دانش بنیان شدن سوق داده شود، گفت: تشکیل تعاونی‌ها با اولویت اشتغال آفرینی باشد.

دومین کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کردستان برگزار شد

آریا بانو - دومین نشست اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کردستان در شهرستان دیواندره به ریاست استاندار کردستان، معاونین پشتیبانی و توسعه منابع و هماهنگی امور عمرانی استاندار، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، مدیران عضو کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری، بانک های عامل و فرماندار شهرستان دیواندره برگزار شد.

دوره‌های آموزش تخصصی پیشگیری از حوادث برای کارگران ساختمان برگزار می‌شود

آریا بانو - سرپرست اداره کل بازرسی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر توجه ویژه وزارت مردم به کارگران ساختمانی، گفت: دوره‌های آموزش تخصصی پیشگیری از حوادث برای کارگران ساختمان برگزار می‌شود.

ساير مطالب

احداث 19 باب مخزن ذخیره آب‌رسانی اضطراری در منطقه 19

مدیر کل امور ورزشی: تمام تلاش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیگیری امور رفاهی کارگران است

تعریض مسیر بوستان ایثار در منطقه22/تردد ایمن زائران مقبره نورشهدا

چطور ام‌اس را دور زدم!

تهرانگردی با اسکوتر برقی

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر: مربیان آموزش فنی و حرفه ای رکن توسعه اشتغال در جامعه هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: اقدامات ما باید مبتنی بر دانش و پژوهش باشد

جذب 90 درصدی اعتبارات مشاغل خانگی در خوزستان

انعقاد تفاهم نامه همکاری، فناوری های سلامت و هوش مصنوعی در حوزه پزشکی

درباره شهرک غرب چه می‌دانید؟

سرپرست شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران منصوب شد

دوچرخه برانید و کسب درآمد کنید/ راه حل شهردار پرتغالی برای ترددهای شهری

واکنش معاون شهردار تهران به ماجرای پنچر کردن آمبولانس و مرگ دختر دو ساله / با راننده اتوبوس برخورد می‌شود

مشکلات امروز ریشه در اهمال صورت گرفته در دوره پیشین مدیریت شهری دارد/ضرورت کمک دیگر دستگاه‌ها به شهرداری

تاسف‌بار است که برخی مسئولان هنوز شهید چمران را به خوبی نمی‌شناسند

مسیر طبیعت روی تونل رسالت

راه‌حل تازه برای گره‌گشایی از خط پرند

دسترسی‌های بزرگراه شهید نجفی رستگار در منطقه 15 کامل می‌شود

دیدار صمیمانه پرسنل منطقه11 با عضو شورای اسلامی شهر تهران

به منافع جمعی وفادار بمانیم

اثرگذاری دکتر شریعتی بر پیروزی انقلاب اسلامی

زاکانی شهردار تهران خواهد ماند

بی قانونی؛ بارهای نامتعارف

راه‌اندازی باشگاه نشاط سالمندی در سرای محلات منطقه13

پیشگیری از وقوع فروریزش احتمالی در بزرگراه شهید چمران

ارائه گزارش قرارگاه حمل و نقل و ترافیک در جلسه آتی شورا

مدیریت شهری منطقه 21 ارتباط صنعت و دانشگاه را برقرار می‌سازد

جلسه بررسی ضرورت‌ها، الزام‌ها و راهکارهای تامین مسکن استطاعت‌پذیر برگزار شد

لزوم ایجاد کاربری فرهنگی و اجتماعی برای برخی از فضاها و ساختمان‌های منطقه 19

جزئیات ویژه‌برنامه‌های سالروز شهادت شهید مصطفی چمران

افزایش میادین میوه و تره‌بار

سرقت 55 میلیاردی تجهیزات ترافیکی پایتخت

روی چرخ‌وفلک ونک عاشق تهران شدم

رونمایی از کتاب «نشستن بر نگاه دیگری» در فرهنگسرای خانواده

رسیدگی به موضوع ساخت ویدئوی هنجارشکن نمایش "دختران بابا آنتون" از طریق مراجع قضایی

تحویل 767 چرخ واگن به شرکت بهره‌برداری مترو در دومین محموله

مهم‌ترین کمک، جهاد خدمت به مردم تهران است

شهید چمران آغازگر جهاد در راه خدا، سازندگی و علم بود

ده بوستان منطقه 10 تا پایان سال نوسازی می‌شوند

55 میلیارد تومان خسارت ناشی از سرقت تجهیزات ترافیکی در سال گذشته/ بیشترین سرقت مربوط به کدام مناطق است؟

شهید بایرامی‌ها برای زنده نگه داشتن اسلام از جان گذشتند/لحظه‌ای درنگ در فراجا شهر را به مخاطره می‌اندازد

برگزاری جلسه ملاقات مردمی عضو شورای شهر تهران با ساکنان منطقه 5

بیش از 200 مورد طعمه‌گذاری برای جانوران موذی در منطقه11 انجام شد

جلسه بررسی کلان‌پروژه‌های «بازار گل» و «شن‌چاله‌ها»

بازدید فرمانده نیروی دریایی از دوازدهمین نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی کیش

دومین نشست ستاد بحران کیش برگزار شد

آمادگی کمپ مصلی و سالن چند منظوره کیش برای اسکان موقت ساکنان

اجرای طرح «راه خدمت» در منطقه 11

تعطیلی ادارات جزیره کیش درپی وقوع زلزله

تحقق بیش از 100 درصدی شاخص های بخش تعاون در سال 1400 در استان آذربایجان غربی

2 هزار میلیارد تومان سهم استان یزد از تسهیلات اشتغالزایی است

اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اعلام نتایج اولیه تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد و بالاتر

بوستان ولایت بهترین فرصت سرمایه‌گذاری در منطقه 19 است

تجهیز 21 کتابخانه در محلات منطقه دو

چگونگی اجرای طرح ساماندهی تردد موتورسیکلت‌ها/احتمال تصمیم‌گیری درباره تغییر ساعت طرح ترافیک

سند دوشان‌تپه به‌نام مردم

اهمیت مدیریت افکار عمومی و افزایش امنیت در مواجهه با خرابکاری‌ها

فلسفه معماری ایستگاه هفده شهریور از زبان معمار آن/طراحی این ایستگاه در ذهن مسافران می‌ماند

متراژ واحدهای نهضت مسکن چقدر است؟

تنوع جشنواره شهر در رقابت هنرمندان سینما و تلویزیون/ معرفی بخش‌های مختلف جشنواره بین‌المللی فیلم شهر

نیاز شهر تهران به پردیس فرهنگی صنایع دستی و هنرهای‌ تجسمی

رفع نقاط بی‌دفاع شهری خیابان هوانیروز در منطقه 22

نقش امید در چشمان خسته کارگر حفار مترو

انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه خوارزمی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز

اینفوگرافیک| بوستان‌های مادر و کودک تهران کجا هستند؟ | منطقه 10 با چهار بوستان رکوردار است

توانمندسازی، حرفه‌آموزی و حمایت از خانواده‌های ⁧‫کودکان کار‬⁩ در دستور کار قرار دارد

انتصاب جدید در مدیریت حقوقی سازمان

تاکید استاندار تهران بر استفاده از همه ظرفیت‌های استان به نفع تولید

پژوهش‌های موسسه کار و تأمین اجتماعی مرجعی برای تصمیم‌گیری مدیران وزارت کار

برگزاری جشنواره ورزش و بازی‌های کودکان آینده‌ساز شهر تهران در منطقه 12

تقویت تعاون و اشتغال با محوریت جوان‌گرایی در استان البرز

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: همدلی کارگران و کارفرمایان باعث تولید و افزایش بهره وری می شود

بررسی تعدادی پلاک ثبتی از حیث باغ بودن یا نبودن

شن چاله‌های موجود در منطقه 18 تعیین تکلیف می‌شوند

بازدید مدیرعامل سازمان املاک شهرداری تهران از تالار مبادلات املاک و مستغلات شهرداری مشهد

تفاهم با ارتش جهت تأمین هواپیما ایلوشین

112 میلیارد ریال اعتبار به صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی اختصاص یافت

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز خبر داد: بررسی امکان تامین مسکن کارگری در استان البرز

در نشست شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت مردم در زنجان مطرح شد: هماهنگی بیشتر مدیران استانی و شهرستانی در مسیر رشد تولید

موفقیت ورزشی کارگران موجبات شور و نشاط اجتماعی را فراهم می‌کند

برگزاری نشست عصر شعر «شمس آیینه» در خانه شعر و ادبیات

بخشی از مشکل کودکان کار و خیابان از خارج از مرزها به کشور تحمیل می‌شود/ خدمت به فرزندان این مرزوبوم نعمت بزرگی است

بازدید مدیرکل پایش برنامه و ارزیابی عملکرد شهرداری تهران از پروژه فرامنطقه‌ای بزرگراه شهید بروجردی

انتخاب نمایندگان شورای شهر تهران در هیات‌های حل اختلاف مالیاتی

پرداخت عوارض صادر شده تا خردادماه امسال با قیمت سال گذشته

ماجرای حمله سایبری به مراکز خدمت‌رسانی شهروندان چه بود؟

تهران‌نما؛ باغ موزه دفاع مقدس

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان تاکید کرد: اقدامات بزرگ وزارت کار در رفع حداقل نیازهای جامعه تحت پوشش خود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:خدمت به مردم، اساس کار وزارت مردم است

دیدار شهردار منطقه 6 با مدیران ارشد شورای نگهبان

اجرای اولین برنامه از فصل جدید نشست آیین آواز در فرهنگسرای اندیشه

بازدید و نظارت مستمر،عاملی برای پیشرفت هرچه سریعتر طرح های عمرانی

بازنشستگان تامین اجتماعی بسته های ویژه دریافت می کنند/ معیشت بازنشستگان از اولویت های دولت مردمی است

ایمن‌سازی در منطقه 12 با اولویت ساختمان‌های درمانی

رونمایی از اطلس زیست محیطی منطقه13

تبدیل وضعیت کارکنان بهشت زهرا (س) دغدغه اصلی تیم مدیریت است/نیاز به اصلاح ساختار داریم

شناسایی وجذب 2600 کودک کار و خیابان/ اخذ شناسنامه و دفترچه بیمه برای کودکان کار

بزرگترین خیابان غذا در غرب تهران

تخریب 14 ساختمان ناایمن در منطقه 10/بستن ورودی ساختمان‌های متروکه برای جلوگیری از بروز معضلات اجتماعی

برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات فوتبال خیابانی 110 محله محروم کشور در منطقه 15