آریا بانو

آخرين مطالب

درباره ما

به آریابانو خوش آمدید

مقصد نهایی شما برای همه مطالب مربوط به بانوان! 

ما به عنوان یک پایگاه خبری پیشرفته، تلاش می کنیم تا شما را در جریان آخرین اتفاقات دنیای زنان قرار دهیم.  از خانواده و آشپزی گرفته تا روانشناسی و ورزش، ما طیف گسترده ای از موضوعات را پوشش می دهیم که مطمئناً توجه شما را جلب می کند.

 ما در آریابانو به توانمندسازی زنان از طریق ارائه بینش و اطلاعات ارزشمند به آنها اعتقاد داریم.  تیم کارشناسان متعهد ما به پیچیدگی های زندگی زنان می پردازد و مقالات قابل تامل و محتوای جذابی را در مورد موضوعات مختلف ارائه می دهد.  چه به دنبال مشاوره در مورد خانه داری، کاوش در دستاوردهای زنان در سراسر جهان، و یا به دنبال مطلع ماندن در مورد امور اجتماعی هستید، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم.

 ما درک می کنیم که زنان زندگی های متنوع و چند وجهی دارند و هدف ما این است که به تمام جنبه های سفر آنها رسیدگی کنیم.  با آریابانو، نه تنها مقالات آموزنده را خواهید یافت، بلکه پلتفرمی را نیز خواهید دید که از قدرت، انعطاف پذیری و دستاوردهای زنان از همه طبقات زندگی بازتاب. می دهد

 در این سفر قدرتمند به ما بپیوندید تا در چشم انداز همیشه در حال تحول تجربیات زنان حرکت کنیم.  اجازه دهید آریابانو همراه مورد اعتماد شما باشد و آخرین به روز رسانی ها، داستان های الهام بخش و نکات کاربردی را برای بهبود زندگی روزمره شما ارائه دهد.

 با آریابانو در ارتباط باشید و با هم، قدرت و ظرفیت های نهفته باورنکردنی زنان در سراسر جهان را به نمایش بگذاریم.

نگرش ما

ن والقلم و مايسطرون

براين باوريم که جامعه ايراني در چالش با انديشه اي است که قرنهاست در اعماق ناخودآگاه بسياري از ايرانيان جاي گرفته است و آن اين که سياست ذاتا امري مردانه و بدور از توانايي هاي زنان بوده و گاهي در لفافه اي از به ظاهر دلسوزي ،حتي برخلاف شان آنان است.
پايگاه خبري-تحليلي آریا بانو با ياري پروردگار مي کوشد ابعاد مختلف مسايل اجتماعي-سياسي کشور را همراه با ريشه يابي هرآنچه فراروي جامعه ايراني قرار دارد،تاحد امکان به ژرفا کاوي پرداخته و از منظر زنان فرهيخته ايراني نقشي پيشگام را در مديريت فکري جامعه ايفا نمايد.
طبعا در اين راستا به ياري همه انديشمندان بويژه بانوان فرهيخته و انديشه ورز ميهنمان چشم اميد داريم.

در بارۀ ما و رسالت «آریا بانو»

 

1. جامعه ایرانی تمام انرژی‌های خود را بر مبنای «خانواده» پی‌ریزی کرده است، ارزشهایی که هم در منابع دینی و هم ملی ایرانیان ریشه دارند.

«خانواده» نیز بی‌گمان بر پایه منش و نگرش «زنان» می‌گردد که مدیریت و تدبیر منزل را بر عهده دارند.

2. حوزه اجتماعی ایران نیز نشان از تناسب معقول و تفریباً برابر جمعیت زنان ایرانی با مردان دارد. هرچند همگان اتفاق‌نظر دارند که هنوز نقش و سهم زنان ایرانی در مدیریت. جامعه در جایگاه متناسب نیست امّا این روند در حال بهبود است.

3. پایگان خبری- تحلیلی «آریا بانو» که پیش از این تحت عنوان «بانو نیوز» فعالیت می‌کرد. با کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ذیل «گروه رسانه‌ای آریا» با مدیر مسئولی«دکتر امیر محبیان» و سردبیری «خانم ریکا حسامی» به فعالیت در مرحله نوین در راستای ارتقاء جایگاه اجتماعی بانوان ایرانی مشغول است.

4. خانم حسامی با سابقه سی‌ سال روزنامه‌نگاری مستمر از بانوان فعال و شناخته شده در حوزه رسانه به شمار رفته و تجربیات خود را در راستای اهداف «آریا بانو» به کار گرفته و می‌گیرد.

در راستای اطلاع‌رسانی شفاف و صادقانه"آریا بانو"  می‌کوشد با نشر اخبار و تحلیل در حوزه فعالیت ها تعریف شده به ارتقاء سطح آگاهی‌های عمومی یاری رساند، از همین‌رو، از صاحبنظران، فرهیختگان و علاقمندان درخواست می‌گردد دیدگاه‌های خود را از طریق صفحه ارتباط با ما  ارسال نمائید.
شایان ذکر مجدد است که پایگاه خبری تحلیلی بانو زیرمجموعه گروه رسانه‌ای آریا به‌شمار می‌رود.

 

ساير مطالب

والدین همیشه نگران!

مرز بین دخالت یا راهنمایی را تعیین کنید

تصویر روز ناسا؛ خورشیدگرفتگی در بیابان

سم آلتمن می‌گوید هوش‌ مصنوعی باشد، انسان نباشد!

شعر خوانی زیبایی از شمس لنگرودی

نوشته‌های عاشورایی از قرن نهم شکوفا شدند

عبدالحمید انگوری از چه فرهنگ‌هایی برای انتخاب واژگان کهن فارسی استفاده کرده است؟

الهام بخش ترین سوالاتی که میتونیم از خودمون بپرسیم

VAR در دقیقه 4+90 علیه یاران عزت‌اللهی

تنها اتفاق خوشحال‌کننده ایران- هنگ‌کنگ!

تمدید ستاره بارسا با یک بند شگفت‌انگیز!

والورده: مسی مثل مایکل جردن است

آتالانتا 0-0 یووه؛ تیم آلگری زور نداشت!

فیلیپه کوتینیو: هیچکس نمی‌داند بازی چه نتیجه‌‌ای خواهد داشت

ورود کاروان پرسپولیس به ورزشگاه الدحیل

تمرین تیم پرسپولیس در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه

شاهرخ بیانی: مشکلات از طرف مدیریت و نکونام مطرح شد

اختصاص زمین برای ساخت ورزشگاه جدید در تهران

درخواست برای افزایش اعضای هیات مدیره استقلال

تشویق هوادار خاص سپاهان در محل اقامت طلایی پوشان

توافق ستاره‌های استقلال به یک امتیاز!

دومین جراحی روی مدافع یونایتد؛ خداحافظ تا پایان سال